Allah rızası için dua edermisiniz tüp bebek yolculuğuna başlıyorum

Hayirli olsun canim bebegin mapaloya allah kucaginada almayi nasip etsin darisi bizilerin basina insallah allah o guzel duygulari bizede yasatsin tez vakitte kacinci denemen sorunun neydi tedavi boyunca nelere dikkat ettin transferden sonra neler yaptin kac embriyo koyuldu aciklarsan sevinirim

Sağol cnm inşallah allahım göbüşünü kuzularınla doldurur tez zamanda.bızım erkek faktörü. Sperm sayı hareket az şekilde çok bozuk.% 1-2morfolojımız.ikinci denemede hamileyım cok şükür. İki embriyo kondu tekı tuttu. Donmuş da kalmadı.eşime keçiboynuzu ve hakıkı bal yedırdım.ben 7 kg verdim tedavı öncesı.transfer öncesı ve sonrası meyva suları muz hurma ananas yumurta gunluk sut falan ıyi beslendım transfer sonrasi 3 gun yattımevde dolandım.iğnemi evde yaptırdım.4.gunden sonra sokaga cıktım. Esım annem dışı kımseye soylemedım. ilk tedavıde soylemıştım:KK43: kımseye acıklama yapmak zorunda kslmadım.nazarda olmadı.bol bol dua ettim adak adadım sadaka verdım.transferden sonra hergün elımı karnıma koyup ya mubdıu dıye 99 kez soyledım. Bahcecı fulyada yaptırdım.eger erkek faktörü ise sızınkı kesinlikle tavsıye ederim. Laboratuar cok ıyı.bırde gebelık asısı yaptırdım tutunma olsun diye.

Sağol cnm inşallah allahım göbüşünü kuzularınla doldurur tez zamanda.bızım erkek faktörü. Sperm sayı hareket az şekilde çok bozuk.% 1-2morfolojımız.ikinci denemede hamileyım cok şükür. İki embriyo kondu tekı tuttu. Donmuş da kalmadı.eşime keçiboynuzu ve hakıkı bal yedırdım.ben 7 kg verdim tedavı öncesı.transfer öncesı ve sonrası meyva suları muz hurma ananas yumurta gunluk sut falan ıyi beslendım transfer sonrasi 3 gun yattımevde dolandım.iğnemi evde yaptırdım.4.gunden sonra sokaga cıktım. Esım annem dışı kımseye soylemedım. ilk tedavıde soylemıştım:KK43: kımseye acıklama yapmak zorunda kslmadım.nazarda olmadı.bol bol dua ettim adak adadım sadaka verdım.transferden sonra hergün elımı karnıma koyup ya mubdıu dıye 99 kez soyledım. Bahcecı fulyada yaptırdım.eger erkek faktörü ise sızınkı kesinlikle tavsıye ederim. Laboratuar cok ıyı.bırde gebelık asısı yaptırdım tutunma olsun diye.

çok saol canım bizim sebebi bilinmeyen inferti bizimkide ama olmadı işte oluyor düşüyor benimkide 3.denemeye başlıyorum martın 20 de lucrin vurulmaya başlıycam inşallah bu defa yüzüm güler çok korkuyorum yine olmazsa diye çok sabır işi rabbim inşallah bebeklerimi bana bağışlar tutunurlar banada 2 tane koyucaklar ilk defa bakalım ne olucak gebelik aşısı hiç demediler bana bilmiyorum bu defa ne gibi tedaviler uygulayacaklar bakalım hayırlısı artık duaların için çok saol

çok saol canım bizim sebebi bilinmeyen inferti bizimkide ama olmadı işte oluyor düşüyor benimkide 3.denemeye başlıyorum martın 20 de lucrin vurulmaya başlıycam inşallah bu defa yüzüm güler çok korkuyorum yine olmazsa diye çok sabır işi rabbim inşallah bebeklerimi bana bağışlar tutunurlar banada 2 tane koyucaklar ilk defa bakalım ne olucak gebelik aşısı hiç demediler bana bilmiyorum bu defa ne gibi tedaviler uygulayacaklar bakalım hayırlısı artık duaların için çok saol

düşüklerle ilgili bir araştırma yapın bence,bazılarında immünolojik bir sorun çıkıyor.kadının hücreleri erkeğinkileri kabul etmiyor vücuttan atıyor,düşük oluyor.böyle bir sorun vardır belki.lenfosit aşısıda buna çözüm olarak üretilmiş.

düşüklerle ilgili bir araştırma yapın bence,bazılarında immünolojik bir sorun çıkıyor.kadının hücreleri erkeğinkileri kabul etmiyor vücuttan atıyor,düşük oluyor.böyle bir sorun vardır belki.lenfosit aşısıda buna çözüm olarak üretilmiş.

anladım canım doktorlarla görüştüm zaten aynı tedaviyi uyguluycksanız aynı şeyleri yapmayalım dedim farklı uyguluycaz dedi ama tedaviye başlıyayım görücez bakalım inşallah herşey iyi olur alla büyük ama gidince aşıyıda sorucam bakalım saol herşey için :KK3:

anladım canım doktorlarla görüştüm zaten aynı tedaviyi uyguluycksanız aynı şeyleri yapmayalım dedim farklı uyguluycaz dedi ama tedaviye başlıyayım görücez bakalım inşallah herşey iyi olur alla büyük ama gidince aşıyıda sorucam bakalım saol herşey için :KK3:

Allah işini rast getirsin bu defada inşallah kurtulursun

Arkadaşlar bana dua edermisiniz lütfen bugün adet oldum kısmet olursa yarın çağırdılar kısa protokol uygulayacaklar 3. Denemem olucak inşallah bu son olur ne olur dua edin müslüman kardeşlerin birbirine ettiği dua makbul derler allah tüm isteyen kullarına nasip etsin banada herkezede kucağımızı boş bırakmasın inşallah bizlerde anne oluruz birgün o duyguyu bizede tattırsın cumanın hürmetine cümlemize nasip etsin birbirimize dua edelim inşallah son tedavilerimiz olur hepimizin yüce rabbim yardımcımız olsun bu mesajı okuyan tüm kardeşlerim ne olur dua edin allaha emanet olun allah razı olsun sizlerden cumanız mübarek olsun kardeşlerim

Allah yar ve yardimcin olsun canim Rabbim emeklerini bosa çıkarmasın bende martta laparoskopi hitereskopi olucam ondan sonra 3. yu deniyecez bizde Allah izin verirse çikolata kisti var bende hic gebelik olmadi Rabbim üçüncü de yüzümüze bakar inşallah :KK49:

Foruma yeni üye oldum sayılır ve başlığını gördüm...Rabbim hayırlısıyla güzel evlatlar nasip etsin sana inşallah.. bu zorlu süreçte en büyük sabırlar ve sonu en güzel mutluluklar senin olsun,allah yardımcın olsun...

amin inşallah hepimizin bebekleri tutunur inşallah bizlere hiç bırakmaz inşallah bizleri rabbim büyüktür ben kadıköy şifaya gidiyorum yani ilgi alakaları çok iyi bana göre ön görüşme zaten ücetsiz başlamasanda görüşme yapıp içine sinerse gidersin sinmesede gitmek zorunda degilsin bence hakkımızda nere hayırlısıysa ora olsun allah iyi insanlara düşürsün ne diyelim elimizden geleni yapalım kul olarak biz takdir allahın rabbim yüzümüzü inşallah güldürecek hepimizin birgün dua edelim amin

Ben beylikdüzündeyim çok uzak bana orası .. bilemiyorsun nereden geleceğini gerçi uzaklıklar yakın olur şans .İlk deneme çok borçlandık şimdi uygun bir mekez arıyorum çamlıca erdem görüştüm 2.500+ilaçlar çok ilgilendiler ama oraya pek giden yok sanırım bilmiyorum artık bakalım kısmet neresine karar vereceğimi bilemedim. Dua ediyorum inş olsun Allahım.

To

Merhaba benimde esimde sorun var.ilginc olan ilac tedavisinden sonra iyice dustu sperm sayisi.benimde 2.denemem yarin transfer gunum.sizin embriyo kac hucreliydi.banada dua edermisiniz

To

Merhaba benimde esimde sorun var.ilginc olan ilac tedavisinden sonra iyice dustu sperm sayisi.benimde 2.denemem yarin transfer gunum.sizin embriyo kac hucreliydi.banada dua edermisiniz

Duanı ettim cnm.allah kabul etsın inşallah. Bizimkiler 5.gunde hucre sayısı söylenmedi ama biri orta diğeri ondan daha zayıf kalıtede dendi.gerıye hiç donmuş kalmadı.teki tuttu.bır önceki tedavide embrıyo mun bırı ıyı dıgeri orta kalıteydı.tutmadı.eşimin spermi daha azdı ikinci tedavıde hemde dıgerınin yarısından daha azdı.sen hıc onlara takılma.duanı et.sadakanı ver.adagını ada.kendınde inan.gör bak nasıl olacak...yeterkı mevlam ol desin...

Duanı ettim cnm.allah kabul etsın inşallah. Bizimkiler 5.gunde hucre sayısı söylenmedi ama biri orta diğeri ondan daha zayıf kalıtede dendi.gerıye hiç donmuş kalmadı.teki tuttu.bır önceki tedavide embrıyo mun bırı ıyı dıgeri orta kalıteydı.tutmadı.eşimin spermi daha azdı ikinci tedavıde hemde dıgerınin yarısından daha azdı.sen hıc onlara takılma.duanı et.sadakanı ver.adagını ada.kendınde inan.gör bak nasıl olacak...yeterkı mevlam ol desin...

Amin Canim insallah.benim durumun aynisini yazmissin.sadece 4.gun embriyosu transfer edilcekmis bundan dolayi tereddutteyim niye 5 degilde 4 diye.buarada umut oldun bana

X