Allah rızası için çok önemli yardım edin....

baskasi icin degermi canina kiymak hele sana saygisi olmayanlar icin anen baban senin orda aci cektgiini bile bile birakirlarmi evlat ya

canım seni döven, tokat atan eşin değil mi? kaynananlardan uzağa taşınsan ne değişecek ki?

kaynanam siz mutlu olun yeter diyor.ama sağolsun 1 gün çıkmayalım kıyamet kopuyor.
ben sizin işinizi gücünüzü istemiyorum diyorlar dün kaynatam bir çaya bile çağırmamamı suç buluyor ki.evlendim.1 ay sonra köye gittiler.o arada hamile kaldım bırakın başkasına kendime bile çay hazırlayamadım ki onlar aşerdiğimi bile bile beni 1 kere çaya çağırmadılar.kürtaj oldum.15 gün kendime gelme süreci ...sonra da kıl dönmesiyle uğraştım...!oturamıyorum,kalkamıyorum...!
bunlar lanet insanlar.kaynanam şimdiye kadar kötü kaynana değildim şimdi kötü kaynanayım ya diyor...!

eşimi seviyorum.evet o bir hasta.dün eşimin bir psikiyatriye ihtiyacı olduğunu söylüyorum kendimin de.hemen ailesi delimsiniz.ne doktoru...!onlar daha da deli yapıyor.

oooofffffff Allah ım ben ne kötülük ettim!

ama kaynanası ve görümceleri dolduruyormuş eşini,onlar olmasa dayak filan olmayacak belkide...

dunyada tek erkek kocaniz kalmadiysa yapacak birseyler vardir hala. ama sizin ne istediginiz cok onemli. oncelikle birseylerin degisecegi fikrini atin kafanizdan. cunku o ailenin yapisi oturmus. dusunce sistemi belli. ayni bina icinde yasiyorsunuz ve surekli o yasam tarzinin icindesiniz. kocaniz degismeyecek, ailesini ise degistrimeniz imkansiz. bu sartlarda da olsa ben evliligimi yurutmek istiyorum derseniz, size sizden daha kotu durumda olan insanlari ornek veririz ve haline sukret deriz. eger istediginiz buysa..

ha yok ben mutlu olamiyorsam en azindan mutsuz da olmak istemiyorum, dayak yiyip ustune suclanmak istemiyorum diyorsaniz ailenizin ne diyecegini fln birakip terkedeceksiniz kocanizi. aglayip yalvaracak; hay essek elim nasil oldu da sana yumruk atti, hic yapmazdi aslinda diycek. ama kararli bir sekilde ona karsi durup bu isi bitirecek ve ucuz kurtuldugunuza sukredeceksiniz. daha genceciksiniz cocugunuz da yok. zaten cocugunuzu kaybedis sekliniz bile ibretlik, sanki allahin bir isareti. deneyip, kurtarmaya calismak yerine yeni bir hayata baslamak daha mantikli. yine sever yine evlenirsiniz. kendinizi cikmazda gibi hissetmeyin...

Ya sana bisey olsaydi esin dövdügünde sakat kalabilirdin,ic kanama v.b olabilirdi nebicim insan bunlar...

Durdugun kabahat güzelim yol yakinken dön ailenin yanina canini yoldami buldunda cekiyorsun bunlari,seni iyice yalniz bulmuslar eziyet ediyorlar daha 6 aylik evlisin bunlari cekiosun yazik sana...Ailene anlatmalisin hic kimsenin cigeri yanmaz ailen kadar,zararin neresinden dönsen kar kac kurtul o aileden.Esinle nasil ayni cati altinda duruyorsun hic korkmuyormusun adam resmen psikopat dengesiz...Sana bisey olsa annenle baban daha cok üzülecek sonucta iyi düsün...

canım seni döven, tokat atan eşin değil mi? kaynananlardan uzağa taşınsan ne değişecek ki?

eşimin beni dövmesini destekelmiyorum ve acizlik hastalık olarak görüyorum.ama onu bu hale sokan ailesi.

ne zaman bensiz yukarı çıksa suratı 5 karış aşağı iner.ve tartışırız.

kaynanam insan olamaz o insan görünümlü şeytan bi anda eşimi etkiliyor ve eşimin bana olan duyguları donlaşıyor.

asla eşimin bu yaptığını savunmuyorum ama benim için yaptıkları...!

ramazanda 1 ay boyunca yemek yapamadım.sahura bile kalkamadım.

inanın yüzünü karaltmadan 1 ay boyunca sahurluğumu yatağıma,iftarlığımı da soframa hazırladı.
gece yarısı bi çubuk kraker için köpeklerin hezimetine uğradı canım çektiği için.
annemlere gitmek isterdim hiç yüzünü ekşiltmez kendisi bırakırdı(ki ailemle yürüyerek aram 15 dakika)

haa annesinin dolduruşuna gelip beni dövmesi kesinlikle affedilemez....!

ama yaptığı iyilikler...!

bunlarin icinde tek kurtulu$un ailen.yerinde olsam 1 dk.durmaz ceker giderdim.her ailede kavga olabilir ama öldüresiye dövmek ne demek.insanliktan cikmis bunlar.git ve kurtul hepsinden..

Sakın bir erkekten değişmesini beklemeyin.. Çünkü kütük tersten okuyunca yine kütüktür..!
canım Allah yardımcın olsun

benim şimdi çıkmam gerek.görüş ve önerilerinizi mutlaka okuyacağım.

lütfen burda online değilim diye önerilerinizi yazmamazlık yapmayın.

bana doğru yolu gösterin.yanlışlarımla doğrularımla....buna çok ihtiyacım var....

Bu evlilikte teselli cümleleri kuracak tek bir cümlem yok malesef.
Resmen köle hayatı, bu hayatı da haketmiyorsunuz.
Bu kadar sabırla, her çağırdıklarında nasıl gittiniz anlamadım.
Bu kadar eziyet bana yapılsa, yüzlerini bile görmek istemezdim.
İyi sabır var gerçekten sizde.
Ama bu insanlar için sabrınız boşa bence.
Allah böylelerine akıl fikir versin, insanlık nasip etsin inş biraz.
Umarım tez zamanda gücünüzü toplar, boşanırsınız bu gereksiz adamdan.

yatağına yemek getirecek çubuk kraker getirecek ve seni sevip değer verecek çok insan bulursun...acıma, acınacak hale gelirsin

Son düzenleme:

Yaptığı iyilikler mi?
Siz rahatsızken eşinizin size sofra kurması,canınız çubuk kraker istedi diye gidip alması ne zamandan beri iyilik oluyor?
Eşinizin eş olarak yapması gereken vazifelerden bir kısmını sayıyorsunuz.. Bunlar iyilik falan değil zaten olması gereken...
Anladığım kadarıyla boşanmaya niyetiniz yok,Allahım yardımcınız olsun inşallah!

İyi ya siz çıkın biz burada kendi kendimize yazar yazar çizeriz..
Ne de olsa sizin için buradayız zaten..
Allahım ya!

canım eşin ve ailesi için söyleyebilicek tek bir kelime dahi bulamıyorum...
ama aileme nasıl giderim demişsin...canım sakın öyle düşünme!!!
annem benim kötü durumumu görünce hemen bişiler hazırladı beni eve götürmek istedi diyen sen değilmisin ailen senin bu çektiklerini bilipte seni sahipsiz bırakabilirlermi hiç?
anne ve babalarımız inan biz ne durumda olursak olalım herzaman yüreklerini bizlere açıcak kadar sevgi dolular evlatlarına karşı..
bunları çekmek zorunda değilsin canım eşinin ailesi ve eşin seninde bir insan evladı olduğunu unutuyolar sanırım...
annene ve özelliklede babana sığın kimse sahipsiz değil bunu unutma..ben de ALLAH kısmet ederse yakında anne olucam 9 ay karnımda taşıyıp evladım için uykusuz kalıcağım o geceler ve daha bir çok fedakarlığı boşuna mı yapıcam..o benim evladım kıyamadığım nasıl olurda sana sahip çıkmasınlar canım...

bu arada bebeğine üzüldüm ama doğmaması inan hayırlısı olmuş yoksa kurtuluşun inan bana çok zor olurdu...bunu kendine yapma kararlı ve cesaretli ol yeter

Son düzenleme:
İyi ya siz çıkın biz burada kendi kendimize yazar yazar çizeriz..
Ne de olsa sizin için buradayız zaten..
Allahım ya!

kızın bu zor durumunda verdiğin cevaba bak...yazık yaaa...sen çık çok rahatsızsan arkadaş burda olmasada en azından bi kaçımız yorumumuzu yaparız oda müsait olduğunda gelir okur...allahım yaa dicek ne var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…