Allah rızası için çok önemli yardım edin....

yorulgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
28
0
6 aylık evliyim.nişanlılık döneminde eşimle fazlasıyla kavga ederdik.2 ay konuştuktan sonra nişanlanmış 2 ay sonra da nişanı attık.
eşim yalvardı yakardı tekrar nişanı taktık.evlendik.
evlendikten 1 ay sonra kaynanamlar köye gitti.görümcem 2 çocuğuyla beraber kaynanamlarda kalıyor.eşinden ayrı.o yalnız kalmasın diye eşimle kaynanamlarda kaldık.ama görümcem bizi hiç istemedi.ben iyi niyetimle kalırken o akşamları orada kalmayalım diye kapıları kilitledi.2 oda varken bizi salonda yatırdı.kaynanamlar köyden geldi.kızları haksız olduğu yerde beni haksız gördüler.
beni ağlattılar.
eşim evliliğimizin 1.5 ayı çalışmadı.ailesine karşı çok soğuktu.kaynanamlara çıkmaz,yolda görse konuşmazdı.bu yüzden eşimden dayak yedim.
hamile kaldım.aşerdim.iştahsızlık,mide bulantısı,istifar,yemek yapamama....!kaynanam yüzümün asıklığını hep kafama vurdu.Allah aşkına yemek yiyemeyen,yediği herşeyi çıkaran bir insanın nasıl yüzü gülsün.bunu hep eşime bildirdiler.kaynatam yemek yapmamaı sorun yaptı.aşermem geçmişti ki kaynanamları çaya çağırdım.kaynanam 'hayret ne oldu da bizi çaya çağırdın' dedi.meğer aşermem geçmemiş bebeğim karnımda 9 haftalıkken ölmüş.bebeğimin öldüğünü öğrendiğimde çok kötüydüm.eve zor geldim.kaynanam 5 dk oturdu sonra yukarı çıkıp temizlik yaptı.açım ve çok kötüyüm düşünün.annem geldi benim halimi görünce hemen bişeyler hazırladı.annem halimi ve kaynanamın ilgisizliğini görünce beni kürtajdan sonra götürmeyi düşündü.bunu eşime ve annesine söyledi onlarda tamam dediler.ancak ben kürtajdayken eşimi nasıl doldurmuş annesi bilmiyorum sanki eşi değilde sokaktan geçen bir kişi kürtaj olmuştu.annemlere geldim.eşim sürekli laf sokuyor.2.günü dayanamadım gittim evime.ev permaperişan.evi topladım,yemek yaptım.kaynanam geldi ''ee bugün aşağıya inmedim,o yüzden ev böyle ''dedi.bana evi cenaze evine çevirme.tek düşük yapan sen değilsin.gibi bir sürü söz.küçük görümcem eve gelirgelmez doğum yaptın ama çocuk yok dedi.mutfağın yerlerinde vernik izleri var bunlar senin kanın mı dedi.
psikolojim iyice allakbullak oldu.kendime geldim diyorum kaynanam habire laf sokuyor.bayramın 2.günü mutfağı toparlıyordum eşim annemlere kahvaltıya gidelim dedi.bende tamam dedim.o arada bişey gördü mutfakta ben evi temizlemiyormuşum,hiçbirşey yapmıyormuşum...!eşim bana temizlik konusunda hakaret etti.benimde zoruma gitti ve ağlamaya başladım ki eşim tokat attı ve yukarı çıktı.beni aradı kahvaltı hazır diye.
ocağa da yemek koymuştum.çıktım yukarı.çayımızı içtik.bulaşıkları yıkadım.biraz oturdum indim aşağıya.
eşimde geldi ben gidiyorum dedi.bende iyi dedim.işin bitince yukarı çık dedi.bende ben karar veririm ona dedim.tartışmaya başladık ve beni öldüresiye dövdü.gözüm şişti.yüzümde hala şişlik var.boynumu çevirdi,boğmaya felan çalıştı.ben o arada bağırıyorum beni kurtarın diye.normalde yüksek sesle konuşsak kaynanamlar kızardı.ama o gün...!kaynanam geldi.ben boşanmak istiyorum dedim.kaynammın yanında da o bana vurdu bende ona.evden kaçmaya çalıştım kapıyı kilitlediler,beni zor zapteddiler.sonra eşim özür diledi.ağladı zırladı.ben nasıl yaparım bunları diye.bu arada kaynana kavgadan kendine pay çıkarıyor.oğlum o çıkmasadasen çık.cennet annelerin babaların ayakları altındadır.felan filan...!
dün gece eşim yukarı çıkalım dedi.çıktık.kaynatam,kaynım ve kaynanam bana nasihat verdiler.sanki tek suçlu benmişim gibi.yukarı çıkmıyormuşum.eşimin ailesine soğuk davranıyormuşum... gibi.
bilmiyorum kızlar...kafam çok karışık.aslında yazılacak o kadar çok şey var ki.

aileme de söyleyemiyorum.çünkü eşimle evlenmeme hiçbir zaman razı olmadılar.ailemi karşıma alıpta eşimle evlendim.şimdi boşansam hangi yüzle geleceğim eve.biliyordun bunların böyle olduklarını diyecekler...!

ne yapmalıyım.Allah rızası için yardım edin.

çok üzüldüm bunları okurken tahammül etmeyin bu insan denmeyecek yaratıklara ailenizle konuşun zararın neresinden dönülde kardır bu hayat sizin. başkalarının hayatınızı mahvetmsine izin vermeyin . aileniz size yardımcı olur. Allah yardımcınız olsun

Allah razı olsun.dün hepsi birden eşimin beni dövmesini neredyse haklı buldular...!

babam hiç istemedi evlenmemi eşimle.annem de.şimdi hangi yüzle diyeceğim...!

bilmiyorum ya....

ölsemde kurtulsam.

of of ne kötü yaa her lafın her harketin batmış onlar seni baştan istemiyorlardı galiba...eşinin seni bu derece dövmesi çok anormal sonrada pişman olup ağlaması bence eşin hasta canım kusura bakma ama....annesi dolduruşa getirdi galiba o da son olarak dayanamadı dövdü seni....bence eşine de kaynananlardan çok uzağa taşının altlı üstlüsünüz galiba....valla eşini kandır uzağa taşının derim..boşanamıyosun sonuçta aienin yanına da gidemicen affetmişsin zaten eşini...

Son düzenleme:
ne olursa olsun ailenize gidin çekmeyin bunları lanet olsun ne biçim aile ne biçim insanlar anneniz babanız 2 gün kızar affeder ama bunlar bir öür boyu rahat wermezler

güzelim ailen baştan istemediyse demekki hissetmişler bişeyleri ..en doğrusu yin eonlara sığınman ..ilkbaşta biz sana demedik mi felan derler ama seni ezdirmezler ..en kötü laf dinlersin ..ama sonuçta kendi ailenin lafı...şu an buna katlanırsan ömür boyu katlanırsın..artık türkiyenin dağ köylerinde bile böyle şeyler yok internete girebildiğine göre sen de dünyadan haberdarsın demektir.evliliğinin devam etmesini istiyorsan bile rest çekmelisin.değilse ömür boyu çekersin bunu unutma ((

bebeğinin düşmesi bile bir işaret bence bir an önce kendini kurtarman ,,çocuğum var ne yapayım bahanesine sığınmaman için ...

çok zor bi durumdasın. kaynananın cadılığı yetmiyormuş gibi bir de eşinden dayak yiyiyorsun. önce eşinle bi konuş. ordan taşınmak istediğini falan söyle. kaynanandan iyice uzaklaş. eşinle aran da düzelir o zaman. evlilik oyun değil ki zorda kaldığında çekip gidesin. mücadele etmen lazım. kaynana yakın oturmaya devam edersen eninde sonunda evliliğin biter. ALLAH yardımcın olsun.

offfff eski yasadigim kabus geri geldi bir an ayni seyleri bende yasadim her nekadar bahsetmek istemesemde bol bol dayak cennet annelerin ayakkalri altinda duymaktan migdem bulandi zaten butun kaynanalardan nefret ediyorum malesef kiz anneleri haric o p** beni olduresiye dovdugunde tabi onceleride var babami aradim geldi amcamlarda agzini yuzunu kirdi sonra ciktik hale anneme soyle dedi falan filan degmez yaa bence sende surdurme ilerisi yok saygisi bitmis sana el kaldirmazdi yoksa canim nebicim yaratik bunlar anlamadim.ben su an evliyim benim icin ilk ve son o gunler kabustu ama seni bilemem bu insanlarla yapamican gibi geldi agzini yuzunu kir sonra agla zirla hadi be erkek olsa dovmezdi zaten insallah dogru karar verirsin canim ama acayip tuglerim kalkti aynisini yasadigim icin allah kahretsin boylelerinin

Ya bu yaratıklarla her gun oleceksın yada aılene gıdıp bırkere oleceksın canım

haklısınız....!ailem istemedi.ben aşık oldum sevginin herşeyin üzerinde olduğunu düşündüm ama sonuç...!hüsran!

hep beni eltimle kıyaslıyorlar.o 10 yıllık gelin ben 6 aylık...!

anne vardır anne gibi,anne vardır şeytan gibi...!

benim annem abim eşini dövecekte................!kendine pay çıkaracak
abimin eşinin bebeği karnında ölecekte annem evine gidip temizlik yapacak.........!

o kadın ve 2 kızı şeytan

canım bence derhal eşinin ailesinin yakınından taşının ,,,ne kadar yakın olursanız hergün kavga gürültü çıkacak,oğullarını paylaşamıyorlar,,,Allah yardımcın olsunn,,,,sen eşinle mutlu olmak için evlendin sürekli dayak yiyip,kayınvalidenlerini kahrını çekmek için değil,,,aileni haberdar et,,,gelip adamakıllı konuşsunlar,,,yola gelecekse gelsin eşin,,,yoksa hiç durma bile,,,,yada kayınvalidenzin yakınından taşınacaksınız

of acayip sinirlendim su an yemin ederim bundan adam olmaz canim boyle devam edersi seni timarhanelik eder bunlar

aynı eşinle mi evlisin?

tatlım, sakın ama sakın bu yapılanları sindirme.. gitme şansın varsa bir an evvel orayı bırak ve git. bu ilişkiyi de bitir...eğer bu adam bir gün değişir. yada beni aslında çok seviyor diyorsan.. yanlış düşünüyorsun derim..hiç kimsenin bir başkasına böyle vahşice davranma hakkı yoktur... hikayeni okurken çok üzüldüm.... hemen hiç bekleme kaç ordan.....

yok canim o bir kabustu 6 ay surdu bitti su an 1 senelik evliyim ve cok mutluyum olmamis sayiyorum o gunleri

eşimde taşınmadan yana.o da biliyor ailesinin huyunu.

ama ben şuan işsizim ve borçlarımız var.maddi olarak kiraya çıkamayız.enaz 2 yıl daha aynı binada oturmam gerekiyor eğer evliliğim devam ederse.

eşim nişanlıyken oturduğumuz evin kirasını bize verin ,biz de kiraya çıkalım dedi.ama annesi sütümü haram ederim dedi ve konu kapandı.

annem tansiyon hastası babam da kalp.yaşları 46 ve 50 ama rahatsızlıkları oldukça ciddi.

resmen bunaldım.ne yapacağımı nereye gideceğimi şaşırdım.

Allah ın verdiği canı Allah tan başkasının alamayacağını bilmesem çoktan intihar etmiştim.

hazır çocuğun yok ne olduysa olsun ailen seni kabul eder hiçbi baba kızının öldürülecek kadar dayak yemesine razı olamaz ölüm riski tasıyosun sen resmen suan babana git emin ol o seni kabul edeckdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…