Allah rızası için çok önemli yardım edin....

tek onerim bu sapkin aileden kendinizi bir an once kurtarmaniz yoksa esiniz sizi annesinin gaziyla yakinda oldurur
bogmaya kalkti, boynumu cevirdi diyorsunuz.
yukariya kahvaltiya gitmeye ben karar veririm deyince tokat atiyor falan fesmen, her olayda dayak yiyorsunuz.
samaroglani misiniz siz arkadasim neyi bekliyorsunuz?
bir an once o evden cekip gidin, esiniz olacak herifin de yalvarmalarina kulak asmayin.
adam olsaydi da size bunlari yasatmasaydi...annesi bahane...bir suc varsa esinizin kendisinde, annesinde degil

bunu yeni okudum...
icinde bulundugunuz durum cok zor gercekten ama ben olsam bebegi aldirirdim.
yani zaten siz mutsuz olmussunuz bir de cocuk mutsuz olacak...
zor ama aldirmak bence en dogrusu...
cocuklarin psikolojisini dusunen yok...
aman gunah, aldiramam! o zaman hamile kalmasaydiniz...

biz korunuyorduk canım.hamile olduğumu babamın evinde öğrendim.
eşimde bende krunuyorduk.gebeliğim istenilen bir gebelik değil anlayacağın.
bebeğimi düşündüğüm için ne yapmalıyıma karar veremiyorum.

kendi ailen bence o yüzünün halini görse onlarda anlardı ama boşanman gerektiğini

Bebeğini aldırma canım eğer ailen aldırmanı istemiyorsa zaten bir şekilde bakar büyütürsünüz. Çocuğu babasız bırakmak elbette iyi değil ama çocukken babası ölenler ne yapsın onlar babasız büyümüyor mu? Erken yaşta babasını kaybedenlerin hepsi psikolojik olarak sorunlu insanlar mı oluyor? Elbette gönül anne baba birlikte çocuklarını büyütsünler ister ama bu sağlıklı aile ilişkilerinin olduğu, huzurlu evlilikler için geçerli bir kuraldır. Gözünün önünde annesi sürekli şiddet gören bir çocuğun nasıl bir psikolojisi olabilir ki.... Bu çocuk için çok daha zararlı bir durum.

Sonuçta çocuk senin çocuğun, ailen de kabul etmiş tek başına huzurla büyütürsün çocuğunu. Allah sana bundan sonrası için mutluluk versin inşallah.

Aldırmak istememene hiçbişey diyemem tabi ki,
Ama zorluklarına hazırla kendini.
Sonuçta bir gün haberi olacak ve dediğim gibi onlar uzağındada olsa
hayatında olacaklar.
Hakkında hayırlısı olur inşallah.
Çocuğunu tek başına büyüten bir sürü kadın var,
sende yapabilirsin tabi.
Eşin rahatsız, hasta ruhlu,
benim senin adına endişelendiğim tek şey,
Çocuğada sanada rahat vermemesi..
Eğer böyle birşeyi ima etse dahi, önlemini al..
Savcılığa suç duyurusu yap.

çocuk olduğu sürece o psikopat aileden kurtulman mümkün değil. sonuçta babası babaannesi görmek isteyecek. o yuzden arkadasıma katılıyorum. günahtır diye düşünüyoruz ama sonuçta çocuk babasız büyücek, hatta belki babası tarafndan annesinin sürekli rahatsız edildiğini görecek. sorunlu bir babası olduğu için ondan nefret edecek belki. çocuk daha tam gelişmeden aldırın diye düşünüyorum. daha gençsiniz. belki yeniden bir evlilik yapacaksınız. eşiniz çozuk olduğunu öğrenince başınıza bela olacaktır.

gebeliğimi ve doğumumu memleketimde gerçekleştireceğim.

sonrasında ne olur bilemiyorum ama bebeğimi aldırmayı asla düşünmüyorum.

sonuçta tek babasız büyüyecek çocuk benimkisi olmayacak.

belki de bundan sonraki hayatıma memleketimde devam ederim.

yarın doktora gideceğiz annemle bebek için....

nedense zaten sizin durumunuzda olan ve konu acan bir cok bayan korunuyorduk ama hamile kaldim diyor.
anlamiyorum ben bu isi...
nasil bir korunma yontemi kullaniyorlar anlamiyorum...
hep te onlarin basina geliyor ilginc tarafi bu :44:

neyse arkadasim ailen de yanindaymis, sanslisin.
kendin icin en dogru karari vermeni dilerim.

evet ben de anlamadım bu işi.. yıllarca çocuk hasretiyle yanıp tutuşan insan varken ve stres gebeliğe engel deniilirken.. ikiniz de korunurken nasıl oluyor bu bebek işi ilginç..

canım sakın yanlış anlama,, kötü bir amaçla yazmadım...
Allah yardımcın olsun...

supeeeerrrrrrrrrr cok sevindiiiimmm arkadasim Allah hakkinda hayirlisini versin insallah! sakin donme o amam nolurr bak ben de de ailemin istemedigi biriyle evlendim sorun da esimin yabanci uyruklu olmasiydi.3 senedir Allahima cok sukur hic bi sorunum olmadi.hergun ailemle konusurum tatillerimizi beraber geciririz esimi cok sevdiler ama babam her zaman der bi sorunun oldugunda asla ben kendi basima evlendim ailemi karsima aldim deme der. en ufak biseyde baba ben geliyorum de kapim ardina kadar acik senin icin der.Allaha sukur sorunum yok esimle.ama ne varsa ailende var. sakin onlardan ayrilma.o adama da donme sakin.herseyi soyler seni kandirmak icin hala icinde sevgi varsa bile sakin kabul etme tekliflerini.sen sart bile koyma soyle boyle yaparsan olur bu is diye .SAKIINNN!!!! Rabbim hep seninle olsun!!

bugün kontrole gittim bebişim 5 haftalıkmış.sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
3 hafta sonra gel,kalp atışlarını duyalım dedi.

çok şükür ailem arkamda.

korunmasam korunmuyorum derdim arkadşlar.

valla korunmaya rağmen böyle bir kötü zamanda hamile kalman ilginç olmuş ama ben kıyamazdım..boşver zaten onların umrunda olmamış ilk hamilelğindede anlayışlı davranmamışlar..kararından dönme asla barışma..hiçbirşey düzelmeyecek ben sana söyleyeyim..dönersen aynı tas aynı hamam..o işkenceyi çekme sakın.

ya iyi de n'olacak şimdi?
bebeği babasız mı dünyaya getirecek?
onca strese ve korunmaya rağmen bebiş ben geliyoruum diyorsa yok mudur bir hikmeti?
bir şans daha vermeye değmez mi??

arkadaşlar ben bu işleri anlamıyorum.hangi zamanda nerede yaşıyoruz ya ...bu kadınlar neden böyle ölümüne dayak yer nasıl bi şey bu anlamıyorum beynim almıyor.hadi dayağı yedin sonra o kişiyle nasıl aynı yatağa girip bebek yapıyorsun nasıl o kaynana ve ailesiyle yüzyüze geliyorsun ben bu işleri gerçekten anlamıyorum...

bebeğimi dün kahybettim.
çok kötüyüm.bi yadandanda çok mutluyum.
martta boşanma davam var.

eşim hala yalvarıyor.ailesi istediğiniz yerden ev tutarız diyolar.
düşük yaptığımı duymuşlar.öğleden sonra bize geleceklermiş vicdansızlar.,eşimde gelecekmiş.

ay Allah ım ne yapacağım???

yani aslını söylemek gerekirse bebeğini kaybettiğine bebeğin adına sevindim hayırlısı böyleymiş demek ki Allah da dünyaya gelmesini istememiş tek başına çok zor olurdu büyütmen hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…