Allah rızası için çok önemli yardım edin....

hemen terket o evi arkadasim.annenin yüregi yanara yasadiklarinin milyonda birini duysa,hangi yüzle dönerim deme

bunlar resmen canavar yaaa,hangi insan evladı böyle birşey yapar??hadi eşinin ailesi tamam diyelim ama eşinde de hiç vicdan yokmuş.
hiç çalışma hayatın oldumu bilmiyorum,ama bence önce kendini düşün senden önemli değil hiçbirşey...
ailene gelince ne olursa olsun onlarda senin acı çekmeni istemez,dönersin evine bir de iş bulursun.hem çalışırsan hayata yeniden daha çabuk adapte olursun...
inan çok üzüldüm,hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım :2:

Son düzenleme:
Canım bak aslında yapman gerekenler çok netleşmiş artık.Şöyle düşün;
sen anne olsan çocuğuna böyle şeyler yapsalar dövseler,hakaret etseler çocuğuna sahip çıkmazmısın.
isterse seni ezip geçsin yine böyle bişeye yüreğin dayanmayacaktır.O yüzden ailen sana mutlaka yardımcı olacaktır.Diğer arkadaşların da dediği gibi belki senin onları dinlememeni hatırlatacaklar ama olsun en azından annem babam dersin.kendini insan zanneden bu yaratıklarla daha fazla durma.
hem de çocuğun yok bu senin için çok büyük bi nimet şu an bu adamdan kurtulmak için.
sadece kararlı ol,sakın ailenden çekinme.ilerde çocuğun olursa bu yaşadıkların katlanarak devam edecek
ve sen o zaman işin içinden hiç çıkamayacaksın.
kurtulmanın tam zamanı derim ben.Allah yardımcın olsun

gerçekten okuyunca çok üzüldüm yazık ya insanlıklarından utanmaları lazım ama bir çok arkadaşın sana söylediği gibi bende aynı fikirdeyim... ben eşimin ufacık şeylerine dertleriniyorum senin şu yaşadıklarına bak... bence ailen senin bu yaşadıklarını tam anlamıyla bilseler bi dakika seni o insan görünümlü yaratıkların yanında tutmazlar ne kadar karşı çıkmışta olsalar sen onların evladısın...evet çekinmekte haklısın ama ortada bence bi vahşet var..hazır çocuk yokken ve işler iyice onların aleyhine dönmeden sen bu işe son ver yazık sanada... hayatını orda heba etme

gerçekten okuyunca çok üzüldüm yazık ya insanlıklarından utanmaları lazım ama bir çok arkadaşın sana söylediği gibi bende aynı fikirdeyim... ben eşimin ufacık şeylerine dertleriniyorum senin şu yaşadıklarına bak... bence ailen senin bu yaşadıklarını tam anlamıyla bilseler bi dakika seni o insan görünümlü yaratıkların yanında tutmazlar ne kadar karşı çıkmışta olsalar sen onların evladısın...evet çekinmekte haklısın ama ortada bence bi vahşet var..hazır çocuk yokken ve işler iyice onların aleyhine dönmeden sen bu işe son ver yazık sanada... hayatını orda heba etme

bence eşinin ailesiyle çok yakın oturmasan bu sorunlar olmaz.Büyük ihtimalle ordan tasınma gibi bir seceneğiniz yok keşke olsaydı.Eşinin yaptıkları da çok kötü ama pişman olması o kadar da kötü olmadığını gösterir.Bence bir uzman yardımı al.Boşanmak istiyorsan da deneyeceğin bütün iyi yolları dene.En azından boşandığında vicdanen rahat olursun.

ve de sunu unutma bence boşanınca sorunsuz laylaylom bir hayat seni beklediğinin garantisi yok.Belki boşandıktan sonra çok daha kötü bir hayatın olacak ve de diyeceksin ki keşke onların istediği son ansı verseydim.Bir kere Türk toplumunda boşanmış kadın imajı altına gireceksin.Ailenin en ufak bir sözünden alınacaksın.Bunlar ihtimal.Hersey çok daha iyi olacak belki bu da ihtimal..Hem bak ayrı ev tutmaya da niyetliler.bunlar güzel adımlar.Ama vaadettilerinin gercekten oluşmasını bekledikten sonra dön döneceksen ve eşine de sunu söyle bence evet ailen görmek görüşmk istersin ama bak ne sorunlar yasadık bundan sonra onlarla ilişkimizin daha mesafelli olmasını istiyorum.Mesafeli olursak daha iyi olacağına inanıyorum.Mesafeli ol ama saygılı ol.Hürmette kusur etme.Eşine karsı da laf yarışlarına girmeden güzel güzel tatlı tatlı konuş.Kendi eşime benzettin senin eşini.O kötü konuşunca ben de kötü konuşuyorum.ben kötü konuşunca o bu defa çıldıryor ve işin boyutları değişiyor.Bir evlilik terapistini dinledim ve o kötü konuşunca sakin düzgün bir şekilde sıkıntımı anlattım.Böyle olunca çok üzülüyorum gibi.Bu defa hersey bambaşka olmaya başladı.Bence eşinle ilşkin de bu felsefeyi edin.Hanımlar kızmayın bana hep kadınlar mı alttan alacak söyle bakın duruma siz tatlılıkla konuştuğnuzda bundan en büyük faydayı siz görüyorsunuz.Aslında kendinizi kendi huzurunuzu düşündüğünüz için bunu yapıyorsunuz.Tabi ki karar senin. Hakkında herseyin en hayırlısı olur inşallah...

Canım neler diyorsun sen öyle ya.İşkence çekiyorsun resmen.Aileni karşına almışsın ama sen onların evladısın 1-2 kızarlar sonra affederler senin işkence çekmene izin vermezler.Böyle bir ömür mü geçer Allah aşkına.Kendini toparla ve ailenin yanına dön canım benim yazık sana kıyamam yaa

Son düzenleme:
ya zaten ailesinin yanına döndü arkadaş,,,bebeğini de kaybetti,

hemen terket o evi arkadasim.annenin yüregi yanara yasadiklarinin milyonda birini duysa,hangi yüzle dönerim deme

kesinlikle katılıorum gözde'ye.. onlar senin ailen sana sahip çıkarlar elbette. en fazla bi hafta biz sana demiştik derler belki ama sonrasında huzurlu mutlu bir hayatın olur. yeniden bi düzen kurarsın kendine ama bu şekilde hayatın hep böyle geçer.

Canım cok uzuldum yazık sana ya.Ne biçin ınsanlarmıs bunlar kı ınsan değiller bence.Bence sen kaynananla gorusmemeye calıs ondan sana zarardan baska bıse gelmez gıbı gelıyor bana.Eşin de normal degıl bence.O sinirliyken ustune gıtme sakın.Sana zarar verebılır.

Ve bence kendıne bır ış bul,aılene durumu anlat.Onlar senın canından kanından.Herkez hata yapabılır.Aılen sana kıyamaz ne olursa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…