Allah rızası için bir fikir :(?

KanCicegi

Güçlüyüm!Çünki;Umudum Var
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
921
3
arkadaşlar nisanın 5 i eşimin doğum günü ve benim ona hediye alacak param yok :çok üzgünüm:
olsada onun parası olduğu için öle hediye almak yerine kendim bişiler yapmak istiyom
bana bi fikir versenize nasıl bişi yapabilirim
yaşpasta güzel bi yemek hoş giyimi yaparım yapmadıiım şey diil ama bunun yanında ona süpriz ne yapabilirim aklıma bişi gelmiyo yaffff :nazar:
sizler bu durumlarda ne yapardınınz :uhm:

Fotoğraflarınızdan oluşan duygusal bir slayt hazırlayabilirsin bilgisayarda.
Ben öyle yapmıştım geçen doğum gününde çok romantik olmuştu... Çok duygulanmıştı...Manevi değeri olan hediyeler daha özel bence...

Ona bir şiir yazıp okuyabilirsin...

Ben de bunu yapmayı düşünüyorum özel bir günde... Bence 1 gömlek , kravat veya saat almaktan çok

daha anlamlı...:asigim:

Eğer şiir yazmak zor gelirse arkadaşımın dediği gibi mektup da olabilir...

4 nisanı 5 nisana bağlayan gece saat tam 24:00'te ona onun için yapmış olduğum pastayı mumlar eşliğinde getirirdim.üzerinede seni seviyorum yazardım,yada krema torbasıyla kalp yapardım,sonrada yanağına kocaman bir öpücük kondururdum.:eek:,yatağın içinede bir tanede gül,yanınada bir not bırakırdım

romantık bır gece de hazırlayabilirsin
mesela yatak odasını mumlarla süsle
yatağın üstüne güller koy..
kalpli şık balonlarda olabilir
pastadan sonra yatak odasına geçince romantik anlar yaşayabilrsiniz:jeyyar::jeyyar:

pastadan sonra yatak odasına geçince romantik anlar yaşayabilrsiniz:jeyyar::jeyyar:

en seveceği hediye de bu olur sanırımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
onu hep yapıyorum aklıma estikçe ama bizimki öle romatik ortamlarda kendni kasıyo :mymeka:
önerilerinizde çok güzel arkadaşlar hepsini tek tek deneyecem
hangisi becerebilirsem onu yaparım
slayt güzel fikir ama nasıl yapıldığını bilmiyorum bide eşim pc uzmanıdır diyebilirim beğendirmek zor olur sanırım fisfisfis
başka yokmu bekliyorum arkadaşalr delikafadulden

ben yapışkanlı kağıtlara sevgi sözcükleri yapıp yapıştırmıştım
yine aynı peki pasta başlığı aldında okuyabilirsin canım.. senin konunun accukk aşağısında kalmış...

X