Allah rizasi icin bana dua edermsiniz

pembesu33

bayan pozitif :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
2.635
2.289
Arkadaslar sizlerden tek istedigim benim bebegimin olmasi icin dua edermisiniz bende sizlere ederim salavayi tefrcye baslicam 4444 kere ve 41 gun meryem suresini okuyucam insallah bu ay nasip olur kizlar sizlerden tek istedigim benim icin kisacik bi dua okusaniz yeter simdiden Allah hepinizden razi olsun

Allah hayırlısıyla gönlüne göre versin inşallah .
Okuyacağım ben

salati tefriciye okumami istersen iki gun okuyabilirim. hangi duayi okuyacagimizi soyle okuyalim.
Rabbim saglikli, hayirli bir evlat versin sana en kisa zamanda insallah

Canim zor anne olmus biri olarak sana dua etmek beni mutlu eder rabbim hayirli bir evlat nasip etsin sana okuyabildigim kadar tefriciye okur buradan sayisinj yazarim

Canim benim cok saol Allah bin kat razi olsun senden iyiki varsiniz muslumanlik bu demek dunyanin halini gordukce sizin gbininsanlari tanimak bni mutlu ediyor

ben bugun insallah 100 tane salati tefriciye okuyacagim. istersen kalan sayiyi yazalim okudukca, boylece sayisida karsimaz. sen hesapla benim okuyacagimida dus en son ne kadar kaldi bildir. Ona gore okudukca o sayidan duselim, bitirelim duamizi insallah

Tamam canim ben saymadim okuduklarimi ama bastan baslamaliyim yarin baslayalim cok col saolcnm Allah razinolsun

müminin duası mümine kabul olurmmuş cnm benimde senelerdir olmuyor inş sana edecegimiz duaları rabbim kabul eylr bende hem tefriciyye hem meryem suresini okurum

Rabbim evlat hasreti ile sınamasın..
Ardımızdan Fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsin..
Katından temiz bir soy armağan etsin..
Dualarımızı kabul niyetlerimizi hâsıl kılsın inşallah. ..Amin.

Allah gönlüne göre versin canım inşallah Allah dualarını kabul etsin inşallah

CANIM BENDE OKURUM OKURUM DİYEN ARKADAŞLARI İLK SAYFAYA EKLE İSTERSEN... HEM ONLARADA DUA EDERİZ BENDE BEBİŞ İSTİYOM...

Nasil eklicezki cnm ben telefondan griyorum bilgsayar yok o yüzden nasil ekleyecegim blmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…