Allah rizasi icin bana dua edermsiniz

Arkadaslar sizlerden tek istedigim benim bebegimin olmasi icin dua edermisiniz bende sizlere ederim salavayi tefrcye baslicam 4444 kere ve 41 gun meryem suresini okuyucam insallah bu ay nasip olur kizlar sizlerden tek istedigim benim icin kisacik bi dua okusaniz yeter simdiden Allah hepinizden razi olsun
Amin tabii

canim okuyacagim dedim ama sen cok takip etmiyorsun ki. Ben sana dedim okuyanlari kac kisi okudugunu yaz boyle karisir diye onuda yapmadin. okuyacagim sayiyoda verdim ama umutsuzcuk okudu baskada okuyan yok yazmissin. Benim okudugumu saymamissin bile. Neyse ben okumaya basladim bitiririm yakinda, sen say yada sayma. Rabbim hakkinda hayirlisini versin, hayirli bir evlat versin.

CN m telden griyorum o yuzden zor takip ediyorum. Belli bir sayi koymadim herkez gonlunden kptugu kadar okumasini istedim Allah cok razi olsun inşallah dualarimiz kabul olur

CN m telden griyorum o yuzden zor takip ediyorum. Belli bir sayi koymadim herkez gonlunden kptugu kadar okumasini istedim Allah cok razi olsun inşallah dualarimiz kabul olur
Cnım toplam kç tefrcye oldu onu sölermsn ben okumak ıstyorum bnımde 2,5 snedır bebegm olmuyo belkı bnada wesıle olursun

Cnım toplam kç tefrcye oldu onu sölermsn ben okumak ıstyorum bnımde 2,5 snedır bebegm olmuyo belkı bnada wesıle olursun
Canim sayi koymadim ben yani zorunluluk gbi birsey yapmak istemedim cekindim acikcasi.. herkez nekdar okumak isterse okadar okusun istedim cnm meryem suresini okuyorum bu gece persembe gecesi inşallah bekliyorum

Arkadaslar sizlerden tek istedigim benim bebegimin olmasi icin dua edermisiniz bende sizlere ederim salavayi tefrcye baslicam 4444 kere ve 41 gun meryem suresini okuyucam insallah bu ay nasip olur kizlar sizlerden tek istedigim benim icin kisacik bi dua okusaniz yeter simdiden Allah hepinizden razi olsun
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kardeşim inşallah seni duyar ve sana hayırlı bir evlat nasip eder olmayan herkese nasip etsin yüce Rabbim sen içini ferah tut inşallah kısa zamanda Rabbim yüzüne güler kardeşim

Insallah canim Allah herseyi gelecegi biliyor hayirli zamanda veriyor ama biz kul olarak sabredemiyoruz acele ediyoruz yapi olarak cok vesveseli endiseli bi yapim var bu yuzden panik stres yapıyorum aslinda dha 22 yasindayim cocuk icin cok zmanim var ama ben olmadgi icin acele ediyorum olmucakmi birseymi var dye

Insallah canim Allah herseyi gelecegi biliyor hayirli zamanda veriyor ama biz kul olarak sabredemiyoruz acele ediyoruz yapi olarak cok vesveseli endiseli bi yapim var bu yuzden panik stres yapıyorum aslinda dha 22 yasindayim cocuk icin cok zmanim var ama ben olmadgi icin acele ediyorum olmucakmi birseymi var dye
Bnd snın gbym cnım 23 yasndaym ama olmuyo ıste tamam cnım çrsambya kadar tefrcye okuycm bn sna hbr verırm okuyunca snd burda olkı hber vereblelm

Bnd snın gbym cnım 23 yasndaym ama olmuyo ıste tamam cnım çrsambya kadar tefrcye okuycm bn sna hbr verırm okuyunca snd burda olkı hber vereblelm
Burdayim cnm aksamalri esim oluyor cok fazla gremiyorum ama hergun mutlka girerim cnm bu gece meryem suresini oku bnde okucam birbirmze dua edelim bgun persembe mubarek gun

Burdayim cnm aksamalri esim oluyor cok fazla gremiyorum ama hergun mutlka girerim cnm bu gece meryem suresini oku bnde okucam birbirmze dua edelim bgun persembe mubarek gun
Tamam cnım ozman bugun abdst alp mrym suresnı okuyum öbrgünler de ne okuycamı sölersın allahm büyk bzım dualarmzı ıns kbul eder

Cnım okudum meryem suresnı allahm dualarmzı kbul etsn

Canim bak ayetel kursi yi 7 gun boyunca soyle okudileklerrin kabulu icin 1. Gun 50
2. Gun 170
3. Gun 220
4. Gun 313
5. Gun 50
6, gun 170
7. Gun 313

Bende böyleyim inan hemen anında olsun diye ama bazen de mecbur bekleyip sabretmek zorunda kalabiliyoruz herşeyin hayırlısı inşallah

Evet canim hayirlisi tabi. Ama hayali bile cok mutlu ediyor kuzzuummmm dusunsene yaaa insan nasil sabretsinkiii :)))

Canim bak ayetel kursi yi 7 gun boyunca soyle okudileklerrin kabulu icin 1. Gun 50
2. Gun 170
3. Gun 220
4. Gun 313
5. Gun 50
6, gun 170
7. Gun 313
Tamm cnım not edym de böle okuyum bde bnım adet tarıhm 30 aralık cnım sz tdavı oldnzmu sorun war mı cnım

X