Allah rizasi icin bakin :(

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 32.941
KALAN : 67.059

Geçen gün ablam okudu demiştim işyerinde arkadaşlarıyla okumuşlar kızın ağzı yara imiş iltihapliymis Burak için ihlas okurken okurken ağzının yarası iyileşmiş düzelmiş allahın hikmeti ...
Bende rüyamda olmuş babamı ablalarimi yegenlerimi gordum onlara çikolata meyve ağızlarına verdim yedirdim bana dediler sende ye ben dedim arada atistirdim yorumunu yaptırdım ve okunanlarin sevabını almissin dediler Burak evladinizla şifa OLSUN allahım sifasını versin inşallah
IMG-20160115-WA0001.jpg

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 33.410
KALAN : 66.590

OKUNAN YA ŞAFİ : 16.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 600

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN

200 ya şafi okudum

OKUNAN YA ŞAFİ : 16.200
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 600

ÖNEMLİ NOT: BU ZİKİR VE DUA ZİNCİRİ SADECE ADET GÖREN VE İHLAS OKUYAMAYAN HANIMLAR İÇİNDİR. ASLOLAN 100.000 İHLAS ZİNCİRİNİN TAMAMLANMASIDIR. ALLAH KABUL ETSİN

Arkadaşlar dikkat !!!

OKUNAN : 33.810
KALAN : 66.190

OKUNAN YA ŞAFİ : 17.000
OKUNAN SALAVAT-I TIBB'IL KULUBİ: 650

X