Allah rizasi icin bakin :(

@Bilgece ben şu an özel durumdan dolayı okuyamıyorum canım ama kayınvalidem yanımda o okuyacak Allah razı olsun.

Rabbim şifa versin :KK43: Allahım anasına babasına bağışlasın.

Allah şifasını versin inşallah bi an önce. Ben şu dönem müsait değilim ama yarın anneme söylerim o okur. Şimdi uyuyordur. Allah annesine babasına bağışlasın inşallah. Allah korusun.
Canım senin tanıdığın bizim tanımadığımız birileri vardır belki onlarıda etiketlermisin

Dini inancım yok o yüzden dua edemem ama dilerim iyileşir daha yaşayacak nice yılları olur .

Facebook'da dua ile ilgili bir grup var, adını yazmayayım da kızarlar belki, oranın yöneticisine de yazıcam. 60 bin kişilik bir grup orada da eden olur mutlaka, herkes birbiri için dua ediyor orada. Sana mesaj atarım.

Allah razi olsun canim ne buyuk iyilik edersin var ya. Allah bin kere razi olsun..

@2KediAnnesi @Hayyal @hazal87 Gece Nemi Gece Nemi halley halley firdevscansu firdevscansu fndkfndk fndkfndk FashionStil FashionStil @ervamerve elmuhibbi elmuhibbi EkmekVarYenMi EkmekVarYenMi @Ayaklarim3kilo cuteLady cuteLady cutegirl1 cutegirl1 @cuteheart derandiren derandiren @EdebiyatAsktir dmira dmira divinity divinity deadline deadline choccywhoccydoodah choccywhoccydoodah @Bukrem @brokenangel26 birkibirki birkibirki benlacivert benlacivert @Berenimbo @avucdolusudua ALYA_DUA ALYA_DUA DU

Rahman sifa versin , derdi veren dermani da verir elbet . Elbette okurum ,ruh-u canimla dua ederim. Benim oglum da su an hasta , bu haline bile dayanamazken o annenin evladini o kritik durumda gormesi beklemesi ne zordur ,aklim cikiyor dusundukce. Evladima ettigim tum dualara dahil olsun buragim ,Rahman korusun annesine bagislasin insh Teala....

Allah hepinizden razi olsun arkadaslar. Ulasabildigimiz kadar cok kisiye ulasalim lutfen. Okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun. Ilk sayfaya fotografini koyucam. Bakin nasil da sirin ablalari.. Onun iyilesip arkadaslariyla oynamaya ihtiyaci var ve insallah o.gunler de gelecek..

Allah hepinizden razi olsun arkadaslar. Ulasabildigimiz kadar cok kisiye ulasalim lutfen. Okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun. Ilk sayfaya fotografini koyucam. Bakin nasil da sirin ablalari.. Onun iyilesip arkadaslariyla oynamaya ihtiyaci var ve insallah o.gunler de gelecek..

X