Allah rizasi icin bakin :(

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.413
65.398
LUTFEN OKUYABILECEK ARKADASLAR IHLAS SURESI OKUR MUSUNUZ?
Su an cok kotu durumdayim arkadaslar.
Bitanecik Burak'im canim, ablasinin bitanesi fenalasmis. Losemi hastasi ve surekli haberini aliyordum. Kulubumuzde sevgili Gulhan'in oglu.
Iyiydi, ablasina el salliyordu daha gecen gun. Sabaha karsi fenalasmis ve yogun bakimda, doktorlar pek iyi konusmamislar lutfen dua zinciri olusturalim lutfen akliniza ne geliyorsa okuyun, dua edin. Gercekten cok kotu durumdayim gozlerimden yaslar durmadan akiyor.
Oyle sirin, oyle tatli, oyle melek gibi bir cocuk ki Burak. Yuzu oyle gulec ki.
Kurban olurum ona.

Lutfen dua edin. Onu dualardan baska bir sey kurtaramaz lutfen dua edin. Allah rizasi icin. Haberi su an aldim ve berbat durumdayim.
Dua eden herkesten Allah binlerce kez razi olsun.
Burasi cok buyuk platform ve cok kisiye ulasir diye buraya yaziyorum.

Sevgili Gulhanin mesaji:

burak yogun bakimda.
sabaha karsi nobet gecirdi
beyninde odem olustu
beyinde basinc fazla omurilik sivisinin beyinden gecisini saglayan bolumlerde genisleme oldu
hayati fonksiyonlari durabilir dedi doktorlar. anestezi ilaclariyla uyuttular suan. nobetler de gecmedi sık sık tekrarliyor uykudayken ve ilacin dozunu arttiriyorlar kademeli olarak.
aklima gelen herkese yaziyorum dualariniza ihtiyaci var oglumun.
ayrica losemi de sonlara gelmistik ancak %90 tekrar ediyor hastalik ondan olabilir basa donecegiz dediler bununla ilgili de kesin bilgiyi yarin vericekler.

05.01. 2016 Buraktan haber var. Gulhanin mesaji:

Burak in beyin zarini sarmis kotu huylu hucreler...
beyinde kitle olusabilir de olusmayabilir de ancak hastalik tekrar etti. iyilesti biliyorduk biz ama aslinda tedaviye yanit vermemis gizlenmisler kotu hucreler.. ve bu kadar cabuk tekrar etmesini beklemiyorduk ilik nakli gerekiyor dedi doktor. herseye hazirlikli olun kurtulma ihtimali icin bisiy diyemeyecegim ancak cok guclu olun agir bir tedavi bekliyor burak i dedi, ona da yanit verip vermeyecegi belli degil.... henuz nobetleri gecmedi derin uykudayken bile nobet geciriyor oglum nobet gecirmesinin nedeni de beyin zarindaki losemili direncli hucreler.. once nobeti atlatip uyanmasi lazim. solunumu durdugunda beyin oksijensiz kalmis olabilir hasar olabilir dedi ama belli degl suan uyaninca anlayacagz dedi insallah bisiy yoktu tez zamanda uyanir yeniden savasmaya haziriz bu hastalikla tek duam sag salim uyansin

Ilik nakli icin yarin ailede tarama yapilacak. Eger uymazsa yurt ici yurt disi ilik aranacak. Insallah uyar ve Burak sapasaglam gozlerini acar. Dualara devam lutfen arkadaslar. Lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rabbim anasına babasına sabır versin miniğe de şifa versin inşallah çok üzüldüm.

X