Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Rabbim şifa versin inşallah lekelenme yaşıyorum o yüzden okuyamiyorum ama dualarim kardeşimizle rabbim şifasıni versin inşallah sağ selamet çıkar ameliyattan inşallah

Nevreste 1.000 Ya Şafi zikri, 100 Salavat-ı Tıbb'ıl Kulubi ve 70 Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyyu Ya Kadir zikri çektim. Rabbim Mert Kardeşimize öyle bir şifa ihsan etsin ki, vücudunun hiçbir yerinde hiçbir dert bırakmasın inşallah.
Bu arada ameliyat bitmiş olmalı. Kardeşimizin durumu nasıl oldu?

Nevreste ameliyat devam ediyor mu canım? Hayırlı, güzel haberi alırız İnşaAllah. Rabbim şifâ bekleyen tüm hastalara şifâ versin (amin).

okumadım ama dua ettim Allah yardımcıları olsun şifalar versin.

Okudum canım,tam okumaya başladım ezan okundu,şu okunan ezanlar hürmetine Mertimize yüce Rabbim şifalar versin.Amin.
Okudum, allah şifa versin
Nevreste 11 ihlas 11 fatiha okudum . Rabbım şifa versın inşallah
Okudum Canım Allah şifa versin, Rabbim sağlıklı huzurlu uzun ömürler nasip etsin
nasıl geçti acaba ameliyatı bayağı oldu çıkmıştır ..umarım iyidir,umarım..
Allah razı olsun.Rabbim kabul etsin inşaallah..
Daha ameliyat sürüyor..Annesini az önce aradım daha haber yok bekliyoruz dedi..

Allah razı olsun.Rabbim kabul etsin inşaallah..
Daha ameliyat sürüyor..Annesini az önce aradım daha haber yok bekliyoruz dedi..
İnşaallah hayırlı haberleri gelir,hep beraber seviniriz,ben çok üzülüyorum böyle şeylere ya,rabbim şifasını versin,daha gençliğe yeni adım atmış,inşaallah atlatacak,hepimizin duaları arkasında.

Canım ben benim takıldığım topikteki kızlarada söyledim,senden hayırlı haberlerini bekliyoruz canım,gelince yaz lütfen.
Tamam canım yazacağım.Allah razı olsun..

Allah razı olsun..
Nevreste ameliyat devam ediyor mu canım? Hayırlı, güzel haberi alırız İnşaAllah. Rabbim şifâ bekleyen tüm hastalara şifâ versin (amin).
Daha devam ediyor canım 4 saate yakın oldu henüz çıkmadı ameliyattanAçık kalp ameliyatı kolay değil
okumadım ama dua ettim Allah yardımcıları olsun şifalar versin.
Allah razı olsun..
Allah kurtarsın canım tabiki hemen okuyorum.
Allah razı olsun..

Okudum. Rabbim şifa versin, anne babasına bağışlasın İnşallah.
Amin..
Allah razı olsun..
İnşaallah canım
Daha 14 yaşında 7 yıldır kalp hastasıBu çocuk 7 yıldır koşmuyor,oynamıyor ,arkadaşları gibi top oynayamıyor.Cips,kola,kızartma,tuzlu yiyemiyor.Kısacası çocuk gibi yaşamıyor..Ve ölmekten çok korkuyor..
Ameliyat belli olunca annesine , ''anne ölürsem organlarımı bağışlayın''demiş.Ben bunu duyunca bittim
Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın

Son düzenleme:
Rabbim şifa versin inşallah lekelenme yaşıyorum o yüzden okuyamiyorum ama dualarim kardeşimizle rabbim şifasıni versin inşallah sağ selamet çıkar ameliyattan inşallah
Çok sağolun hamilesiniz duanız kabul olur inşaallah.Kimin dua kapısı açık bilinmez o yüzden ne kadar çok kişi okursa o kadar iyi olur diye düşündüm..
Rabbim şifa versin inşallah tabiki okurum.
Allah razı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…