Allah rızası için 11 ihlas 11 Fatiha

Okudum allah yavrucuğa şifa versin allah dualarımızı kabul etsin inşallah
Allah razı olsun..
Nevreste Nevreste canim 2 kez 11'er adet ihlas ve 11 fatiha okudum. Esim de 11 ihlas 11 fatiha okudu. Rabbim kabul etsin. Mert kardesimize Ya Şafi ismiyle sifa versin insAllah. Tez elden sağlığına kavuşsun inşAllah
Allah razı olsun inşaallah..
Okudum canim , Allah sifa versin,korusun annesine kavustursun insh.Bizleri de evlatlarimiz ile imtihan etmesin insh :KK43:
Amin canım:KK43:Allah razı olsun..
Henüz haber yok bekliyoruz:KK43:

Amin..
Allah razı olsun..

İnşaallah canım:KK43:
Daha 14 yaşında 7 yıldır kalp hastası:KK43:Bu çocuk 7 yıldır koşmuyor,oynamıyor ,arkadaşları gibi top oynayamıyor.Cips,kola,kızartma,tuzlu yiyemiyor.Kısacası çocuk gibi yaşamıyor..Ve ölmekten çok korkuyor..
Ameliyat belli olunca annesine ,annesine ''anne ölürsem organlarımı bağışlayın''demiş.Ben bunu duyunca bittim:KK43:
Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın :KK43:
ağlattın beni nevoş,tüylerim diken diken oldu yazınca:cry: Rabbim mucizesini göstersin de iyileşsin inşaallah,haberlerini bekliyorum.

Amin..
Allah razı olsun..

İnşaallah canım:KK43:
Daha 14 yaşında 7 yıldır kalp hastası:KK43:Bu çocuk 7 yıldır koşmuyor,oynamıyor ,arkadaşları gibi top oynayamıyor.Cips,kola,kızartma,tuzlu yiyemiyor.Kısacası çocuk gibi yaşamıyor..Ve ölmekten çok korkuyor..
Ameliyat belli olunca annesine ,annesine ''anne ölürsem organlarımı bağışlayın''demiş.Ben bunu duyunca bittim:KK43:
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: yaa nevrestem öylemi demiş. dur yaa yengemide arayayım onun katıldığı dua grubu var canım hay ALLAH ne olur habersiz bırakma canım :KK43::KK43:

ağlattın beni nevoş,tüylerim diken diken oldu yazınca:cry: Rabbim mucizesini göstersin de iyileşsin inşaallah,haberlerini bekliyorum.
Ben o arkadaşımla tanıştığımdan beri her konuştuğumuzda ağlıyorum:KK43:Özellikle son günlerde :KK43:
Amin canım inşaallah...
Birde ameliyatı sonrası var.Kalp kapağı değişecek,kalbi şu an 18 yaşındaki ergen birinin kalbinin büyüklüğünde o yüzden acil ameliyata alındı..Belki iler ki yaşlarda tekrar olacak.İnşaallah gerekmez son ameliyatı olur..Sağ salim iyi günleri olur..

AVe ölmekten çok korkuyor..
Ameliyat belli olunca annesine , ''anne ölürsem organlarımı bağışlayın''demiş.Ben bunu duyunca bittim:KK43:
Organ bağışı candan cana verilen en güzel sadaka. Bu yaşta bunu düşünen çocuktan Allah razı olsun; Ya Şafi ism-i şerifinin hürmetine ana-babasına bağışlasın inşallah. O ameliyathane kapılarında bekleşmenin ne zor olduğunu bilirim.

Organ bağışı candan cana verilen en güzel sadaka. Bu yaşta bunu düşünen çocuktan Allah razı olsun; Ya Şafi ism-i şerifinin hürmetine ana-babasına bağışlasın inşallah. O ameliyathane kapılarında bekleşmenin ne zor olduğunu bilirim.
Rabbim tüm hastalara şifa versin..
Çocuk yıllardır kendini hazırlıyordu zaten :KK43:

Rabbim tüm hastalara şifa versin..
Çocuk yıllardır kendini hazırlıyordu zaten :KK43:
Canım bizi sürekli bilgilendir olur mu? Okumalara devam edelim. Rabbim yıllardır ölümü düşünen Mert kulunun kalan ömrünü sıhhat ve saadetle taçlandırsın inşallah. Yüreğimin en derininden dua ediyorum.

Okudum. Rabbim sifasini versin insallah. Ameliyati insallah guzel gecer. Allahim ailesine bagislasin..

nevrestem mesaim bitti çıkıyorum yengemlerde okudu canım iletmemi istedi.lütfen beni etiketle çok meraklardayım.. iyi bir haber duymak istiyorum..

X