Allah; Ol der ve olur.

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...
Rabbim sana evladını bağışlasın acısını göstermesin inşallah 🙏

kalan sayı 455

kızlar dün yazdım yine yazayım
Sayı fazla okundu sayısın da karışıklık olmasin lütfen

okuyacağınız sayıyı kalan sayıdan düşerek ilerleyelim lütfen

1 tane okurum,Rabbim cümlemizin evladını bağışlasin,acılarinı göstermesin. Hayırlı evlat olsunlar inşallah ❤

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Ben de 1 tane okurum

Ben de 1 tane okurum 🥰
Allah yavrunuzu vatana millete annesine babasına hayırlı bir evlat eylesin. Şeytanlardan ve şeytanlaşmış insanlardan korusun amin 🤲🍀 isabel isabel

Rabbim hayırlı evlat etsin İnşallah 10 Ağustos dan sonra 5 tane de ben okurum Allah'ın izniyle Rabbim bağışlasın İnşAllah kaderini güzel yazsın Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat nasip etsin İnşallah benim de sizin dualarınıza ihtiyacım var 10 Ağustos da kan vercem Allah'ın izniyle İnsAllah bebeğim bana tutunmuştur ❤️

kalan sayı 450

kızlar okuyacağınız sayıyı kalan sayıdan düşerek ilerleyin

Allah analı babalı büyütsün tüm isteyenlere nasip olur inşallah 😌 bende tüp bebekle hamileyim rabbim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin evladınızı size bağışlasın 🥰
Bende 1 tane alırım 🌸

X