Allah; Ol der ve olur.

Allah bagışlasın bende üç tane okurum

KALAN 284

müsait olan destek verebilir mi şimdiden ALLAH razı olsun

@eunja
Noisy Girl
yorgun anneanne
B Buluts34
Sadelikherseydir
Cikolatalikurabiyem
IcimdekiSonsuzDeniz
nazli95
BlueBerry4268
Huzur kalplerde
Asiltutku
Balim25
Omrumu 7
zeynep4
C Cerez87
Meybuz
humanbeings
A anabel lee
greyfurt
B Beybipattis
Ruzgarruya
P Prensescann
kevsersoylu
Umut_2019
L Livagul
debriyajgazfren
Pinkpotter
in_cim

KALAN 284

Allah hayırlı sağlıklı evlat etsin. İsteyen herkese nasip etsin. 3 tane okudum Allah kabul etsin. Sanki nazar var. Nazar sürelerini eksik etmeyin özerlik ve adaçayı yakın tütsü yapın inşallah iyi gelir.

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de bu duyguyu yaşatsın
5 tane okurum. 277

Hayırlı olsun. Allah daha nice güzel günlerini görmeyi nasip etsin İnşallah. Bugün akşam bende 1 tane okurum. Rabbim dileyen, isteyen herkese en hayırlısından evlat nasip etsin İnşallah.

Canim penyem biliyorsun bahçe işlerim var tam kislik hazirliklar bakamıyorum buraya saolasin canımsın

Penyem eğer isabel de izin verirse tekrar etiket yapalım bitanem herkes okudu bir tur daha dönsün yoksa bitmeyecek
K kazan abi de destek olsun

Lna16
Nego
Bonus
PiXiEE

Kızlar isabel Den haber bekliyelim tekrar etiket yapın derse yapalım yoksa bitmeyecek bir tur daha yapalim ne dersiniz

Son düzenleme:
Bence etiket değil 2.bildirim olsa daha iyi olur
Desteklerinizle yarısı okundu, diğer yarısınıa da desteklerinizi bekliyorum vs diye. Çoğu bitmediyse 1 tane alayım falan yazıyor. Son sayfada da güncel sayı yazıyor diye not eklense falan isabel
Birde kazan yardım etmesin Kazen etsin, yanlış etiket olmuş

Canım dün ben etiket yaptım daha önce hatim ve yasin okuyanlardan bakıp
Yaz dönemi ya herkes müsait olmaya bilir
Süresi yok canım biter ALLAH 'in izni ile

Tabi ara ara etiket yapmak iyi olur 10 günde neredeyse yarı oldu

Düzelttim canım bazen klavyenin azizliği oluyor benim telde daha sık oluyor bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…