allah hayırlısını nasip etsin

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
arkadaşlar buradaki çoğu arkadaşımızın ortak derdi bir bebek hergün yeni başlıklar açıyoruz hamile kalmak istiyorum anne olmak istiyorum hamilemiyim olurmuyum diye şu:emir_bebek:emir bebk bir türlü girmedi hayatımıza .ama dün gördüğüm olay karşısında allahtan hayırlısını diledim bir hayırlı evladın nasıl annesini üzüp hayırsız bir evlada dönüştüğünü gördüm akşam eşimle konuştuk biraz çok üzüldüm gençler artık anne babaya asi geliyorlar bende dedimki biz nasıl bir dünyaya çocuk getirip nasıl yetiştireceğiz diye gözüm korktu artık neden çocuğum yok diye üzülmüyorum rabbim hayırlısını versin inanın çocuk yetiştirmek özellikle bu zamanda hamile kalmaktan daha zor şimdi diyorumki
rabbim bana nasip etmiyorsa vardır bir hikmeti arkadaşlar lütfen dilerken hayırlısını dileyin çünkü rabbim bizden daha iyi bilir bizim için hayırlı olanı
rabbim bana ve tüm bebek isteyen bayanlara hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et eğer bebeğimiz olcaksa bu meleğin hayatımıza hayırla girmesini nasip et.AMİİİİİİİİİİİİ

amin belenay abla cok guzel bir dua etmissin .Rabbimden hayirlisini isteyelim O bizden cok daha iyi bilir bizim icin neyin hayirli olacagini....

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn

X