allah böylelerini kahretsin...şerefsiz...

Böyle erkeklerden nefret ediyorum,başkasını rahatsız etme cesaretini nerden buluyorlar anlamıyorum,Allah kahretsin böylelerini...

Vay serefsiz!!kötükedihüso

Basinami vurdu Kansiz demek isterdim öylesine :kızgın:

Gecen sene türkiyedeyken adam karsinin yaninda plajdaki kizlari gözlerinle yiyecekti ya bu kadar olur bakmak vardir birde BAKMAK vardir allah belalarini versin böylelerin en kisa zamanda insallahhhh:Saruboceq:

terbiyesiz adam, nefret ediyorum böylelerinden ya. en iyisini yazmışsınız zaten : şerefsiz!!

ya adamın bakması cok kötü biliyorum anladım da bebegini nasıl şehvetle öpüyormuş onu anlamadım böyle bir sonuç nasıl cıktı yani..tamam bebegini severmiş gibi yapıp eşinin dikkatini cekmeden etrafa göz attı sanırım ama ben bebegi şehvetle öpüyorum seni de böyle öpücem mesajı verdigine inanmıyorum ya.ilk kez duydum bu tarz bi şeyi hanımlar böyle bi anlam mı var genel ben mi bilmiyordum ki...şok oldum...
buna aslında benim de anlam vermem güç oldu...bebek kız bebekti pembeler giydirmişler çok sevimliydi... adamın kızı olduğu da bariz belliydi... sıkıca sarılmış, kızını kokluyor, öpüyor, inanmayacaksınız ama o minicik bebeğin dudaklarına bile öpücük kondurduğunu ve bu sırada bakışlarımı yakalamaya çalıştığını fark ettim..o bebeği koklarken, sanki beni istiyormuş gibi bana istekli istekli bakıyordu... hani erkekler istedikleri kadına nasıl bakarlar, aynen öyle işte...sana şuan bunu yapıyorum der gibi.. seni şuan kokluyorum, öpüyorum der gibi... daha fazla yazmak istemiyorum.. bu iğrençlik açıkcası miğdemi bulandırdı...

Güzel Rabbim akıl fikir ihsan eylerken bu zavallı kulunu es geçmiş anlaşılan :nazar:

Tövbe tövbeee, Allah ım sen affet ya rabbim ...

Pislik heriff! Lanet olsun böyle iğrenç heriflere... Bu erkeklerdeki cinsellik düşkünlüğünü anlayamıyorum gün geçtikçe sapıklar çoğalıyo :tomato:

Bunu bu sekil buraya yazmaniz bile benim bir tuafima gittiii:1closedeyes:madem o kisinin size baktigini gordugunuz an sandalyeye cevirin neden bakiyosunuz onuda hic anlamadim ilginc....bakmayada bilirdiniz baska birseylerle ilgilenebilirdiniz hah:1shok:

Bunu bu sekil buraya yazmaniz bile benim bir tuafima gittiii:1closedeyes:madem o kisinin size baktigini gordugunuz an sandalyeye cevirin neden bakiyosunuz onuda hic anlamadim ilginc....bakmayada bilirdiniz baska birseylerle ilgilenebilirdiniz hah:1shok:
ben o adamın bakışlarına karşılık bakmadım... ilk yazdığım yazıyı iyi okumamışsınız sanırım.. sandalyemi çevirdim zaten sırtımı döndüm..bu anlattığım olay bir saat sürmüyor bir kaç dk içinde olan bir hadise...

bunun gibi birisine erkek denemez,cunku yaptigi erkeklige sigmaz.
untanmaz,kendi karisina bakan olsa ne dusunur acaba? ahlaksiz...

pis ahlaksız:kızgın::kızgın:
ya artık şeref namus kalmadı yaaa:kızgın:
sen çok iyi yapmışsın canım.sakın kendinide bebişinide üzme:1hug:

ya adamın bakması cok kötü biliyorum anladım da bebegini nasıl şehvetle öpüyormuş onu anlamadım böyle bir sonuç nasıl cıktı yani..tamam bebegini severmiş gibi yapıp eşinin dikkatini cekmeden etrafa göz attı sanırım ama ben bebegi şehvetle öpüyorum seni de böyle öpücem mesajı verdigine inanmıyorum ya.ilk kez duydum bu tarz bi şeyi hanımlar böyle bi anlam mı var genel ben mi bilmiyordum ki...şok oldum...

bende buna takıldım. ne demek minicik bir yavruyu şehvetle öpmek...bence bu adamın elinden o bebeği almak lazım. kötü amaçlarıiçin o bebeği kullanıyır bu pislik. yanı Allah korusun o bebeğe yarın öbürgün neler yapar bu adam...............

adi şerefsiz :mymeka:
utanmazlar ki bakmaya :nazar:
şunu anlamadım öpüp koklamasını filan neden izledin :uhm: ben olsam çoktan sandalyemi çevirmiş başka şeylerle mesgul olmusumdur gamyoncuiremsu

tam bam telime bastın yani canım..yaaa ben bu erkeklerden de çok afedersiniz böyle kaş... kızlardan da bıktım yaa.eşimle yürürken bile bakıyolar biliyolar ki bişy diyemicez eşlerimizin yanında...canım sen en dogrusunu yapmışsın..keşke de daha erken arkanı dönseymişin.neyse olan olmuş.senin dediklerinden çok var ALLAH hepsini nasıl biliyosa öyle yapsın sapık ruhlu şerefsizler...

en doğrusunu yapmışsın tam pislik böyle erkekler
dün de biz lunaparkdayız annemlerle oturuyorum bir kedi geldi yanıma bisküvü verdim yedi yedi dolaşıp gelip yiyor adamın biri baktı ben kediyle ilgileniyorum sevmeye falan kalktı bende biraz daha büsküvi bırakıp annemin sigara içmesi bittikden sonra hemen kalktık oturduğumuz yerden

böyle zibidi bakan çok erkekler var eşleri bebeleri varken bile öyle yapıyolar
yazık o eşlere

Adi herif...şerefsiz
Seninki yine eşine çaktırmamaya çalışmış bebeği alıp kalkarak bana bi tanesi ( yine alış-veriş merkezinde) adam yanında karısı bırak bakmayı laf bile attımkadında dönmüş bana bakıyor pis pis sen önce kocana sahip çık sanki ben laf attım

bunlara alıştık zatende babam dedem yaşında adamların bakıp öpücük atmasını bile yaşadım ben...

X