allah böylelerini kahretsin...şerefsiz...

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
580
3
eşim izne geldi yanıma... beraber dışarda yemek yemeye çıktık.. kalabalık bir alışveriş merkezinin yemek bölümüne oturduk... eşim beni masada bırakıp, sipariş vermeye gitti... o sırada bir masa ilerimde, tam karşımda bir aile dikkatimi çekti.. bir bebek daha kırkı çıkmamış... karı-koca ve muhtemelen kayınvalide olan bir bayan.. yemek yiyorlar.... adam bebeğini kucağına almış, ayağa kalkmış onu sağa sola sallayıp, seviyor öpüyor, kokluyor...buraya kadar herşey normal... bir müddet sonra baktım ki adam bebeğine bu hareketleri yaparken bana bakıyor...benimle gözgöze gelmeye çalışıyor... ben hamileyim muhtemelen karnım masanın altında kaldı ve göremedi karnımı... hamile olmasam bile bu hareketi beni yedi bititrdi... adam bebeğini resmen şehvetle öpüyor, kokluyor, bir yandan da gözlerimin içine bakıyor sanki beni öpüyormuş kokluyormuş istiyorcasına... çıldırdım.. kahroldum.. sandalyemin konumunu değiştirdim, sırtımı döndüm.. sonra eşim geldi zaten yemeğimizi yedik ve kalktık... böyle erkeklerden hakikaten utanıyorum... bu şerefsizlik değil de nedir size soruyorum?

cnm tabiki hoş olmamış ama çok var bunlardan hepsini takarsak bu kadar sinir falan kalmaz.en iyisini yapmışsın dönmüşsün arkanı utanmıştır belki diycem ama nerdeeeee.allah bunların karılarına sabır versin asıl onların işi daha zor.böyle adamlarla ömür geçiriyorlar.:çok üzgünüm:

doğru olanı yapmışsınız.... ( yınede ılk baştan gözgöze geldiğinz anda değiştrseydınız konumunuzu o bebeği o sehvetle öperken koklarken görmemiş olurdunuz bence )

esiyle elele yürürken gözlerimin icine bakip sonra göz kirpan manyaklara cok denk geldim...
böyle igrenc adamlarin igrenc bakislara mahruz kaldigini cok oluyor kadinlarin ve bunu yapanlarda cogu evli oluyor...
bazen yani cogu zaman erkeklerden ne kadar nefret ediyorum...

pis adi:mymeka:
ben olsam senin yerinde oo hareketleri yaparken oturduğum yerden ne bakıyorsun beee diyip elimi havalandırırdım..
ne cevap verecek merak ediyorum o zaman:nazar:
böylelerini utandırmak lazım..
en sevdiğim şey:lepi:
sen sıkma canını canım..bebişinide üzme lütfen..:teselli:

canım benım ya ınsanlar cok değişti..
ahlakı degerler yok oluyor...

sen hamılesın hassa donemın..
hıc takma....boylerını gorur gormez yer değiştireceksın.

benım böyle erkeklerden midem bulanıyor resmen.....

terbiyesiz ahlaksiz
pislik namussuz
daha sayicam ama,
allahim nasil sinirlendim gene
ya o bebege yazikkkk
napiyorsun sen be adam, o senin cocugunnnnnnnn ??????????
sapik sapik sapik sapikkkkkkkkkkkk

maalesefki bu tür erkek müsvetteleri çevremizde çok....
hamile olup olmaması önemli değil,bayan olsun yeter bu türler için...
iyikide eşiniz durumun farkına varmadı,sonuç daha kötü olabilirdi...
sevgiler...

gülüm harbiden şerefsizmiş.
ama ben senin yerinde olsaydım ne bakıyorsun len falan diye sözle girişirdim.asla böyle şeylere tahammül edemem.lanet olsun böyle insanlara iğrençler.bende çok denk geliyorum.rabbim ıslah etsin onları.
kendini hiç üzme allah görüyor canım.

Serefsizin en önde gideniymis bacim!

Baska söyleyecek söz bulamiyorum.

ya adamın bakması cok kötü biliyorum anladım da bebegini nasıl şehvetle öpüyormuş onu anlamadım böyle bir sonuç nasıl cıktı yani..tamam bebegini severmiş gibi yapıp eşinin dikkatini cekmeden etrafa göz attı sanırım ama ben bebegi şehvetle öpüyorum seni de böyle öpücem mesajı verdigine inanmıyorum ya.ilk kez duydum bu tarz bi şeyi hanımlar böyle bi anlam mı var genel ben mi bilmiyordum ki...şok oldum...

gerçekten utanmaz ve yüzsüzmüş arkadaşım terbiyesiz adam çoğaldı zaten bunlar :eek:klava:

çıldırıyorum yaşadıkça gördükçe duydukça böyle şeylere.kalitesz insanlar işte.kelime bulamıyorum.çk hırslanıyorum evire çevire güzl bi dayak yeseler die.şiddete karşıyım ama.böylelerine lazım lazım....

ya adamın bakması cok kötü biliyorum anladım da bebegini nasıl şehvetle öpüyormuş onu anlamadım böyle bir sonuç nasıl cıktı yani..tamam bebegini severmiş gibi yapıp eşinin dikkatini cekmeden etrafa göz attı sanırım ama ben bebegi şehvetle öpüyorum seni de böyle öpücem mesajı verdigine inanmıyorum ya.ilk kez duydum bu tarz bi şeyi hanımlar böyle bi anlam mı var genel ben mi bilmiyordum ki...şok oldum...

valla bende oraya takildim..tamam adam pisliğin teki ama bakmasindan ziyade o bebege yaptiklari cok cok igrenc ya..buna inanmak istemiyorum..aksi takdirde kucaginda bebek olan erkek görsem bu gelcek aklima :S

üvercinka1981 olur canım olur herşey olur artk hiç bişeye şaşırmıyorum.

öööööööögggg desek yeter galiba..
bende böyle erkeklere cok rastladim..yani evli veya sevgili iki
cift ama erkek baskasina bakiyor.. allahim o an insanin gidip
bagirip cagirasi var ama iste...

X