alışveriş hastalığı

Bende öyleydim ayni ayakkabının 3farklı rengini almışlığım var. Sonra baktım kredi kartı almış başını gidiyo evde her yer eşya doldu ve çoğunu giymeyi unutuyorum bile . Artık sitelere girmiyorum mağazalara gidip bunun bi benzeri var zaten diyorum kendime. Ne kadar gereksiz davrandığımı sonradan anladım geç olsun güç olmasın:kahve:

ay işte o benim için :KK70: Koton un hırkasını aldım bu sene en memnun ondan kaldım şaka bir tarafa, daha da gelmem davosa dedim diğer ürünlerini deneyince :KK53:

aman bi nakışlı kotunu beğendim, kabinde aynaya bakınca bu ben değilim diye çığlık atacaktım :KK53: hemen eski kotuma sarılıp öptüm, apar topar giyinip, koşarak olay yerini terkettim :KK70:

Senin popon kucuktur :KK70:
34 beden ne ayrica oyle insanmi olur :KK70:

36 bedenim aslında yav, bunların bel kalıpları çok geniş, bacağıma tayt gibi oluyor yoksa,
e biraz da bacaklarım kalın, üst bacağim belim kadar, olabilir bence herkesin küçük kusurları :confused:

Bende oyleyim. Can sikintisindan alisveris yapasim geliyor. Gecici mutluluk iste..
Bugun maasim geldi bak yarin harcamaya cikiyorum:halay:

Genelde küpe ve rimel alırım ikisine bayılırım :)
Onun dışında gereksiz bşy almam ya ihtiyaç olursa yada çok çok beğenirsem ve o ayın hesabını olumsuz etkilemezse alırım.

İnternetten alışveriş, diğer alışverişlerde göre daha bağımlılık yapar oturduğun yerden seçip almak daha kolay gelir.

Bazen gidiyorum şunu begendim şunu diyorum iki üç bşy seçiyorum sepete atıyorum. Sonra sepeti inceliyorum gerçekten lazım mı gerek var mı diye
Sonuç: sepet bomboş kalıyor :)
Alışverişte başlamadan bitiyor:)

36 bedenim aslında yav, bunların bel kalıpları çok geniş, bacağıma tayt gibi oluyor yoksa,
e biraz da bacaklarım kalın, üst bacağim belim kadar, olabilir bence herkesin küçük kusurları :confused:
Tamam itiraf ediyorum onlarin arka belleri banada cok bol oluyor ama sorun onlarda degil benim kasli bacaklarimda sporcu vucudumda :KK70:

koton :KK45:
pantolonları da yakışmıyor bende mi bir tipsizlik var acaba :KK70:

dimi ya tek benim başıma gelmiyor bu,
10 yıl önce aldığım hala giydiğim kotlarım, penyelerim var, yeni aldıklarımın 2 yıkamada tipi kayıyor, ayakkabılar keza öyle, aynı markanın 12 yıllık spor ayakkabısını hala giyiyorum ama geçen yıl aldığım pert :işsiz:
Aynen.. o marka cok bozdu kendini su 5 senede.. pazardan aldiklarim daha kaliteli cikiyo... ay hele su instagaram butikleri yokmu.. dandikmi dandik... biara cok aliyodum.. ama şükür ki kendime bi dur diyebildim :)))

Ay koton demeyın gereksiz pahalı ve dandık cogu sey
Buara bende ıpın ucunu kacırdım dolaplara sıgmıyor 1 haftadır bısey almıyorum

Çok kötü olur ilerde. Almanın sonu yok aldıkça alırsınız ama o sevinç anlık yani. Ben de çok alıyordum o gün rahatlıyordum ertesi gün başka bir şey alasım geliyordu. Kendinizi durdurun mağazalara gitmeyin internette alışveriş sitelerine girmeyin dikkatinizi başka bir şeye verin

Ben de 3 aydir canta alicam guzel bir canta bulup alamiyorum, hicbiri fiyatina degmez gibi geliyor bana. Cimri desen degilim, bir aksam yemege+sinemaya gidip bir canta parasini gomup geliyorum. zor begenmek+gereksiz buldugum seylere para harcamayı sevmemek diyelim...
Parayi kolay mi kazaniyorsunuz acaba?
Hayır ama gıdıyor ıste sonra da mal mal sıkıntı cekıyorum

Çok kötü olur ilerde. Almanın sonu yok aldıkça alırsınız ama o sevinç anlık yani. Ben de çok alıyordum o gün rahatlıyordum ertesi gün başka bir şey alasım geliyordu. Kendinizi durdurun mağazalara gitmeyin internette alışveriş sitelerine girmeyin dikkatinizi başka bir şeye verin
denedım siteler benı durtuyor kampanya var ındırım var dıye ..mal mıyım saf mıyım bılemedım

sureklı ınternette dolasıp ayakkabı kıyafet ecuk cucuk seyler alıyorum delırcem ıkı kg verdık dıye havaya gırdık hadee kıyafete dadandım aman o dadanıs ay sonuna kadar ne varsa harcıyorum yemınle dayaklık oldum ya kendıme guvensem borca gırcem de alcam akıl verın nolur
İnsan zamanında yapamadigi şeylerin eksikliklerini b tur alisverisler yaparak tatmin ediyor ediyor kendini .belli bisure sonra bu durum dan vazgecersin çünkü alacak paran olmayacak

Ben giriyorum siteye ne begenirsem sepete atiyorum , bol bool alisveris yapiyorum sonra bisey almadan sag ustteki carpiya basip cikiyorum
Alisveris tutkumu boyle tatmin ediyorum

X