alışveriş hastalığı

sureklı ınternette dolasıp ayakkabı kıyafet ecuk cucuk seyler alıyorum delırcem ıkı kg verdık dıye havaya gırdık hadee kıyafete dadandım aman o dadanıs ay sonuna kadar ne varsa harcıyorum yemınle dayaklık oldum ya kendıme guvensem borca gırcem de alcam akıl verın nolur
Güzel öz eleştiri :) daha kayda değer biseylerin borcuna girseniz olmaz mı ? Evli mısınız ?

En çok alış veriş yapılan siteye özellikle üye olmuyorum. Tabii bu her gün bakmadığım anlamına gelmiyor. Ama olsun, üye değilim alamıyorum modunda takılıyorum. :KK69:

Ben de 3 aydir canta alicam guzel bir canta bulup alamiyorum, hicbiri fiyatina degmez gibi geliyor bana. Cimri desen degilim, bir aksam yemege+sinemaya gidip bir canta parasini gomup geliyorum. zor begenmek+gereksiz buldugum seylere para harcamayı sevmemek diyelim...
Parayi kolay mi kazaniyorsunuz acaba?

Ben de 3 aydir canta alicam guzel bir canta bulup alamiyorum, hicbiri fiyatina degmez gibi geliyor bana. Cimri desen degilim, bir aksam yemege+sinemaya gidip bir canta parasini gomup geliyorum. zor begenmek+gereksiz buldugum seylere para harcamayı sevmemek diyelim...
Parayi kolay mi kazaniyorsunuz acaba?

Aynen işte

Fiyat işlev dengesi derken hiçbir şey alamıyorum yıllardır

Aynen işte

Fiyat işlev dengesi derken hiçbir şey alamıyorum yıllardır

Zaten ozellikle son donemde ortalama fiyatlardaki urunlerde inanilmaz bir kalitesizlik sozkonusu, ya da bana oyle geliyor bilmiyorum, mesela su bim gibi her yere acilmis meshur giyim magazasi var ya (k.n) kac kere penye alsiysam 2 yikamaya yamuldu, önü delindi vs.
10 yildir giydigim bluzlarim var onlarda sorun yok yeni aldiklarim rezalet. Kiyamiyorum artik parama.

Zaten ozellikle son donemde ortalama fiyatlardaki urunlerde inanilmaz bir kalitesizlik sozkonusu, ya da bana oyle geliyor bilmiyorum, mesela su bim gibi her yere acilmis meshur giyim magazasi var ya (k.n) kac kere penye alsiysam 2 yikamaya yamuldu, önü delindi vs.
10 yildir giydigim bluzlarim var onlarda sorun yok yeni aldiklarim rezalet. Kiyamiyorum artik parama.

hangi mağaza anlamadım ben onu :KK53:

konu sahibi, şu günlük markaları değişen alışveriş sitelerine girersem bazen ben de kaçırabiliyorum işin ucunu, formül bulsam kendime kullanırdım sanırım önce :KK53:

Aynen öyle

Bekarlığımdan kalan giysiler taş gibi geçen ay alınanların ağzı gözü kaymış

Onu da ben giyiyorum ben yıkıyorum sonuçta

hangi mağaza anlamadım ben onu :KK53:

konu sahibi, şu günlük markaları değişen alışveriş sitelerine girersem bazen ben de kaçırabiliyorum işin ucunu, formül bulsam kendime kullanırdım sanırım önce :KK53:

koton :KK45:
pantolonları da yakışmıyor bende mi bir tipsizlik var acaba :KK70:

Aynen öyle

Bekarlığımdan kalan giysiler taş gibi geçen ay alınanların ağzı gözü kaymış

Onu da ben giyiyorum ben yıkıyorum sonuçta

dimi ya tek benim başıma gelmiyor bu,
10 yıl önce aldığım hala giydiğim kotlarım, penyelerim var, yeni aldıklarımın 2 yıkamada tipi kayıyor, ayakkabılar keza öyle, aynı markanın 12 yıllık spor ayakkabısını hala giyiyorum ama geçen yıl aldığım pert :işsiz:

Off ben de böyleydim. Şimdi mesela mom jean görüyorum ayy ama nasıl almak istiyorum anlatamam. Almazsam en önemli şeyden eksik kalıcam sanki. Tabii alıyorum. Yemin ederim alır almaz başka bi şeye kafa takıyorum. İşte brikenstock terlik mesela. Alana kadar ölesiye ihtiyacım var sanıyorum. Bu arada mom jean i 1 kere falan giymişim :KK70: sonra ben bi farkettim eee bu böyle sürüp gidiyo. Dolap bir kere giyilenlerle dolu. Sonra dedim ben sadeleşeyim. Dolap zaten karman çorman oluyo böyle. Giymediğim ne varsa çıkardım elden. Bayadır da almıyorum. Bi şey beğenince dur diyorum elinde çok güzel kıyafetlerin var, bi onları eskit azıcık.
Dolapta az ve öz kıyafet olunca daha verimli kullanılıyor kıyafetler. Öyle 3 yıldır falan giymediklerin varsa elden çıkar. Bi bak neyin var neyin yok. Gerçekten bi eksiğin varsa al(ama gerçekten) sonra elindeki kıyafetlerin tadını çıkar.
Ben şimdilik böyle yapıyorum. Şu nakışlı jeanlere çok aklım gidiyo ama almıcam :KK70:

X