Lazer Epilasyon Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı

Evet klimadan dolayıda çarpmış olabilir,
Antibiyotiğin içeriğinden ötürü bir etkileşimi vardır belki 🤔
Aynen antibiyotigin icerigindeki bir madde belki alerji yapıyor olabilir sivilce ilaçları da kullanılmıyor ya fotoduyarlilik yaptığı icin. Ona benzer bir durum sanırım

Rica ederim dozunu zaten ten renginize göre ayarliyorlarmis sormuştum ben yaptirirken kendimde esmerim cunku. Örneğin kollarima 10 ile bacağa 18 ile yapıyorlar koyu olan yerlerde doz dusuk acik tende yüksek yapılıyor. Durumunuza göre zaten size uygun değilse ilerleyen seanslarda diod lazerle devam ederler. Yalnız şöyle bir risk var ten ne kadar koyuysa alex lazerde yanık riski o kadar artıyor o yüzden çok koyu tenliyseniz yüksek dozla yaptirmamanizi oneririm

Ya bana yapılan doz söylenmiyor, müşteriye bilgi verilmesi yasakmış... Anlamadım ki

Valla bnde çok şaşırdım, burda okumuştum çünkü herkez biliyor yazıyor.... Bide epiderme gidiyorum öyle merdiven altı Bi yerde değil... Niye söylemedi anlamadım

Söyleyin bence çünkü bilmek ve bunu takip etmek en doğal hakkınız. Müşteriye uyguladığın doz söylenmez lafını bir yerlerinden uydurmuş... başkasına söylemezsinde kişinin kendisine nasıl söylemezsin ne değişik insanlar var ya..

Kızlar burası çok sessiz. Ben biraz canlandırayım.

Uzuuun bir aradan sonra (Sanırım 4 ay) 3. seansıma girdim nihayet. Bacak tüylerimi bilerek uzattım cihaz tam görsün eksiksiz olsun diye. Bu kez kolumu ve genitali yaptıramadım çünkü gittiğim klinik çok yoğundu ben de randevumu kaçırmıştım falan. Bacak ve koltukaltı yaptırdım. Sizde durumlar ne bakalım?

Kızlar burası çok sessiz. Ben biraz canlandırayım.

Uzuuun bir aradan sonra (Sanırım 4 ay) 3. seansıma girdim nihayet. Bacak tüylerimi bilerek uzattım cihaz tam görsün eksiksiz olsun diye. Bu kez kolumu ve genitali yaptıramadım çünkü gittiğim klinik çok yoğundu ben de randevumu kaçırmıştım falan. Bacak ve koltukaltı yaptırdım. Sizde durumlar ne bakalım?
4 ayda tüyler çıkmadığı için mi gitmediniz baya uzun bir sure olmuş gerçekten. Bende ikinci seansima 3 ay sonra gidebilmistim geç uzadiklari için ama bidaha bu kadar uzatma süreyi dediler. Doğrusu 8-10 haftada çıktığı kadariyla gitmek mi yoksa tüylerin uzamasını beklemek mi acaba

4 ayda tüyler çıkmadığı için mi gitmediniz baya uzun bir sure olmuş gerçekten. Bende ikinci seansima 3 ay sonra gidebilmistim geç uzadiklari için ama bidaha bu kadar uzatma süreyi dediler. Doğrusu 8-10 haftada çıktığı kadariyla gitmek mi yoksa tüylerin uzamasını beklemek mi acaba

Yok kesinlikle defalarca çıktı ve ben de defalarca jilet yaptım :) Gitmeme sebebim dökülmesini vs beklemek zorunda kaldığımız bir evre var ya, bir dönem onunla uğraşamazdım etek falan giyiyordum çünkü. Normali bence 8 haftada 1 gitmek gibi geliyor bana.

Yok kesinlikle defalarca çıktı ve ben de defalarca jilet yaptım :) Gitmeme sebebim dökülmesini vs beklemek zorunda kaldığımız bir evre var ya, bir dönem onunla uğraşamazdım etek falan giyiyordum çünkü. Normali bence 8 haftada 1 gitmek gibi geliyor bana.
Anladım teşekkür ederim cevabınız icin😊

Bu dökülme dediğiniz nedir... Ben 2 ayda bir gidilir diye biliyorum

Sordum bugün onlar sarı sarı o yüzden görmez jiletle zamanla kalınlaşıp görebilir ama ufak tefek kalıyor mutlaka bende de kaldı dedi
Doz düşüm nedeni yakmamak için olabilir ben geçen sefer 18i gördüm ve tırsmadım değil valla 16da içime daha iyi siniyor:spor:

Nerden bakıyorsunuz ekrana bakıyorum ama göremiyorum gelen kağıda baktım gizlice 20 yazıyordu...

Bu dökülme dediğiniz nedir... Ben 2 ayda bir gidilir diye biliyorum

8 hafta 2 aya tekabül ediyor zaten.

Dökülme dediğimiz şey şu: Lazer yapılırken kıl kökleri tek tek yanıyor fakat o kökler 2 hafta içinde uzayıp dökülüyor. 2-3 hafta hiç ellemeden beklemek lazım yani.

Canım merhaba benim bildiğim kadarı ile Alexandrite epilasyon cihazının 3 modeli var. Candela, Epicare, Cynosure diye... Ben Candela modelinden daha memnun kaldım. Cynosure den kalmadım açıkcası ama bu tamamen kişiden kişiye değişir yani tamamen deneme-yanılma olayı canım. İçine sinene başla derim hani sana şunu seç diyemem umarım seçimin için çok memnun kalırsın. :)

Kesinlikle cynosure beş para etmez... Candela yaptırdığın yer neresi.. Lütfen yardım

Bu lazer epilasyontopici bu kadar durgun olması çok kötü... #importanta!!!!! Neden diğer saçma konulara bu kadar yorum yaparken burası boş? Türk kadını yardım sever değil, paylaşım yapmıyor ki bence burda çok daha fazla lazer yaptıran vardır.

X