Alerji :(

Damlacik

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2023
157
39
31
Merhaba herkese. 2.5 aylık bebeğimde süt ürünleri ve glutene karşı alerji var. Ben glutene karşı alerjisini sonradan öğrendim ve bebeğim çok huzursuz sürekli ağlıyor ve uyumuyor kakası hala mukuslu vücuttan atılmamış henüz. Bu huzursuzluğu vücuttan atıldıktan sonra geçer mi yoksa alerji kaynaklı devam eder mi böyle ve bu alerjinin geçmesi için kullanacağım bir ilaç var mı bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

MerhAba benim bebeğimde 5 aylık 1.ayindan itibaren alerjik bir bebek,ben 4 aydır diyet yapıyorum. İlk zamanlar çok huzursuz hep ağlardı,uyumazdi, geçmeyen pişik ve yüzünde egzamalar vardı. Ben diyet yaptıkça (ortlama 3 hafta sonra) huzursuzluğu ağlamaları gecti. Diyet yapın diyetinize sadık kalın mutlaka ve doktorunuz onerdiyse bebek için probiyotik kullanın bağırsakları gelişsin. Tepkilerin azalması 3 haftayı bulabilir. Mukuslu kaka aylarca devam edebilir ona takılmayin mukus tek başına sorun değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…