aldığımız kilolar

doğumdan çıktığımda ise 1 kilo fazlam vardı.ama ben süt olsun diye bir güzeelll yedim.tabi bu bana süt olarak değil,kilo olarak geri döndü.

aman kızlar benim yaptığım hatayı yapmayın.en güzel süt kaynağı su...kızımda ise 13 kilo aldım.dr 3 kilo civarı bekliyordu kızım dr ve bizi şaşırttı 4.kilo 10gr doğdu şu an 10 aylık tatlı cadım.hepinize hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyoruma.s.

Bende 50 Ile Başladim 63 Kiloyum. Yeterince Aldiğimi Düşünüyorum Doğumuma Bir Aydan Fazla Var. Bakalim O Zamana Kadar Umarim çok Daha Fazla Almam. Benim Için En önemlisi Oğluşum Sağlikla Doğsunda. Ondan Sonra Yavaş Yavaş Veriririm. Bu Dert Etmiyorum. 33 Haftalik Hamişim.

selam sevgili hamişler :)
bende 54 kilo ile hamile kaldım ve şuan 66-67 geliyorum .doktorum şeker cıkması sonucu diete başlattı ve kilomu kontrol altına aldı.şimdilik herşey yolunda umarım Allah oğluşumu sağlıcakla kucağıma verir....

Ben biraz evvel dr. da tartıldım 76 olmuşum. Ne güzellll

selam kızlar ben 52 ile hamile kalmıştım şimdi 66 kiloyum ya nasıl vercem dogumdan sonnra bilmiyorum neyse kızım dogsunda
birde catlaklar için lieracın anında bebeyağı kullanıyorum henüz temiz
sizce cok mu şişmişim ya

Kızlar çatlaklarınız ne alemde dün gün ışığında baktım sanki göbeğimin altında bir iki çatlak oluşmuş gibi geldi :KK43:(

Şükran'cım göbeğimde çatlak yok ama benim belimin yanları ve bacaklarımın en üst (dış) kısmında var. Gerçi onlar hamileliğimden öncede vardı ama arttılar. Bu kiloyla buna da şükürler olsun. Ben 76 kilo ile çok fena durumda olacağımı düşünüyordum ama çok kötü durumda değilim. Sen ne kullanıyorsun çatlaklar için?

Edacım ben akşamları lierac sabahları bebek yağı kullanıyorum sanırım çatlak oluşması tamamen cilt yapısı ile ilgili kullanılan ürünlerle pek ilgisi yok gibi geliyor bana:KK43:

selam kızlar.Benim boyum 1.70 ve kilom 72 idi hamile kaldığımda.Bu gün itibariyle 82 yi gördüm tartıda ve 10 kilo aldım tam 30+0 günlük hamileyim.İnşallah 4 kilodan fazla almam doğuma kadar.

İnşallah carpe istediğin gibi olur. Bende 80 le girebilirsem süper olacak. Boyum 1.70 60 ya da 62 kilo hamile kaldım. Geçen ay 4 kilo birden alınca dengem bozuldu. 76 oldum, son ayda 4 kilodan fazla almam inşallah. Bu arada çatlaklarla ilgili sana katılıyorum Şükran ne kullanırsan kullan sadece çatlakları hafifletebiliyorsun ama engellemek mümkün değil.

İnşallah Eda ya.Zaten doğru drüst yemiyorum ,Tatlı,tuzlu herşey yasak bi de kilo almıyo muyum sinir oluyorum.Daha da 70 günüm varisıkıldım hamilelikten ben.Bugün çokkk karamsarım.

Bende aynı dertten müzdaribim ama doktorum inanmıyor. Yemesen almazsın diyor. Karamsarlığa kapılma ya o zaman herşeyh daha zorlaşıyor,

Kızlar bugün Yağmurumuzu gördük tam 2 kilo 80 gram olmuş saçlarını bile gösterdi doktorum çok şükür herşey yolunda heyecanla bekliyoruz kızımızı ben de toplamda 9 kilo almışım diyete doğuma kadar devam edeceğim

merhaba arkadaslar ,hepinize hayirli dogumlar diliyorum ,allah yavrunuza kavustursun ,catlaklar icin bisey soyleyeyim ,ben de hamileyken aa ne guzel hic catlagim yok diyordum ,oglum dogdu ...ondan sonra yani karniniz inince illaki catlak oluyor ..ama her gece badem yagi yada bebe yagiyla yaglayin yani simdi yok diye sevinip önlem almayi birakmayin ,sadece bilginiz olsun istedim ..saglikli guzel gunler ,hepinizi allah yardim etsin :KK66:

bende negüzel hiç çatlağım yok diye sevinirken dün aynada bir baktım sol kasığımın üstünde çatlaklar oluşmuş bir kaç gündürde acayip kaşınıyor derim pul pul dökülüyor o kadar yağ ssürüyorum ama bir faydası olmicak sanırım çok moralim bozuldu. gerçi birden 13 kilo alınca normal çatlamam bende fazla yemiyorum ama yinede kilo alıyorum daha 2 aydan fazla var şimdiden kocaman göbeğim oldu.neyse ya bebeğim iyi olsunda çatlarız onun için

şüko negüzel bebeğini görmüşsün maşallah tombiş bir bebek olucak sanırım Allah nazardan saklısın bende haftaya gidicem doktura bakalım bizimki kaç kilo oldu.

kız şüko benim kızdan mı ismi özendin yoksa aklındamıydı.bi adaş geliyor desene kknın yağmur2 si...maşallah onada

kız şüko benim kızdan mı ismi özendin yoksa aklındamıydı.bi adaş geliyor desene kknın yağmur2 si...maşallah onada

Canım bizim bu ismi koymak istememiz 7 sene öncesine dayanıyor rahmetli babam birinizin kızı olursa adı Yağmur olsun demişti zaten kızımın olmasını çok istemiştim ayrıca Yağmur ismini ben de çok severim senin fıstığa da bir adaş geliyor hayırlısıyla:içelim:

X