Aldığım Araba 34 plaka büyük bir sorunum mu var?

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
589
3
dayıma bana bi araba bulmasını söyledim. o dabulmuş ama ben kaporayı falan verdim araba sanayiye bakıma falan gitti. öğrendimki 34 plakaymış ben görmemiştim arabayı. 34 plakalı araba almak çok sorun açar mı acaba?:uhm:

neden açsınki
yani hangi açidan sorun yaşicağini düşünüyorsun?

hiçbir sorun teşkil etmez sadece ankarada satacagın zaman plaka devri yapılır bir gününü alır maximum 200-300 lira arası bir masrafın olur o kadar onu da bu işi yapan sigorta takipçileri hallediyor tatlı canını sıkma yani

arabam olsunda plakası 99 olsun be bacımm kaydirigubbakcemile3sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

artıkın bu konuya bir mesaj dahi yazılamaz son noktayı laz kızı koymuştur sanat sana şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanımlar dilerim laz kızı sana da darısı olsun diyorum

deniz kenarından alınca nem zarar veriyo diye işte ucuza gider diyolar. hem de nemden dolayı çürüyop diyolar. 06 yapsam da satarken dosyasından çıkıyomuş istanbullu olduğu

iyi dilekler için teşekkürler. o kadar stres yaptımki sormayın

deniz kenarından alınca nem zarar veriyo diye işte ucuza gider diyolar. hem de nemden dolayı çürüyop diyolar. 06 yapsam da satarken dosyasından çıkıyomuş istanbullu olduğu

böyle bişeyi ilk kez duyuyorum
hiçte mantıklı gelmedi açıkcası

normal şartlarda bir sorun olacağını sanmıyorum ama birkaç ay önce tv'de istanbul plakalı araçlardan daha çok vergi alınacağı gibi bi haber çıkmıştı ama ne kadar doğru bilmem çünkü bu tarz haberler çıkar sürekli...bi araştır yine de..

İstanbullular arabayı çok kullanır belki o yüzden öyle söylemişlerdir.Yoksa denizin ne zararı olabilir ki.

bir de şirket arabaları hep 34 plaka ya
genelde şirket arabası oldugu için agresif kullanılır
belki satarken o bakımdan sorun çıkar
ama bence sen arabanın tadını çıkar,düşünme bunları
hayırlı olsun

İstanbul'un kanser eden iğrenç trafiğinden o araba sağlam çıkmışsa bundan sonra da birşey olmaz merak etme. Plakası dışında içine siniyorsa onunla konuşabiliyorsan hemen al :)

benim eşim ve ailemde araba alırken 06 olmasına özen gösteriyor..34 plaka nedendir bilemem şöyle bi durup düşünüyoruz...sanırım haberlerin etkisinden insan çalıntımı gibi şeyler düşünüyor..bi arkadaşım 34 plakalı araba kullanıyor nedendir bilmez her polis çevirmesinde onun arabasını durduruyorlarmış....

Verdim paraları geri alamam daha zaten 3 milyar verdim aldım gitti napıyım

canim 34 plakali olanlar geri satarken sorun oluyor mesela 34 demek istanbul trafigi demek ve kaza yapma olasiligi yüksek demek yani kaza derken arabayi carpmis falan filan...bizde ankaradayiz ve halam araba aldi istanbuldan 34 plakaliydi satarken sorun yasadi zaten arabada da cok hasar cikti ama tabiki bunlar güzelce gizlenmis servise gidince cikti hepsi ayni olacak degil,,

hayirli olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…