Aldatma sebebi

çok konu açtım hatta okuyanlar çok kızdı ... ne biçim annesinde dedildi ama aldatmak sanırım beni en hancerleyen oldu ve 1 haftada anlaşmalı boşandım uzatmak istemedim kurtulmak istedim.tüm deliller varken elimde.yalvardı anlaşmalı olsun yoksa biterim diye

O konunuzu hatırlıyorum ve yorum yapmıştım anlaşmalı boşanmayın ve yaptığı adiligi gizlemeyin diye.simdiden böyle böyle psikolojik baskı yapıyor yarın öbürgün çocuğunuza annen boşandı diyecek ve sizi suçlu yapacak.kendi yaptığına bakmıyor size çamur atıyor. Inş daha da başınızı ağrıtmaz ilerleyen zamanda.

Erkek aldatır bana kadınlık yapmadın der.
Kadın aldatır boşluktaydım, kocam ilgisiz der.
İkiside aynı mokun laciverti :/
Eşin/sevgilin bir melek yada bir şeytan olabilir ama aldatmak kişinin kendi karaktersizliğidir.
Aldatan şerefsiz haysiyetsiz karaktersiz ve bilumum "siz" eki ile biten olumsuz sıfatları bünyesinde barındıran şahıstır. Ötesi yoktur.
keşke sevgili olsaydı daha ötesi olmasaydı lanet olasıca.aklıma geldkiçce kinleniyorum.seni ömür boyu affedemeyecegim ya da hayatıma belki yeni biri girerse belki hafifler öfkem dedim ben senden özür mü diledim ki affetmiyorsun dedi

O konunuzu hatırlıyorum ve yorum yapmıştım anlaşmalı boşanmayın ve yaptığı adiligi gizlemeyin diye.simdiden böyle böyle psikolojik baskı yapıyor yarın öbürgün çocuğunuza annen boşandı diyecek ve sizi suçlu yapacak.kendi yaptığına bakmıyor size çamur atıyor. Inş daha da başınızı ağrıtmaz ilerleyen zamanda.
bütün dedilleri ve yazışmları kopya aldım sakladım.

bakıcıyı gectim çocuga ailem bakıyordu gece de orda yatsın biz gezelim diyordu haftada 2 defa falan yada biz tatile gidince çocuk onlarda kalsın diyordu.ben bunları yapmadım ve aldatıldım.

Kendi kendinize vicdan azabı cekmeyin
Yavuz hırsız ev sahibini sasirtirmis
Tamam tatlım sen oylelerinden hoşlanıyormuşsun mutluluklar
Ben O sırada ikimizin olan bebeğe bakıp aynı zamanda senin karnını doyurup , donunu yıkıyordum..
Müstehak bana diyin geçin .
Tebrik ederim dik durusunuzdan ötürü
Mutluluklar sizinle olsun

Kendisi sizin arzularınızı uyandırmak için ne yapmış? Yatak performansı çok mu üstündü? Pipisi yeterli boyutta mıydı ? Kaç pozisyon biliyordu? Neden kadın sürekli erkeği elde etmek zorunda? Cinsel haz uyandırmak sadece kadının görevi mi? Allahin iktidarsız hanzolari başımıza son bonom ocon cobolomodon diye artist artist çıkışırken dönüp kendilerini sorgulasalar ya biraz...

bence bu bildiğin kendi yaptığını haklı çıksın diye bahaneler uydurmak yaptığına kılıf uydurmak resmen. kendi vicdan yapmak istemediği için suçu başka şeylerle ört bas etmeye çalışmak, hatası haklı görülsün ki kendi kafası rahat olsun:işsiz:

Kendi kendinize vicdan azabı cekmeyin
Yavuz hırsız ev sahibini sasirtirmis
Tamam tatlım sen oylelerinden hoşlanıyormuşsun mutluluklar
Ben O sırada ikimizin olan bebeğe bakıp aynı zamanda senin karnını doyurup , donunu yıkıyordum..
Müstehak bana diyin geçin .
Tebrik ederim dik durusunuzdan ötürü
Mutluluklar sizinle olsun
çok teşekkür ederim.

İyi işte madem sizi suçlamış aldatmış sizi kaybetmiş artık gitsin istediği gibi birini bulsun. Madem sizden memnun değilmiş makyaj yapmamışsınız bilmemne. O kafasını çok duvara vurur bakın şimdiden başlamış.

keşke sevgili olsaydı daha ötesi olmasaydı lanet olasıca.aklıma geldkiçce kinleniyorum.seni ömür boyu affedemeyecegim ya da hayatıma belki yeni biri girerse belki hafifler öfkem dedim ben senden özür mü diledim ki affetmiyorsun dedi
Hem suçlu hem güçlü.Fırsat arıyormuş , bebeğe bakmanızı da bahane etmiş.Kalitesiz insan.Ay çok sinir oldum hiç bişey yazmayın ona çocuk dışında.Muhatap olmayın.Özür dilemiyormuş laflara bak.

İyi işte madem sizi suçlamış aldatmış sizi kaybetmiş artık gitsin istediği gibi birini bulsun. Madem sizden memnun değilmiş makyaj yapmamışsınız bilmemne. O kafasını çok duvara vurur bakın şimdiden başlamış.
her gece beter olsun ve benimle olan her gununu arasın diye dua ediyorum içim karardı resmen kalbim kin tuttu.

Kendisi sizin arzularınızı uyandırmak için ne yapmış? Yatak performansı çok mu üstündü? Pipisi yeterli boyutta mıydı ? Kaç pozisyon biliyordu? Neden kadın sürekli erkeği elde etmek zorunda? Cinsel haz uyandırmak sadece kadının görevi mi? Allahin iktidarsız hanzolari başımıza son bonom ocon cobolomodon diye artist artist çıkışırken dönüp kendilerini sorgulasalar ya biraz...
6 yıllık evlilikte cok ugrasmış ama artık ben ona yetmemişim olmamış bneimle ve aldatmayı tercih etmiş ve ilkinde yakalamışım.

"Bırak şu salağıda işimize bakalım himmet abi"repliği geldi aklıma.Kendini halen haklı görmeye ve göstermeye çalışan şu adama cevap bile vermeyin.

O da kendi vicdanının böyle rahatlatmaya calisiyor,aldattım.ama sebeplerin.vardi demek istiyor.

Boşver kendini suçlama. Bahane değil makyaj yapmaman.

Sen de o bir hafta tras olmasa, başka erkekle mi olman hak miydi ?

Karim aksama kadar namusuyla calisip aksam cocugumuzla ilgileniyor, ivira zivira para harcamiyor tasarruflu diyecek degil ya... bazi insanlar ne kadar şükürsüz oluyor

Karim aksama kadar namusuyla calisip aksam cocugumuzla ilgileniyor, ivira zivira para harcamiyor tasarruflu diyecek degil ya... bazi insanlar ne kadar şükürsüz oluyor
bana sen ikinci el kıyafetlere ve ikinci el eşyalara layık bir insansın ben değer verdim diyen bir adam.çocuguma ikinci el giydirmeceksin diye mesajlar atmış.

Kadın erkeği elinde tutmak zorunda, her daim bakımlı olmak zorunda, çocuk da doğuracak ama hemen eski haline dönecek mazallah kocasının gözü dışarı kayar ama erkeklerin birsey yapmasina gerek yok çünkü fazlalık olarak o onların pipisi var. Pipi olunca esktra hiçbir cabaya gerek yok. Ne güzel dünya.

NEDEN KADINLARA SÜREKLİ 'KOCANI ELİNDE TUT İPLER ELİNDE OLSUN' gibi şeyler benimsetiliyor. Yani bu cümleyi erkekler kullanmıyor sadece kadınlar da çok kullanıyor. Bu erkeklerin iradesi ,sadakati kadına bağlı olmamalı. Bu düşünce yapısını değiştirmedikçe erkekler bunu kullanıp yaptıklarına kılıf uydurmaya çalışır..

O da kendi vicdanının böyle rahatlatmaya calisiyor,aldattım.ama sebeplerin.vardi demek istiyor.

Boşver kendini suçlama. Bahane değil makyaj yapmaman.

Sen de o bir hafta tras olmasa, başka erkekle mi olman hak miydi ?
gururuma dokunuyor.bir bebeğim var nasıl yuzune baktın o cocugun nasıl bir şeydir bu.sokakta gördüğüm her kadının yuzune acaba bununlamı aldattı diye bakar oldum.içim paramparca.

X