aldatma olayını bilseniz söyler misiniz

merhaba,aynı iş yerinde çalışan iki arkadaşım ikisi de evli ve aralarında bir ilişki var kesinleşti bu durum hasbelkader bir şekilde öğrendim. siz olsanız eşlerine haber verir misiniz durumu? yani bir kadın olarak üzülüyorum karısına. kocasına da üzülüyorum kadının. yöneticilere kadar herkes şüphe ediyor çünkü artık gözümüze sokuyorlar. Ben durumdan eminim çünkü 3 kez apaçık gördüm ama benim bildiğimden haberleri yok. bir ara epey yük hissettim bunu ama şimdi bilmiyorum ne yapsam
sizlik bir durum yok. karışmayın suçlu olursunuz

Şu kadınların ben görmedim duymadım bilmiyorum modunu takın demelerini anlamıyorum yahu sizin başınıza gelse çevreniz bilse arkanızdan kıs kıs gülse iyi mi kim enayi yerine konmak ister oldu onlar kırıştırsın sonra gelsin kadının yanına evine hiçbir şey olmamış gibi kadın napsın o bu söylemezse nasıl öğrensin ev işi el işi çoluk çocuk vicdan be biraz kadınlar ne demek ben görmedim duymadım bilmiyorum üzerime vazife değil belki adam iyi oynuyor 2 kadını birden idare ediyor kadın evde anlamıyor aldatıldığıni fotoğraflarını alır bastırır adreslerine yollardım net gördüğüm bir şey varsa bunu yapardım hiçbir kadın enayi yerine konmasinı istemezdim
Belki bilip bilmemezlikten geliyorlardır. Böyle de bir risk var.

merhaba,aynı iş yerinde çalışan iki arkadaşım ikisi de evli ve aralarında bir ilişki var kesinleşti bu durum hasbelkader bir şekilde öğrendim. siz olsanız eşlerine haber verir misiniz durumu? yani bir kadın olarak üzülüyorum karısına. kocasına da üzülüyorum kadının. yöneticilere kadar herkes şüphe ediyor çünkü artık gözümüze sokuyorlar. Ben durumdan eminim çünkü 3 kez apaçık gördüm ama benim bildiğimden haberleri yok. bir ara epey yük hissettim bunu ama şimdi bilmiyorum ne yapsam

ikisinden birinin karısı yada kocası arkadaşınız mı?
ne yükü hissediyorsunuz üstünüzde anlamadım.

Bu insanlarla aranıza mesafe koyup karismamanizi öneririm ben açıkçası. Bilemezsiniz iç hallerini bir anda bir şeyler üstünüze kalır onlar hayatlarına devam eder vs. Eğer eşleri kuşkulanıp size bir şey sorarsa açık bir şekilde söyleyebilirsiniz. Bu durum ile de mesafe koyduğunuzu onlara açıklamak istediğinizi ama bu durumun size düşmediğini söyleyebilirsiniz.
Ya da önce bu insanlarla çok yakınsanız bu durumun yanlış olduğunu eşleriyle konuşmalari gerektiğini söyleyebilir aldirmazlar ise üstteki yazdıklarımı uygulayabilirsiniz.

Araya girmeyin arada kalır ezilirsiniz aman diyim.

Şu kadınların ben görmedim duymadım bilmiyorum modunu takın demelerini anlamıyorum yahu sizin başınıza gelse çevreniz bilse arkanızdan kıs kıs gülse iyi mi kim enayi yerine konmak ister oldu onlar kırıştırsın sonra gelsin kadının yanına evine hiçbir şey olmamış gibi kadın napsın o bu söylemezse nasıl öğrensin ev işi el işi çoluk çocuk vicdan be biraz kadınlar ne demek ben görmedim duymadım bilmiyorum üzerime vazife değil belki adam iyi oynuyor 2 kadını birden idare ediyor kadın evde anlamıyor aldatıldığıni fotoğraflarını alır bastırır adreslerine yollardım net gördüğüm bir şey varsa bunu yapardım hiçbir kadın enayi yerine konmasinı istemezdim

Belki kadın/adam aldatıldığını biliyor ama boşanmak istemiyorlar veya boşanamıyorlar. Belki açık ilişki yaşıyorlar. Ne biliyorsunuz? Olur da aldatılırsam dıdısının dıdısının bana bunu söylemek gibi bir mecburiyeti yok ki. En yakınım biliyorsa evet ona darılırım ama pekte yakın olmadığım insanları yargılamam. Aldatıldığını nasıl ispatlayacaksınız ki, işiniz mi yok yahu? Dedektifçilik oynamaya pek heveslisiniz ama burası Türkiye. Ortaya çıktığında birbirlerini öldürebilirler veya sizin üstünüze kalır tüm suç sizi de öldürebilirler. Herkesin artık kendi işine bakmayı öğrenmesi gerekiyor. Nedir bu insanların özel hayatına burun sokma merakınız anlamadım.

Söyleyip elinize ne geçecek?
İnsanlar cinayet bile işleyebilir bu olaylar yüzünden.
Aksiyonlara girmeyin. Kafanızı çevirin sizlik bir durum yok
Neden ifşa edilmeli bence.
Ortalık iyice bozuldu.
Herkes kendine gelsin.
Kocasını aldatsun diğeri karısını ne güzel ya ortada kandırılan bir koca ve kadın var.
Cinayet falan deyip olayı dramstiklestirmeye gerek yok

hiç karışmazdım. Açık ilişki şeklinde bir evlilik yaşıyor bile olabilirler. Belki de kağıt üzerinde evliler, belki bosanma asaması falan filan. Yani karışmayın bence çok yakın değilseniz

Dünde bir konuya aynı yorumu yaptım
2 ayrı komşularımın kocaları başka kızlarla yine onlarda komşu, biri evli biri bekardı kızların, resmen aşk yaşıyorlardı. İkisinide gördüm, hatta bir tanesini apartmanın girişinde öpüşürken yakaladım eşlerine söylemedim.

İki adamın karısıda öğrendi durumu sonra apartmanda resmen kıyamet koptu, adamların hanımları hiçbir şey olmamış gibi musmutlu aşkım aşkım deyip geziyorlar ortalıkta.

Ben taşındım o binadan, halâ kadınlar tatil fotolarını, mutluluk pozlarını paylaşıp duruyorlar hikayelerinde

Valla iyiki söylememişim, en kötü insan ben olurdum

O nedenle karışma, kimin ne hali varsa görsün

Ben duramazdım heralde en azından sosyal medyadan fake hesaptan falan yazardım. Bilmiyorum cesaret edebilir miyim ama en azından söylemek isterdim. Bi keresinde aldatılan kadına değil ama 2. Kadına ve adama yazmıştım fake hesaptan tehdit etmiştim çok tanımadığım halde. Ben olsam bana söylensin isterim. Enayi yerine konmama göz yummasınlar isterim. Herkes aman karı koca arasına ben girmiyim nasılsa öğrenir derse nasıl çıkacak ki ortaya eşler basana kadar belki aylar yıllar geçecek.

Doğru söylüyorsunda çoğu kadın da anlıyor be canım.

Bak bir komşum üst katında oturanların kızıyla aşk yaşıyordu, her gün ailece beraberler. Birgün adam karısı yanındayken kıza rüyanda beni gör diyor, kızda nasıl görmemi istersin diye sorduğunda adam da nasıl görmek istersen öyle gör diyor
Ve adamın karısı yanında kahkaha atıp gülüyorlar
Hadi gel söyle şimdi bu kadına
Kocan seni aldatıyor diye
Ortaya çıktığı halde inanmadı

Çoğu kadın da aman rahatım bozulmasın mantığında

Haa bana gelince bende bilmek isterdim ama karşı tarafa gelince söyleyemem

Ben duramazdım heralde en azından sosyal medyadan fake hesaptan falan yazardım. Bilmiyorum cesaret edebilir miyim ama en azından söylemek isterdim. Bi keresinde aldatılan kadına değil ama 2. Kadına ve adama yazmıştım fake hesaptan tehdit etmiştim çok tanımadığım halde. Ben olsam bana söylensin isterim. Enayi yerine konmama göz yummasınlar isterim. Herkes aman karı koca arasına ben girmiyim nasılsa öğrenir derse nasıl çıkacak ki ortaya eşler basana kadar belki aylar yıllar geçecek.
Eee ne oldu tehditten sonra ayrıldılar mı?

Kimsenin yuvasına karışmayın er geç ortaya çıkıyor zaten işinizden olursunuz pisliklerinde bgulsuunlar .eşleri affeder falan ortada kalan sen olursun

Ay sizene ya? Ahlak bekçisi misiniz? İis cinayete kadar gider siz kafayı yemissiniz lütfen burnunuzu sokmayin

Doğru söylüyorsunda çoğu kadın da anlıyor be canım.

Bak bir komşum üst katında oturanların kızıyla aşk yaşıyordu, her gün ailece beraberler. Birgün adam karısı yanındayken kıza rüyanda beni gör diyor, kızda nasıl görmemi istersin diye sorduğunda adam da nasıl görmek istersen öyle gör diyor
Ve adamın karısı yanında kahkaha atıp gülüyorlar
Hadi gel söyle şimdi bu kadına
Kocan seni aldatıyor diye
Ortaya çıktığı halde inanmadı

Çoğu kadın da aman rahatım bozulmasın mantığında

Haa bana gelince bende bilmek isterdim ama karşı tarafa gelince söyleyemem
Benim başıma aldatıldığım gelirse bana söyleyen ödüllerden ödül beğensin arkandan iş çevrilmesi gibi kötü bir şey var mı ya kabullenene bir şey demiyorum ama karısı haberi olmadan her haltı yiyen erkek var boşan ne b.k yiyorsan ye

X