Aldatılmışım

erkek yapıyor ben de yapmam lazım demiyor kimse, çarpıtmayın.
burada kimse konu sahibine,
sen de git evli barklı adamla yat, ödeşin demedi.

insan olmak ahlaklı olmak gerektirir.
kadının ‘daha’ ahlaklı olması neden?
ikisi de ‘en’ ahlaklı olması gerekmiyor mu?

22 gün adamı eve almazsan, o da seni aldatır, ne kadar çirkin bir suçlama olmuş.

degil 22, 222 gün eve almazsa bu kadın gitsin açsın boşanma davasını. mahkeme orada.
hadi neyse yine aldattı.
evli ve çocuklu bir kadınla mı?
erkek ahlaksızlığın dibine vurabilir mi gerçekten?

bence adalet duygunuz yozlaşmış.
çünkü hiç bir kanunda kadın ve erkeğe ayrı cezalar verilmez.
hatta mensubu olduğum dinde de kadına böyle, erkeğe böyle diye hüküm hiç görmedim.
bence erkeğin doğasına, biyolojik ihtiyacına bu kadar saygı duyacağınıza, insana saygı duymayı öğrenin.

Çok zor bir durum ne olursa olsun evlilik akdi devam ettiği sürece çiftler birbirlerine sadık kalmalılar. Saat 4 de bahanesiz geç gelen adamın sizsiz geçen 1 ayda aldatmasın şaşırmadım açıkçası. Buarada tel konuşmasını yakalamışsın yani emin misin farklı bir şey için görüştüklerine?

Helal olsun süper bir yorumdu ama erkek olmadan yaşayamayan kocasından başka bir dünyası olmayan kadınların sizi anlaması çok zor bende kendimi yırtıyorum burda ama boş işler valla

Siz cidden nickname le uyumlusunuz. Yorumlarınızdan bunu çıkardım.

Sizin kadar zeki değilsek demekki..
Belki çocuk o adamın değil. Sadece kadının sevgilisi veya bekar çocuklular.. Hey Allahım ya..
Ne kadar zeki olduğumu ya da olduğunuzu bilemem hanımefendiciğim ama tek bildiğim konuyu anlamadan relax yorumlar yapmayı akıl işi bulmadığım. Sadece sevgilisi olsaydı oğlu için üzülmezdi değil mi. Benimde oğlum var eşimden ayrı olsam sevgilim beni aldattı diye, oğluma ne olacak diye düşünmem değil mi

Duygusal düşünmemeye çalışın. Duygular egomuz, bize engel olur. Mantıklı olanı yapın. Ve unutmayın 1 kere yapan , bir daha fırsatını bulduğunda gene yapar. Aldatan kendini aldatır, ama siz de kendinize bunu reva görerek kendi kul hakkınıza girdirmeyin.

Bakın kendinize yapılanı ne kadar kabul ederseniz, o kadar daha fazla gelir hayatınıza. Kendini ezdiren daha çok ezdirmek için yer açmış olur. Belki bilirsiniz ben yeni boşandım, aldatıp aldatmadığı umrumda değil çünkü ben sadece kendimden sorumluyum.

Duygularınızı toparlayıp bir yol haritası çizin kendinize. Çalışıyor musunuz, hayatınızı nasıl idame ettireceksiniz, çocuk vs düşünün. Bir adımı atın gerisi geliyor. Siz yeterki istekli niyetli olun, Allah yardımcı oluyor. Ben karar verdiğimde öyle şeyler denk geldi ki, asla yapamam dediğim şeyleri hallettim kolaylıkla.

Gece 4 de eve gelmesi kavga etmenize ve 22 gün evliliginize ara vermenize sebep oluyor ..

Ama aldatilmış olunca ne yapacağınizi bilmiyorsunuz ? Susup bekliyorsunuz ..

22 gün boyunca oğlunuz ve pişman olduğu hata olduğu ihtimalleri aklınıza gelmiyor.

Ama aldatilinca oğlunuz ve pişmansa hataysa diye aklınıza geliyor.

Olaylar karşısında gösterdiğiniz tepkiler bence sağlıklı değil.

Suçlayıcı tavrınız hiç hoş değildi de neyse siz 15 derecelik açılarla bakmaya devam edin hayata. Rast gele!
O zaman güzel bir dille gereksiz yere suçluyorsunuz yazabilirdiniz şekerim. Siz önce okuduğunuzu anlayın, anlamadığınız yeri sorun, empati kavramını öğrenin ondan sonra benim bakış açımı hesaplarsınız. Uğurlar olsun

hahahah süper ya hakediyorlar ama :)

Bakın ne yazmışım. Vicdanınıza bırakıyorum.
Konuyu sabote etmemek adına daha fazla cevap yazmayacağım. Sonrasında size cevap vermişim ki cevabımda herhangi bir sıkıntı yoktu. Ama arkamdan başka üye ile birlik olup kendinizce dalga geçen yorumlar yazarsanız üzgünüm vicdan yapamam. Kaldi ki son mesajınıza kadar yazdıklarınızı tekrardan okuyun.Bu toplara hiç girmeyelim o nedenle...

Boşanmak amacıyla göndermiş zaten. Adam yalvar yakar özür dileyip ikna etmiş.

Her şeyi kadın yaparsa diye kıyaslarım tabii ki. İkisi de ahlaklı olmakla yükümlü. Ayrıca bu dediğiniz “kadın erkekten daha ahlaklı olmalıdır” lafını ulu orta söylemeyin. Sizin çok cahil olduğunuzu düşünebilirler.

Bir de adam dönünce o arada ne yaptığını kurcalamasın ne demek? Adam sadece cinsel yolla bulaşan bir şey kapma ihtimali için bile bunu söylemekle yükümlü. Adam hpv kaptıysa (prezervatif kullansa da bulaşabilir) kadına bulaştığında bu rahim ağzı kanserine sebep olabiliyor. Tabii ki kadın ileride neyle karşılaşabileceğini bilmek, riskleri hesaplayıp, önlemlerini alıp, ona göre karar almak zorunda.

Hiçbir temas olmasa ve sadece duygusal ilişki yaşasa bile kaldın bilmek zorunda. Bilse belki geri kabul etmeyecek. Ama size göre bunu da bilmesine gerek yok. Size göre aynı şeyi kadın yapsa diye düşünmemek lazım. O erkek.

Umarım bir erkek siz ona yaptığında asla kabullenmeyeceği bir şeyi (herhangi bir şeyi) size yapıp, siz tepki gösterince “ben erkeğim” demez. Umarım böyle bir şey yaşamazsınız. Ama yaşarsanız, buraya o yaşadığınızı konu olarak yazmayın. Eski mesajlarınızı okuyanlar “size müstahak” yazabilir, üzülürsünüz.

Bence bakış açınızı biraz değiştirin. Kadın da erkek de ahlaklı ve dürüst olmak zorunda. Bunun tartışması bile olmamalı.

Zaten evli bir adam sabaha karsı eve geliyorsa..... Ne diyeyim çok üzüldüm. Ancak sizin üzülmenizi istemem güçlü olmak zorundasınız. Bildiğinizi biliyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…