Aldatılmışım

Günaydın.
Büyük ihtimalle boşanmayacaksın.
Oğlum,pişmanlık vs. okudum.
Tabii ki hayat senin,tercih senin,bize sadece izlemek düşer.
Ama böyle suratını asıp oturursan adamı haklı çıkaracaksın.
Herkes evde güleryüz ve sıcaklık bekler.
Yarın Allahım korusun yeniden ihanet ederse,sen ve oğlan buna şahit olursanız adam "annenin yüzü hiç gülmedi oğlum,benim de sevgiye ihtiyacım var" derse işte o zaman oğlun babadan yana çıkarsa işte o zaman hiç şaşırmam.

madem birşeyler karıştıracak boşansın öyle yapsın, hadi kendine saygın yok, sana en güzel yıllarını vermiş, bin bir zahmetle taşımış doğurmuş bakmış sana çocuk vermiş eşine de mi saygın yok, eğer aldattığına eminsen arkana bile bakma, bırak ne hali varsa görsün, sana da çocuğunuza da hasret kalsın adi herif:sinirli:

Siz zaten evliliginizde sorunlar yasayan mutsuz biriydiniz. Adami evden kovdunuz,adam iletisime gecmeyi denedi zorunlu haller disinda cevap vermediniz,neden vermediniz? Belki adam konusmak istedi,belki bosanmak istedi? Sonuc her ne olursa olsun,adam her ne yapmis olursa olsun konusabilirdiniz, sonucta ortak olan evinizde oturuyorsunuz,belki adam esya alacak, iletisimi keserek hata yapmissiniz.

Elbette bu durum gidip evli kadinla yatmasini gerektirmiyor,o konunun hakli gerekcesi yok.

22 gun eve almadiginiz adami sonradan da hayatiniza geri kabul etmemeniz gerekirdi. 10 gun sonra insan gider davasini acar,iletisime gecer,gel cocugunu gor ve git der. Annelik,eslik bunu gerektirir. Biz kadinlar her seyi kendimize hak gorurken insani durumlari atliyoruz. Ne oldu iste o adamla hala ayni evdesin,3 hafta trip yaptin noldu? Aldatilmamis olsaniz da bir nevi geri adim atmissiniz iste. Hatalisiniz,hala dusunuyorsunuz ne yapayim diye.22 gun daha kovun evden,sonra gene eve alirsiniz mi diyelim? Boyle evlilik olmaz,acin davanizi,duygusal olmaya gerek yok zaten adamin sizi sevmedigini gecmis konularinizdan ben bile anladim,siz de anlayin artik ve yolunuza bakin. İyi sanslar

Siz eşinizden boşanmazsınız. Bu yüzden bildiğinizi söylemeyin bence.
En fazla yine onu evden yollayıp, bir kaç hafta küs kalıp barışacaksınız çünkü.
Aldatılmayı affettiğinizi bilirse bir daha sizi kaybetmekten hiç korkmaz herhalde.

Ben onu evden göndermiştim..Kuyruğunu kıstırıp özürler dileyip kendi dönmiştü eve.Ama o arada yapacağını yapmış

Of of gerçekten çok bi durum.. bekara karı/koca boşamak gerçekten kolay.. bende evliyim kendimi sizin yerinize koyunca bile kapana kısılmış gibi hissediyorum.. ama kardeş bu eşin seni sevmiyor sevde ayrı da olsa asla tenezzül etmezdi hele ki evli bir kadına.. bilmiyorum çalışıyor musun ? Birikimin var mı ? Ailen destek olur mu? Eğer bunları temin edebiliyorsan ben olsam arkama bakmazdım.. biz niye yıpratıyoruz ki kendimizi aynısını tövbe biz yapsak yüzümüze bakılmaz çok kötü ve iğrenç bi durum.. o zaman biz kadınlar niye böyle iğrenç bi şeyi sineye çekiyoruz bize yazık değil mi anlayamıyorum.. Allah yardımcınız olsun umarım düşünerek en doğru ve sağlıklı kararı verirsiniz..

Sağlıklı düşünemiyor gibisiniz. Sizi iyi tanıyan, aklı başında güvenilir birinden akıl isteyin bence.
Burada okuyoruz bazen aldatma sonrası evliliğimi bitirmeli miyim diye düşünüyorlar, sanki evliliğin bitme sorumluluğu aldatılan tarafa kalmış gibi vicdan azabı yaşıyorlar.
Eşiniz sizi aldatmaya karar verdiği anda o evlilik bitiyor zaten. Kağıt üstünde artık bir anlamı olmayan imzalar kalıyor.
Durumunuzu bilmiyorum ama boşanma sonrası ayakta kalabilecek durumdaysanız çekmeyin bu adamı, değmez. Sizin bir saniyeniz bile eşine sadık kalamayacak kadar karaktersiz bir adamdan daha kıymetli.

Biliyorum birçok üye beni topa tutacak ama cinsel sadakat ile sevgi ,sefkat gibi kavramları ayırın lütfen ,
Cinsellik bi ihtiyaç yemek su gibi
Sevgi ihtiyacı gibi insani değil
Herkesin dayanma süresi farklı
Ayrıymışsınız ,olmuş bitmiş kişisel algılamayın ,ilerleyen günlere bakın ...

kişisel algılamayın :skandal:

Biliyorum birçok üye beni topa tutacak ama cinsel sadakat ile sevgi ,sefkat gibi kavramları ayırın lütfen ,
Cinsellik bi ihtiyaç yemek su gibi
Sevgi ihtiyacı gibi insani değil
Herkesin dayanma süresi farklı
Ayrıymışsınız ,olmuş bitmiş kişisel algılamayın ,ilerleyen günlere bakın ...

evli değilsiniz diye tahmin ediyorum.
evli olsanız evli insanların da bazen cinsel hayatlarının sekteye uğradığını bilirsiniz.
mesela adam annesini/babasını kaybeder,
kadın, 1 ay bekleyemem ama ihtiyacım bu benim, diyip aldatsa olur mu?
lohusalığı var, ekonomik bunalımı var, yakınların kaybı, çocukların hastalığı var da var.
her 1 ay sevişmeyen birbirini aldatsa memlekette aldatmayan kalmaz.
yapmayın.
evet biyolojik ihtiyaç ama aynı zamanda gidermek için partner olmak zorunda degil.

Erkeklerin böyle olduğunu söyledim, karaktersizliği falan beni alakadar etmez, bi adamı 22 gün evden kovamazsın arkadas gider boşanırsın sonu böyle oluyor işte,ya da geldiğinde kurcalamazsın nerdeydin diye ayrıca neden herseyi kadın yaparsa diye kıyaslıyorsunuz ki, kadınlar daha ahlaklıdır ve olmalıdır herzaman :işsiz:

ahlağın cinsiyetçiliğini de gördük şükür..
ne pipiymiş arkadaş :cool:her şey hak..

Erkeklerin böyle olduğunu söyledim, karaktersizliği falan beni alakadar etmez, bi adamı 22 gün evden kovamazsın arkadas gider boşanırsın sonu böyle oluyor işte,ya da geldiğinde kurcalamazsın nerdeydin diye ayrıca neden herseyi kadın yaparsa diye kıyaslıyorsunuz ki, kadınlar daha ahlaklıdır ve olmalıdır herzaman :işsiz:

Bunun da suçlusu kadın mı oldu vay be.
Orman hanımı, kedi köpekten bahsetmiyoruz.
Sen dışarı salarsan adam da her yere gider tabi diyor. Kapının önüne çıkarıp boynuna tasma bağlasaydı bari tüh. Aynı kadın gibi insan cinsinden varlıklar erkekler de biliyo musunuz? Hatta ben şey duydum bu erkek denilen varlıkların yıllarca eşine sadık kalabilen türleri de varmış o_O

ahlağın cinsiyetçiliğini de gördük şükür..
ne pipiymiş arkadaş :cool:her şey hak..
Benim dediğim sürekli erkeklerle kendilerini kıyaslayan kadınlardı da herkes bi farklı anladı pipi imparatorluğuna en çok karşı gelenlerden biriyimde erkek yapıyor bende yapmam lazım diyenler bir garip geliyor k.i.b linç is coming

dökümde görünce geçmiş verileri geri getiren bi program sayesinde birkaç mesaj buldum.okuduklarımdan anladım birlikte olduklarını

Mesaj kanıtları siz de var mı şuan? Aldatıldığınızı delillerle mahkemeye sunarak boşanın tazminatınızı da alın sonuna kadar.

Burada aldatılmak değil ayrısınız diyen arkadaşlar kendi ilişkilerinde de bu kadar rahat ve gamsızlar mı çok merak ediyorum ?

X