Aldatılmışım

Konuyu şu anda nişanlı olan bir üyenin konusu sandım. Sanırım profil resimleriniz benziyor. Nişanlısını çok sevmiştim, ondan hiç beklemezdim beni de aldatmış sayılır diye sinirlenip geldim konuya.

Küfür etmeyen bir insanım ama etseydim mesajımın bu kısmında eşinize edilmiş yaratıcı küfürler olacaktı.

Çok üzüldüm böyle bir şey yaşamanıza. Bence biraz kendinizle baş başa kalıp düşünün. Eğer boşanmak istemezseniz konuyu hiç açmayın. Ama bu şekilde devam edemeyeceğinize karar verirseniz alın karşınıza demediğinizi bırakmayın. Bulduğunuz görüşme geçmişi belki kanıt olarak kullanılabilir. Eşinizle konuşmadan önce avukatla görüşüp bilgi almalısınız bence.

Sabrınıza hayran kaldım. Ben olsam çoktan ortalıgı dagıtmıştım muhtemelen.. Söylemeyi düşünmüyor musunuz?

Aldatıldığınızı nasıl anladiniz orayı anlamadım. Telefon konuşması var diye cinsel birliktelik olduğu anlamına gelmez ki. Siz yanlış mi anladiniz acba?

Ayrıyken aldatılmaz zaten ayrılmak tamamdır bitmiştir bu iş. İstediğini yapmakta özgürdür yas tutmasını beklemeyin erkeklerin
Konuda yazmıyor ama Kocası. Bir ay ayrı kalıyorlar, boşanma yok.
Velevki evli değil, ama birlikte olduğu kişi evli çocuklu bir kadın, ve bu konuda yazıyor. Özgürlük bunun neresinde onu anlamadım.

Ben kocası olduğunu düşünmedim. Yok adamın kendi pisliği evli biriyle beraber olması. Ben sevgili sandım ara verdiler o sırada herşeyi yapar kimse bunun için ben seni bekliyordum sen beni aldattın demesin bu saçma geliyor zaten bitmiş birşey kovalamaya gerek yok Allahın dan bulsun de geç manasında yazdım ancak evli ise tabi ki işler değişir.

Gidip boğazına yapışsa birde hepimizin adına şöyle okkalı bir tokat sonrak anlının taaa ortasına tukur ....

Erkeklerin böyle olduğunu söyledim, karaktersizliği falan beni alakadar etmez, bi adamı 22 gün evden kovamazsın arkadas gider boşanırsın sonu böyle oluyor işte,ya da geldiğinde kurcalamazsın nerdeydin diye ayrıca neden herseyi kadın yaparsa diye kıyaslıyorsunuz ki, kadınlar daha ahlaklıdır ve olmalıdır herzaman

Evet canım haklısın. Karşıdaki de cins de kadın işte. Bir erkek aldatıyorsa orada kadın da oluyor. Yani bir erkek 22 gün bile uckuruna sahip çıkamaz diyorsunuz. Kadınlar doğası gereği ahlaklı diyorsunuz sanırım erkekler ne oluyor bu durumda. Yok artık ya. Düşünceye bak.

Cok ikilemde bir durum.
Ama lutfen benim cocugum bana kizar mi diyerejten affedemeyecegin seyleri örtme. Uzun vadede cok daha sikıntı. Sen mutsuz olduktan sonra cocugunun seni suclamamis olmasinin bir anlami yok.

Adamı soğutursan 22 gün giderbaşkasına ben bunu dedim sadece karşı taraftaki kadının kendi tercihi banane ben adam hakkında konuştum,

Sizi daha önceden birkaç konu da yaptığınız yorumlardan biliyorum. Durumunuza üzüldüm. Umarım biran önce sizin için en doğru olan kararı alırsınız .Ekonomik durumunuz nedir ? Çalışıyor musunuz ? olası bir boşanmada aileniz yanınızda olur mu ? Hayatta bazen keskin kararlar alabilmek gerekiyor. Elbette bi düzeni bi yuvayı bozmak kolay değil . Fakat bu değersiz gurursuz yaşamayı da kabul etmek anlamına gelmiyor .Eşiniz yaşadığınız ayrılık süresinde size sadık kalmayı başaramamış . Bundan sonraki ilk kavganızda sizde sürekli şüphe oluşacak ve aldatılma olayını sürekli yüzüne vuracaksınız bu da sizi ve evliliğinizi daha çok yıpratacaktır. Eşiniz bildiğinizi öğrendiğinde olay daha da pişkinleşecek çünkü karşısında aldatıldığı halde kabullenen ve susan bir kadın var .Allah yardımcınız olsun.

Adamı soğutursan 22 gün giderbaşkasına ben bunu dedim sadece karşı taraftaki kadının kendi tercihi banane ben adam hakkında konuştum,
Evli bunlar yalnız. Soguduysa gitsin bosansin. Niye yalvar yakar eve dönüyor madem. Sizin çıkarımlar, erkek kafasını anlatmalar uymuyor buraya

Aldatilanlar kulübüne hosgeldiniz bende 1 aydir baba evindeyim cok sevdim aldatildim apart evler tutulmus yatilmis kalkilmis bende suan hissisizm nefret dahi etmiyorum sadecw günümun cogunda kafami mesgul.ediyo. hislerinin noktasindan virgulune kadar ayni seyleri yasadim insaallah gececek. Gururlu olup arkaniza bakmayin acabiliyorsaniz açın davayi aglamasina yalvarmasina da pismanliginada bakmayin kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…