Aldatılmayı teyit etmek.

yani o numaraları aramak ya da mesaj atmak küçük düşürücü geliyor bana. Ha boşanma için delil toplamak içinse onu bilemeyeceğim ama emin olup ona göre karar vermek içinse bilemiyorum gerek yok. Ona göre mi karar vereceksiniz? Eşinizin cevapları çok kırıcı ve kaba. Size karşı tavrı ve üslubu kötü. tabi buradan yansıttığınız kadarı ile yorum yapıyorum yoksa benim haddime düşmez bunları söylemek ama bence siz bunları değerlendirip düşünün derim. O yaptığı konuşmalar ve fake hesap olayları da çok yanlış.

yani o numaraları aramak ya da mesaj atmak küçük düşürücü geliyor bana. Ha boşanma için delil toplamak içinse onu bilemeyeceğim ama emin olup ona göre karar vermek içinse bilemiyorum gerek yok. Ona göre mi karar vereceksiniz? Eşinizin cevapları çok kırıcı ve kaba. Size karşı tavrı ve üslubu kötü. tabi buradan yansıttığınız kadarı ile yorum yapıyorum yoksa benim haddime düşmez bunları söylemek ama bence siz bunları değerlendirip düşünün derim. O yaptığı konuşmalar ve fake hesap olayları da çok yanlış.
Aramadım. Aslında kafamda kararımı da vermiştim o gün ama cesaret edemiyorum. Sanırım memleketime tayin olmak önceliğim. Bunun için sabredeceğim. Çünkü oğlumu da peşimden sürükleyip bir başıma güneydoğuya gitmeye cesaretim yok veya merkezden çok uzakta bir ilçede bir başıma yaşamaya. Annemin kendine kayri yok, ablamlar evli çocuklu, çalışıyorlar.
Ekran görüntüsü olarak alınan fotoğraftaki isim iş gruplarında tutuklanan bir şahsın yanındaki isimmiş 21 ağustosta gelmiş gruba mesaj. Lakin yine de 27 sinde neden aradı o numarayı bilmiyorum. Belki mantıklı açıklaması da vardır bilmiyorum.
Ama hissettiklerim önemli olan.
7 yılın verdiği yorgunluk, güvensizlik içimde patlamaya sebep oluyor.

X