Aldatılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karakediii122

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2023
38
-28
23
Merhaba dostlar. 22 yaşında iki çocuk annesi ve üç yıllık evliyim. Henüz atanamamış radyoloji teknikeriyim. Erken yaşta evlenmiş üç yıla iki çocuk sığdırmışsın diyenler olacaktır ama maalesef bazen hayat istediğiniz gibi gitmiyor. Her neyse konuya gelelim eşim serviscilik yaparken üniversiteli bir kızla tanışmış daha sonra numaralaşmışlar derken whatsapta birbirlerine aşk sözleri ve durumları paylaşmışlar (tabi ben bunları daha sonra öğrendim kendim telefonunu karıştırarak ) ne kadar uyarsamda bu durumun tekrarladığını fark ettim. Kızın burada olmadığını kendi şehrinde olduğunu ve aralarında bir şey olmadığını söylüyor.Sorun şu ki eşimin sevgisinden hiç şüphe etmiyorum gün içinde sık sık görüşürüz kızlarına çok ilgili bir baba bana her seferinde salaklık yaptığını beni ne kadar çok sevdiğini söylüyor ama davranışları bunu göstemiyor yine bunun gibi bir durum yakaladım bu arada eşim benden 13 yaş büyük aileme yansıtmak istemiyorum yeterince bazı sorunları yansıtmıştım çünkü ne yapacağımı bilmiyorum artık canıma tak ediyor bazen ben de ona aynı şekilde karşılık vermek istiyorum ama biliyorum ki bu yaptığım beni yanlış yola sürükleyecek siz olsaydınız ne yapardınız ben eşimi üç dört kere aldım karşıma konuştum bu konuda ne kadar üzgün olduğumu da söyledim dış görünüş olarak yatak ilişkisi olarak kendime oldukça güveniyorum bunu neden yaptığını bir türlü anlam veremiyorum şunu da belirtmek isterim ki eşim çok sık alkol kullanıyor buna ne kadar engel olmak istesem de olamadım. Boşanmayı da inanın çok düşündüm fakat hiçbir evliliğin dört dörtlük olmadığını sorunların öncelikle aşılması taraftarıyım ama inanın sabrım tükenmiş durumda bunu hak edecek hiçbir şey yapmadım bu bana çok adice geliyor…

Seni resmen kanıtlı bir şekilde aldatıyor ama bunun normal birşey olduğunu söylerse boşanacağını ve ailesine anlatacağını söyle.

Sozlu münakaşa etseniz, karsilikli bagirip cagirsaniz tamam "hicbir evlilik mukemmel degildir, terapiye gidin" falan deriz. Adam ihanet etmiş size. Bu durum duzelmeyecek. Bi muddet sessiz kalir sonra yine sizi aldatir

Mune hanim konu bdv'ye daha uygun sanirim.

Kocan seni aldatmış hala sevgisinden şüphe etmiyorum diyorsun

Tamam istiyorsanız bu evliliğe devam edin de adam hem ihanet etmiş hem de alkolik.

Allahım yardımcınız olsun inşallah arkadaşım.

Tamam istiyorsanız bu evliliğe devam edin de adam hem ihanet etmiş hem de alkolik.

Allahım yardımcınız olsun inşallah arkadaşım.
Arkadaşım sadece whatsapta görmüş olduğum durumlar var bunu kanıtlayamam mahkemede ve çocuklarım biri iki yaşında diğeri 7 aylık annem başka bir adamla evli babamla senelerdir görüşmüyoruz zaten ben atanmadan yerimden kımıldamam mümkün değil ki çocuklarımın velayetini alabileyim

Tabiki hiç bir evlilik dört dörtlük değildir ama bahsettiğiniz şey ihanet. Bu kadar üstünü kapatabileceginiz bir şey gibi davranirsaniz eşinizin ihanet eğilimi artarak devam edecektir. İllaki boşanın demicem ama devam etmeye kararlıysanız eşiniz konu ile alakalı çok sağlam bedel ödemeli. Lütfen böyle bir konuda kendinizi bu kadar ezdirmeyin ve kabul edebileceğinizi hissettirmeyin yoksa daha çooook üzülürsünüz

Ne yapmalıyım inanın bilmiyorum çevreme baka baka her şeyi normalleştirmeye başladım sanırım gelen yorumlardan bunu anlıyorum çünkü.

Her hafta neredeyse bunun için tartışıyorum telefonunu sürekli kurcalar oldum boşanmakla tehdit ettim ailesine yansıttım konuyu büyüttüm ama haklısınız bu yaptıklarımın hiçbiri ağır bedel değil

Evet hiçbir evlilik dört dörtlük değil ama aldatma olayı başlı başına ayrılık sebebi. Eşinize kesinlikle bu konuda taviz vermeyin. Sizden güç aldıkça daha da çirkinleşecektir.

Ne yapmalıyım inanın bilmiyorum çevreme baka baka her şeyi normalleştirmeye başladım sanırım gelen yorumlardan bunu anlıyorum çünkü.

Ihanet durumunda boşanmak gerekiyor. Kpss den umidiniz varsa bekleyebilirsiniz. Baska bir sehri tercih edip esinizi terk edersiniz. Kpss umidiniz yoksa konuyu ailenizle konusun, beraber bir yol haritası cizin.

Evli misiniz bilmiyorum. Ciddi olarak soruyorum eşinin telefonunda bu tarz durumları gördükten sonra ve iki küçük çocuğun da varken artı çalışmıyorken gerçekten boşanır mıydın?
evliyim çocuğumda var. bende bütün kalbimle söyledim. büyük konuşmuyorum ama ihanet benim nazarımda kabul edilebilecek birşey değil. gençsiniz. taşı sıksanız suyunu çıkartırsınız. kimsenin eğreti sevgisine ihtiyacınız yok.
çocuklarına bakmak, nafakasını yatırmak zorunda. her birey saygıyı hak eder. ihanet saygı sınırını yıkıp geçen bir olgu.

Doğrudur.

O zaman çok sıkı çalışıp sınavı kazanırsınız inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…