Aldatılmak ve ahım

Zamanla unutursun yakın mesafe ilişkisinde (10 yıllık evlilik 2 çocuk ) arka planda ilişkileri varmış da ben boşanıp unuttum. Benim ahım çatır çutur çıktı. Son ölmesi kaldı o da artık takdiri ilahi

Ne oldu mesela

Ahım çıkar mı sadece bunu görmek istiyorum canım çok yanıyor
Benzerini yaşadım geri dönmek istemişti aylar sonra. Ahım tutar mı diye bekleme Allah'a havale et ve güven bazı insanlar kötüdür onları da öyle kabullenmek gerekiyor zamanla hafifleyecek emin ol ...

İlk olarak başka bir ile sürüldü.
İkinci olarak ek iş kurdu keyifle, kutlamayla ama o battı.
Üçüncü olarak güvendiği arkadaşları ona kadın ayarlayan! Arkadaşları tek bıraktı.
Dördüncü olarak tekrar görevden sürüldü hem de çok zor bir yere
Beşinci olarak onu icraya verdim maaşının hemen hemen yarısını alıyorum
Altıncı olarak arabadan inmezdi şimdi taksiye binemiyor.
En önemlisi sonuncusu çocuklarımız ondan nefret ediyor. Tek başına kaldı. Her baktığı kadın tekmeyi basıyor. Hayata küsmüş durumda. Twitter da paylaşım yapmış gördüm.

Ortalama yılda 2 kez görüşülen bir ilişki çokta ilişki sayılmaz bence. Bu ancak arkadaşlık olabilir.
Siz iki yıl boyunca hiç mi anlamadınız. Sonuçta sevgilisinin yanına gittiğinde size yazamıyor veya telefonunuzu açamıyordur

ne zaman süre sonra çıktı ya bide nasıl çıktı? :) benim niye çıkmıyor :) bende aldatıldım 15 yıllık geçmişimiz var beni elemanımızla aldattı şiddet gördüm. benim neden çıkmıyor

Pislik mikrop inş tez zamanda en beterinden çıksın. Valla ben boşanalı 3. Yıldayım. İlk 6 ayda başladı çıkmaya

Pislik mikrop inş tez zamanda en beterinden çıksın. Valla ben boşanalı 3. Yıldayım. İlk 6 ayda başladı çıkmaya
bende 4 üncü yılımdayım ama benimki iş olarak 4 yılda inanılmaz yükseldi. bana bir sürü haksızlık yaptı belki de büyük tökezleyecek. bekliyorum :)

bende 4 üncü yılımdayım ama benimki iş olarak 4 yılda inanılmaz yükseldi. bana bir sürü haksızlık yaptı belki de büyük tökezleyecek. bekliyorum :)
İstidraç denen bir kavram vardır araştırın

Beni hiç ilgisiz bırakmadı anlamadım

inanılmaz kibirli ve egosu artmış durumda bu arada.
Bazen yapılanların bedelleri bu dünyada ödenmeyecek kadar ağırdır ahirette ödenir ama mutlaka ödenir burda saçma yorum yapan insanlar tanıştığım kişinin durumu yoktu merhametimden dolayı gelemiyor bir gün gelecek daha çok buluşacağız diye sabrettim ki bana öyle güven verip bunları söyleyende oydu uzak yakın ne farkeder ihanet ne olursa olsun ihanettir gün gelir tüm bedeller ödenir Allah’a bıraktım siz de öyle yapın

iyi niyetli olmak çok zor bu hayatta gerçekten herkes iyi niyeti kullanıyor kimse merhamete bakmıyor şuan. bende evliyken eşimin parası yoktur diye birşey istemeye çekinirdim. bu kadar iyi niyetli olup karşı tarafın mutlu olacağını düşünmüyorum. seni oyalamış aynı şekilde o da yaşayacak bunları aynı acıları o da çekecek.

burda saçma yorum yapan insanlar

Sürekli şunu yazıp durmuşsunuz. Kimse saçma yorum yapmıyor.
Kimse yaşadığınız acıyı da küçümsemiyor. Ama gerçeklerle yüzleşmek ve reailst de olmak lazım, yoksa üzülen gene biz oluruz. Yaşadıklarınızdan beslenip kurban rolünden çıkmazsanız giden sizin zamanınız olur. Bu ilişkiden ne dersler aldınız, ne öğrendiniz bunlara bakın.

Çok güzel yorumlar var tutturmuşsunuz "saçma sapan yorumlar". Oturun mağdurum ahı çıksın diye sızlanıp durun o zaman. Bi süre sonra acıdan beslenen birine dönüşürsünüz, olan size olur.

Ahınız mı çıksın istiyorsunuz ?
En güzel intikam artık hiç önemsememektir.
Güvensiz, ne istediğini bilmeyen bi heriften kurtuldum, evlenmeden gerçek yüzünü gördüm diye sevinmektir.
Ve de asla aşka küsmemektir.

İnşallah

Beni hiç ilgisiz bırakmadı anlamadım
İlişkiler başlar ve biter.. kimi iyi biter dost kalınır, kimisi kötü biter. Fakat bu bitmiş olduğu gerçeğini değiştirmez. Eğer siz basıl bittiğinde saplanıp kalırsanız bir adım öteye gidemezsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…