Aldatılmak ve ahım

Beş altı kez görüştüm telefonunda gizli dosyada yakaladım
3 yılda 5 kez görüşüp uzaktan konuştuğun insanla ilişgiye bu kadar kendini bu denli kaptırmak da senin hatan ama kusura bakma. Böyle ilişki mi olur? Akıl karı değil. Nefes alamıyorum ölüyorum falan saçma sapan şeyler ya ama, ChatGPT ile sohbet eder gibi ilişki mi olur? Ah mah boşver önüne bak bir daha böyle şeylere kaptırma kendini

Merhaba kızlar üç yıllık bir ilişkim vardı uzak mesafe idi fakat onu çok seviyordum her işine koştum tüm hayatına destek çıktım beni evleneceğimize o kadar inandırmıştı ki tüm hayalleri onunla kurdum çevreme anlattım sonradan öğrendim ki arka planda iki yılllık bir ilişkisi daha varmış ahım çıkar mı artık zor nefes alıyorum geceleri asla uyuyamıyorum yaptığı yanına kalır mı
oha 2 sene çok uzun bir süre peki nasıl ögrendiniz ilişkisi oldugunu

3 yıldır 6 kez gördüğün adamın acısını nasıl çekiyorsunuz arkadaş? ne yaşadınız da ah edeceksiniz? uzak mesafe ilişki yaşanmaz. yakınınızda kimse yok muydu? silkelenin rica ediyorum bir erkek için acı çekilmez heleki vakit geçirmediğin biri için.

Ahım çıksın diye bekleyince çıkmıyor genelde siz mutsuz oluyorsunuz böyle beklediğiniz kagçfanızdan atmadığınız için. Siz ileride gerçekten mutlu olduğunuzda bunların bir önemi kalmayacak ne yapıyormuş ne ediyormuş çok da önemli olmayacak o zaman

Acı konusacagim üzülme ama ah vah çıkmaz. Çünkü siz ilişki yaşamıyorsunuz. Üç senede altı defa görüşmelerle aşk meşk olmaz zaten. Sen uçuk bir hayale kapılmışsin adamla ilişkin sürmüş gitmiş ama gerçek hayat denen bişi var disarsi kıpır kıpır sen bekliyorsun diye adamın da beklemesini bekleyemezsin.

Açıkçası ben sevgilimle haftada bir görüşürdum işten güçten o bile az gelirdi bana çünkü aşk bu demek. Aylarca gorusmuyorsunuz. Kimse robot değil yani .

Ahım çıkar mı sizce

Ahının çıkıp çıkmayacağını kimse bilemez maalesef.
Şu an üzgünsün, kırgınsın, duyguların yüzünden farkedemiyorsun ama kalbin soğuyunca şunu bileceksin; bu sana çok güzel bir tecrübe oldu. Herkese öyle kolayca güvenmemeyi tecrübe etmiş oldun.
Cebine koyup, yoluna devam edeceksin.
Yoluna devam etmezsen o değil, sen mutsuz olursun. Hep onu düşünerek yaşayamazsın.

Ama ona çok değer veriyordum bunu o da biliyor ahım hiç çıkmaz mı hiç mi pişman olmaz hiç mi demez bir insanı üzdüm o bunu haketmedi diye sevdiğimi ve iyi bir insan olduğumu biliyordu
senle bısey yasayacak kadar anısı yok onun
erkekler bızım gıbı değil anı bırıktırdıkce sever ve bağlanır.
3 yılda 6 kez gorusup cıddı ılıskı demek adına bılmıyorum muhtemelen ötekı kızla daha samımı

3 yılda 6 kez gorusup cıddı ılıskı demek adına bılmıyorum muhtemelen ötekı kızla daha sam

3 yılda 6 kez gorusup cıddı ılıskı demek adına bılmıyorum muhtemelen ötekı kızla daha samımı
Zaten öyleymiş benim çok emeğim var üzerinde maddi manevi sadece ahım çıksın istiyorum burada saçma konuşanlar illa yan yana gelmek gerekmiyor birisinin duygularıyla oynamak yakından değil uzaktan da oluyor

Yani konu sahibi bin kez ahım çıkar mı demişsiniz. Biz nerden bilelim, geleceği görme kabiliyetimiz mi var? Biraz zaman ver kendine acın da azalacak dersini de alacaksın yoluna bakacaksın. Kim bilir yaşın da küçüktür boşver ona vereceğin en büyük ceza görmezden gelip hiç yokmuş hiç olmamış gibi davranmak, sinek kadar önem vermemek olur.

Zaten öyleymiş benim çok emeğim var üzerinde maddi manevi sadece ahım çıksın istiyorum burada saçma konuşanlar illa yan yana gelmek gerekmiyor birisinin duygularıyla oynamak yakından değil uzaktan da oluyor
maddi nasıl bir emeğiniz var para mı verdiniz yoksa?

Üc yilda alti kere gurüsmek bana göre iliski degil kesinlikle.
Ama insan olarak senin duygularinla oynayip kandirmis. Zamanini calmis. buda onun yanina kalmaz bence. Illaki bulur biryerlerden ben inaniyorum kesinlikle

Benim sayemde güzel bir şirkette yüksek bir konumda işe girdi
bu da size iyi bir ders olur erkek için fedakarlık yapmayacaksın. bundan sonra ki ilişkilerinde fedakarlık yapacak olan kişi karşı taraf olsun. neden sen işe sokuyorsun? kendisi beceremiyor mu işe girmeyi?

bu da size iyi bir ders olur erkek için fedakarlık yapmayacaksın. bundan sonra ki ilişkilerinde fedakarlık yapacak olan kişi karşı taraf olsun. neden sen işe sokuyorsun? kendisi beceremiyor mu işe girmeyi?
Hayattan alacağım dersi aldım acımı yaşayıp alışmaya çalışıyorum insanların bu kadar kötü olacağını düşünmüyordum gördüm bildim anladım

Hayattan alacağım dersi aldım acımı yaşayıp alışmaya çalışıyorum insanların bu kadar kötü olacağını düşünmüyordum gördüm bildim anladım
insanlar çok kötü erkekler çok kötü özellikle. kendi sınırlarınız sağlam olsun kendinizi kimseye kullandırtmayın ve ezdirmeyin.

insanlar çok kötü erkekler çok kötü özellikle. kendi sınırlarınız sağlam olsun kendinizi kimseye kullandırtmayın ve ezdirmeyin.
Uzun süre kimseyi hayatıma almayı düşünmüyorum çok fazla canım yandı büyük bir hayal kırıklığı yaşadım istediğim tek şey bedelini ödesin teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için

Merhaba kızlar üç yıllık bir ilişkim vardı uzak mesafe idi fakat onu çok seviyordum her işine koştum tüm hayatına destek çıktım beni evleneceğimize o kadar inandırmıştı ki tüm hayalleri onunla kurdum çevreme anlattım sonradan öğrendim ki arka planda iki yılllık bir ilişkisi daha varmış ahım çıkar mı artık zor nefes alıyorum geceleri asla uyuyamıyorum yaptığı yanına kalır mı
Hiç mi farketmediniz?

X