aldatılmak,Oğlumla Ben hiç bir yere sıgamadım...!! Ağlamaktan gözpınarlarım kurudu...

B

blood

Ziyaretçi
İnanın çok kötü günler geçiriyorum,6.yılıma girdiğimde tesadüf sonucu aldatıldığımı öğrendim... Eskiden yani en azından 1 hafta öncesine kadar bu tip yani (aldatılmak..vs gibi) konuları okur,üzülürdüm,.. ama nerden bilebilirdim benimde başına gelicek.. kendimden cok güvenirdim eşime...onla çok şey yaşadık,çok sıkıntılar çektik hiçbir zaman yani aklımın ucundan bile geçmezdi böyle bişey yapıcağı...
telefonundan mesai saatleri dışında msj çekilen bir numara sanki Allah tarafından karşıma geldi ve aradım bir bayan sesi kapattım.. ve eşime sordum...çok yemin etti bir şey yok diye ama sonra itiraf etti .YIKILDIM.. sadece dudaklarımım elimin titrediğini ve kendime hakim olamadığımı hatırlıyorum.çok yemin etti aramızda hiç bir şey olmadı diye...mazereti ise evde bana karşı saygın ve sevgin azaldıgı için karşımaböyle bir durum çıktı... kadınla tel verdik ..gittim kadınla görüştüm hemen pişman oldum (kadında evliymiş) evime döndüm dedi...çookkk yalvardıı
çekip gittim anneme .. ama duramadım erkek kardeşim cocuguma bagırır annemlerin lafı batar...hiç bir yere oğlumla ben sıgamadım,,sıgamadım...ondan nefret ediyorum ... oğlumun piskolojisi cok bozuldu... babasına cok düşkün... onun için ve ablamlarda devreye girdi... eve geri döndüm.. ve herkese söz verdim bu ewde sadece cocugumun annesi ve hizmetci olarak bulunacagım diye..şimdi yalvarıyor istersenkendimi ölüdrürüm diyor ben bi şey yapmadım diye ama asla inanmıcam asla .. ne olur bana yardım edin artık aglamaktan gözpınarlarım kurudu.

Ağlama ya oğlun için ayakta dur...
Eğer o evde durman gerektiryosa da dur ama hizmetçi de ne demek deme öyle lütfen....
Oğlun için ayakta durmalısın.....

offff ne bu kadınların çektigi yaa hayatını garantiye almadan kendi ayaklarının üstünde durmadan evlenmiceksin ben bunu anladım
erkeklerin hepsi aynı malesef resmen uçkurları için yaşıyorlar yok böyle bişe
size sabır dilemekten başka çaremiz yok :KK43:

ne demek saygın ve sevgin azalmıştı.yaa kadının saygısı sevgisi azalıyo adam aldatıyo adamın saygısı sevgiis azalıyo adam aldatıyo .bunlar bunlar erkeklerin bahaneleri.canım Allah yar ve yardımcın olsun hem senin hem tüm kadınların.

Çok kolay bir söz..çıkıp annenin evine git.ve orada ayaklarının üstünde dur...BEN BU SÖZLERE KATILMIYORUM...sakın böyle bir hareket tarzı yapmayın.neden diyecek olursan ekonomik özgürlüğün olmadığı sürece hayatının geri kalan kısmını çok daha zor şartlarda geçireceksin.sana daha zor gelecek süreçler yaşayacaksın.dul kalmak gerçekten zordur çünki aç dallamalar çoktur.bu neden ile bunu kabulleneceksin. tedbirlerini daha akıllıca alacaksın.sıkmadan kendi gücün ile kocana sahip çıkacaksın.adamını tahlil edecek akıllığı göstereceksin.ama asla ezilmeden ona sahip olacaksın. bana göre evini terketme..hoşçakal...

Allah yardımcın olsun aynı dert bendede var ama ayaklarımın üstünde durabiliyorum vede ailemede muhtaç değilim çok şükür.Allah yardımcın olsun ayrılmak kolay değil hele helede çocuğun varken aklını kullan ve ailene sahip çık bence eğerki olmuyorsada yolunu çiz derim.

canım uzulme ayakta duroglun ve kendın için unutmakı oglunun sana ıhtıyacı vartesellı etmek kolay bılıyorum senın yasadıgın seylerın senın canını acıttıgını ne kadar üzülsekte anlıyamayız allah sabır versın unutma her gecenın bır sabahı vardır

Elbet bir gün gelecek, herkes allahindan bulacak, nolur üzülme

Ağlama canim ağlama
oğlun için sen annesin bu kolay değil

ben seni çok iyi anlıyorum canım biz çocuklarımız için ayakta durmalıyız unutma sakın onların bize ihtiyacı var

canım geçmiş olsun.. ağlama diyemiyorum.. ağla içinde kalmasın hiçbirşey...erkeklerden nefret ediyorum.benimde aynı şeyleri yaşadığımı söylememe gerek yok sanırım..ve boşanma konularını yaşıyorum şu aralar..en azından seninki affetmeni istiyo. mademki şu an şartların da evden gitmene müsade etmiyor o zaman bunu kendi lehine çevirmeye çalış...sen ezik durma ezilmesi gereken o.lütfen kendine ve oğluna değer ver bundan sonra.onu hayatından her an çıkarabilcekmiş gibi düşün.çünkü güven bir kez sarsıldığında eskisi gibi olamıyor.bir daha yapmasına izin vermiycek şekilde davran...Kendine yatırım yap bundan sonra..ve daha fazla düşünme kafanda kruma inan kendien zarar vermekten başka hiçbi işine yaramıyor...herşey gönlünce olsun...

tatlım ya üzüldüm zor ya ah bu erkekler nedir çektimiz ya o kadına ne demeli bide evli ya yazıklar olsun üzülme sabret oğlun için biliyorum zordur ama elden bişey gelmiyo dua et allah büyük herkez ettini bulur

canım benim seni gerçekten o kadar iyi anlıyorum kii
bende 6 yıllık evliyim 5 yaşında bi kızım var..
o kadar çok şey yaşadımki evliliğim boyunca ama gidemedim işte olmadı
hep aynen senin gibi sığamamaktan korktum..
şuan mı.. iyi iştee iyi diyelim.. ama birşeyler bitiyo be..
giden senden gittikten sonraaa
arkadaş listene ekle beni
görüşmek isterim seninle.. :teselli:

Canim herseyden once sen evinin veya kimsenin hizmetcisi degilsin sen oglunun biricik annesisin aldatilmis olman senin eksikliginden degil bazen cok fazla iyi guzel kusursuz bir kadin olmandan bile kaynaklanabiliyor once agla icini zehrini akit arkadasim sonrada birdaha boyle bir nedenden aglamayacagim de senin aslan gibi evladin var kisiliksiz ustelik kocasini aldatmis bir kadin icin boyle bir ise girismis sorumsuz bir adam icin oglunun psikolojisinin bozulmasina izin verme oglun o iki sahistan cok daha onemli ikiniz onemlisiniz sana bosan devam et diye ahkam kesmek istemem ama madem eve dondun artik bu durumu dusunmemeye calis adimlarini oglun ve kendin icin at sacini degistir spora basla kendini yenile iyi hissetmeni sagla ve kafani dik tut yere bakip suklum suklum durmasi gereken esin ve sunu unutma Allah sana veya evladina sifasiz dert vermesin herseye cozum bulunur hayataya siki saril pes etme aklina tekrar tekrar getirip kendini hasta edersin, bunu yapma arkana degil artik onune bak.,......

Gerçekten pişmandır belki.Neden böyle düşünmüyor hiç kimse?İtiraf etmeyebilirdi.Bence dersini ver ve affet onu.Bir kez şans ver,belki akıllanır.

HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK TABİKİ

ama kendini yenile kafanı değiştir eşin buysa kabul etmek durumundasın ama ona hiç pas verme arada hep mesafe olsun biliyorum kalbin nasırlaşacak ama kendini ezdirme offffff inanmazsın okurken ağladım çünkü ablamında başına geldi ve tek kelimeyle YIKIM diyebilirim bende onunla yaşadım o süreci hep onu savundum annem çocuğunu bırak gel dedi ablam hıçkırıklara boğuldu bırakmama çocuğumu dedi ben yapma anne çocuğunu bırakırmı dedim ve boşandılar ama çok zorrrr kadın olmak çok zor sabır versin allah canım sana

Sana yalanım hiç olmadı, bunun için seni inandırmaya çalışmayacağım, keşke seni yalan bir aşkla sevseydim, belki böylesine sızın kalmazdı içimde, bana değilde aşkıma söylediğin sözler çok ağır geldi ama yinede teşekkürler; hayatta hiçkimsenin bu denli sevilmeyi haketmediğini öğrendim sayende.
Seni sana ve kimbilir daha kimlere bırakıyorum, ve hakkını helal et demiyorum sana, çünkü gönül hakkın bile yok bende..Güven olmadan Sevda olabilirmi? insan güvenmesze Sevdasını taşıyabilirmi yüreğinde... ?

senin durumundaki kuzenime yazıldı......ve sana hitaben...arkadaşım

belki tam o hatayi yapmak üzereyken sen yakalami$ olamazmisin? herkesin bir son $ansa hakki var ..dene bence hemen silip atma ..

sen güçlü olmalısınki oğlun güçlü olsun

X