aldatılmak,Oğlumla Ben hiç bir yere sıgamadım...!! Ağlamaktan gözpınarlarım kurudu...

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diyorum offfffffffffffffff..aldatılmadım ama okudukça korkuyorum allahım basıma verme..sana unut dicem ama unutlur mu bilmiyorum en iyisi şöyle düşünelim hani betern beteri var ya burda okuyoruz aldatıp bi de özür dilemeyen ve devam eden var hatta eşinin önünde mesajlaşmaya devam eden vardıokumuştum iğrenerek işte kol kırılıyor yen içinde kalıyor başka caren d eyok unutmaktan başka.ama sakın ailenin yanında rahat edemediğini belli etme arkadasım eşin bilmesin sansın ki ona olna askından döndün o eve bırak öyle sansın da bi daha yapmasın

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff diyorum offfffffffffffffff..aldatılmadım ama okudukça korkuyorum allahım basıma verme..sana unut dicem ama unutlur mu bilmiyorum en iyisi şöyle düşünelim hani betern beteri var ya burda okuyoruz aldatıp bi de özür dilemeyen ve devam eden var hatta eşinin önünde mesajlaşmaya devam eden vardıokumuştum iğrenerek işte kol kırılıyor yen içinde kalıyor başka caren d eyok unutmaktan başka.ama sakın ailenin yanında rahat edemediğini belli etme arkadasım eşin bilmesin sansın ki ona olna askından döndün o eve bırak öyle sansın da bi daha yapmasın

çok zor şeyler yaşamışsın arkadaşım ama artık ağlama sen hem ruhen hem bedenen sağlıkı olamalısın ki oğlunda sağlıklı büyüyebilsin(böyle bi durumda ağlamamak çok zordur eminim) bencede ailenin yanında rahat edemediğini asla belli etmemelisin eşin bunu kendi lehine çevirmeye çalışabilir ...nasılsa gidecek yeri yok çekmek zorunda diye düşünebilir...
en kısa zamanda bu günlerini unutursun ve dilerim eşini affedebilirsin en azından kendin için.

Erkekler bizim gibi degiller.Sıkıldıkları an bizim gibi sorunları halletmeye calısmak,problemleri ellele verip kaldırmak,birbirimize zaman tanımak,daha cok ilgilenmek yerine hemen dısarı kayıveriyorlar.Cunku onların kendilerine güvenleri yok.Cunku onlarda bizden daha cok kaybetmek,daha cok tercih dısı kalmak,daha cok istenmemek,begenilmemek korkusu var.Başka bir kadın yeni bir aktivite olacagı icin cinsel beraberlik yaşamasalar bile flört etmekten hoşlanıyorlar.Kendilerini yenileme stilleri bu.Biz problemlerimiz oldugunu görüp,bu sorunları halletmemiz gerektigini söylüyoruz.Gecistiriyorlar.Onların bu umursamaz tavrı bizi cileden cıkarıyor.Genlerimizde varolan dırdır devreye giriyor.Bazen kendimizi tutamıyoruz cunku sinirlemiz bozuluyor.Onlarda gecici de olsa kendilerine hoş vakit gecirtecek altarnatifleri tercih ediyorlar.Sadece bakmak,konuşmak bile aldatmak,ihanet.Cunku sevdiginin dısında başka bir cana yönelmişsin.Bu bizim icin boyle.Ama onlar icin değil.Esini aldatan cogu erkek "buna sen sebep oldun"der.Kendi eşşekligimden yaptım diyen var mıdır bilmiyorum.

Eşinin yaptıgı sadece flört anladıgım kadarıyla.Sevgilin olsaydı terk et derdim.Evlisiniz,cocugunuz var.Evliklerin dönemleri varmıs.5-7 diye gidiyor.Erkekler bu dönemlerde boyle seyler yapabiliyorlarmıs.İcin kırık.Bir yere de sıgamıyorsun.Üzerine gitme.Konusmayalım bir sure de.Zamana ihtiyacım var de.Ben de aynı sorun içindeyim.Oyle iyi anlıyorum ki seni.Evli olsaydım ve cocugum babasına duskun olsaydı ben ayrılmazdım.Ona es olur muydum bilmiyorum.Zamana bırakır bu konu hakkında konusmamaya calısırdım.Allah yardımcın olsun.

çok acı çektiğini biliyorum, biraz tavır koy kolay lokma olup hemen affetmeyeceğini hareketlerinle bildir

Belki, doğru söylüyordur

Tuhaf gelecek ama bak bakalım aynaya dediği gibi sende sevgi saygı kalmamış mı?

Türk erkekleri ne olursa olsun aileye alışkın tipler, yap bakalım dişi kuş yuvanı tekrardan olmazsa hakkına hayırlısı deriz

canım bence herşeyin üstüne bi sünger çekip hayatına öyle devam etmelisin...ya affet ya da çek git böyle yaşamak kendine bir işkence..eğer evine döndüysen ki en iyisini yapmışsın o evin daha akıllı görmüş geçirmiş daha AKILLI daha TETİKDE DAHA GÜÇLÜ bir kadın olarak devam et eskisinden daha sıkı sarıl evine madaem ordasın o zaman orayı yaşamalısın....hem sen mi değiştireceksin doğanın kanu nu erkekler aldatık mahluklar işde öyle olsaydı benim annem anneannem anneannemin annesi onunda annesinin annesi yani kimse evinde durmaz dı dolayısıyla bizde olmazdık..herlkezin yaptığı gibi sende sineye çekip evinde çocuklarının başında oturacaksın.bunun gurula hiçbir ilgisi eğer varsa o zaman bir tane gurulu kadın yok...sen bakma aman aldatılırsam çeker giderim boşanırım ayrılırım dediklerine hele bide bunun yanında benim kocam yapmaz diyenler var ay şde onlara daha bi uyuz oluyorum...aslında bakma onlarda farkında ama insanoğlu işde neye inanırsa kendini neye inandırırsa öyle yaşıyor..kendini mutlu et ya..takma kafana unuttt gitsin herkez gibi unuttum de amannn boş ver de...bi ben miyim de...ben olsaydım öyle yapardım..bak evet ben belkide bekar olduğum için seni anlayamam bekarım gencim güzelim ve hiç bir erkek tarafından aldatılmadım.(yada ben öyle biliyorum.)aldatılmadım ama biliyorum ki birgün bende aldatılıcam işde o zaman da sana bu dediklerimi yapıcam...EĞER EVİME GERİ DÖNDÜYSEM...

canım bence herşeyin üstüne bi sünger çekip hayatına öyle devam etmelisin...ya affet ya da çek git böyle yaşamak kendine bir işkence..eğer evine döndüysen ki en iyisini yapmışsın o evin daha akıllı görmüş geçirmiş daha AKILLI daha TETİKDE DAHA GÜÇLÜ bir kadın olarak devam et eskisinden daha sıkı sarıl evine madaem ordasın o zaman orayı yaşamalısın....hem sen mi değiştireceksin doğanın kanu nu erkekler aldatık mahluklar işde öyle olsaydı benim annem anneannem anneannemin annesi onunda annesinin annesi yani kimse evinde durmaz dı dolayısıyla bizde olmazdık..herlkezin yaptığı gibi sende sineye çekip evinde çocuklarının başında oturacaksın.bunun gurula hiçbir ilgisi eğer varsa o zaman bir tane gurulu kadın yok...sen bakma aman aldatılırsam çeker giderim boşanırım ayrılırım dediklerine hele bide bunun yanında benim kocam yapmaz diyenler var ay şde onlara daha bi uyuz oluyorum...aslında bakma onlarda farkında ama insanoğlu işde neye inanırsa kendini neye inandırırsa öyle yaşıyor..kendini mutlu et ya..takma kafana unuttt gitsin herkez gibi unuttum de amannn boş ver de...bi ben miyim de...ben olsaydım öyle yapardım..bak evet ben belkide bekar olduğum için seni anlayamam bekarım gencim güzelim ve hiç bir erkek tarafından aldatılmadım.(yada ben öyle biliyorum.)aldatılmadım ama biliyorum ki birgün bende aldatılıcam işde o zaman da sana bu dediklerimi yapıcam...EĞER EVİME GERİ DÖNDÜYSEM...
canım her erkek aldatmaz çoğu aldatıyo ama hepsi değil bu arkadaşada eşine bi şans daha ver derim madem senden özür diliyo pişman belkide gerçekten cinsel birlikteliğide olmamıştır ozaman biraz burnunu sürt eşinin sonra affet hayatına devam et ama gözünün üstünde olduğunu ona hissettir aynı evde iki yabancı gibi yaşamak hem sana hemde çocuğuna zarar verir.eğer çocuğun için ordaysan dediğimi yap aksi takdirde çocuğunun psikolojisi daha kötü olur o evde kalmanın hiç bi anlamı olmaz biliyorum zor ama imkansız değil a.s

bu hayatta böylesine midesi geniş adamlar böylesine çiğ süt emmiş insanlar ve böylesine basit kadınlar varken bu aldatılamaların sonu gelmeyecek.allahım ıslah etsin bu insanları doğru yola soksun aynı acıları onlara yaşatsın şu durumda yaşasalarda farketmez nasıl mikrop mikroba zarar vermiyorsa aynı onun gibi.ama zamanı gelince herkez ettiğini bulur yuva yıkanın yuvası olmazmış umarım öyle olur.canım takma kafana sende hiçbirşeyi.annene kardeşine kızıyorsun ama onlar senin canın eşin ise bu gün ayrılsan el olur.elin oğlunun söylediği lafı kaldırıyoruz ailemizin söylediği laf zorumuza gidiyor.hepimiz için geçerli bu hemen hemen.umarım eşin bir daha aynı şeyleri yaşatmaz dilerim öyle kadınlarda ettiğini bulur.

gerçekten cok fena bir durum..söylenebilcek fazla birşey yok..affedip affetmemek senin bilecegin birşey elbet..ama kendini bir hizmetci gibi görme..sen o evin kralicesisin..belki eşin bunu anlayamacak kadar cahil davrandi..ama cocugun var..ve sen onun kralicesisin..lütfen kendini ezme böyle..

hayatta enzor şeylerden biride istemediğin bir insanla mecburiyetler sonucunda aynı hayatı aynı yatağı ve malesef aynı geleceği paylaşmaktır.acın yeniyse nefretle dolarsın hiçbiryere sığamazsın.güçlüysen ayakta kalır değilsen ilaçlardan medet umarsın.sonra yavaş yavaş hayat normale dönüyormuş gibi olur.içinde binbir türlü güvensizlik.bir kadın olarak eşine tüm kalbinle sarılamaz öpemez.sevemezsin.aslında hiçbirşey normal değildir.ama zaman ve yaşam mücadelesi birazcık katlanılabilir bir hale getirmiştir yaşananları.ben duygularımdan tamamen arınarak başa çıktım bu durumla birini sevmezseniz size yaptıkları zarar vermiyor.sadece mantıklı bir evlilik sürdürüyorum.bu arada kadınlığınızıda rafa kaldırıyorsunuz tabi.çünkü ne aşka ne evliliğe inanıyorum.bu yaptıysa ötekide yapacak diyorum.evladımı en iyi şekilde yetiştirip kurduğum hayallere biran önce kavuşmak istiyorum onları yazamam çünkü uzar çok.ama inanın yine gülüyoruz yine konuşuyoruz.içimdeki burukluğun farkında ama oda gitmedi ya diyor bunada razıyım.belkide unuttuğumu düşünüyor.ama asla asla unutmam affetmem.beraber yaşlanacağımızı düşünüyor acaba öylemi olacak ben hiç sanmıyoruma.s.

ezilen,horlanan,aldatılan,hep biz kadınlar degilmiyiz.bizi üzen bu erkekler, her haltı yerler ondan sonrada bin pişman olurlar. o zaman bizde aldatalım bizde bin pişman olalım.biz kadınlar böle bişey yapsak hemen alnımızın ortasında vururlar...erkeklerdeki evlerine bagımlılık duyguları gelişmedikçe biz kadınlar hep acı çekmeye mahkumuz..
geçmiş olsun arkadaşım.yapacagın malesef hiç bir şey yok.ama çocugumun anası eviminde hizmetçisiyim diyorsun da nereye kadar sabredebileceksinki.zaman herşeyin ilacıdır.zamanla eşiinizi afferdesiniz.ve umarım yine eski mutlu günlerinize dönersiniz...

aynı durumu bende yaşadım asla asla bundan sonra ona inanmıyorum ve çocukta yapmayacam.Sen sakın evin içinde yıpranmış kendinde geçmiş bir kadın olarak durma
Heran bakımlı,alımlı olmaya çalış ,muhatap olma kocan olacak adamla ve mutlu ol,sanki bu mutluluğu sana başkası veriyor gibi davran,maddi durumunu bilmiyorum ama ,kendini oyalayacak bişeyler yap,resim kursu ,el becerilerine yönelik bişeyler işte...Kendini geliştir,Çocukla gerçekten biryerlere sığamıyorsun.Benim yaptığın en doğru şey çocuk yapmamak sanırım...Geçmiş olsun arkadaşım

ne hizmetçisin ne başka bişey.sen eşinin de o evinde sultanısın ve oğlunun annesi.adam seni sevmese yalvarır mı sana.bunu açıkça itiraf etmiş,bişeyler uydurup seni oyalayabilirdi de.herkes hata yapar.lütfen aklındaki yanlış düşünceleri def et.bi an önce hayata,oğluna ve eşine sımsıkı sarıl ki,bi daha hiçbişey sizi ayıramasın.sevgiyle kal

ne hizmetçisin ne başka bişey.sen eşinin de o evinde sultanısın ve oğlunun annesi.adam seni sevmese yalvarır mı sana.bunu açıkça itiraf etmiş,bişeyler uydurup seni oyalayabilirdi de.herkes hata yapar.lütfen aklındaki yanlış düşünceleri def et.bi an önce hayata,oğluna ve eşine sımsıkı sarıl ki,bi daha hiçbişey sizi ayıramasın.sevgiyle kal
tabiki kırgınsın ama bellki pişman olmuş bencede onu seviyorsan bunu untmalısın.. yoksa ipler hepten kopar senden uzaklaşır....

canım benım ınan cok ıcten uzuldum ALLAH yardımcın olsun ...bır laf vardır ya YA BU DEVEYI GUDECEKSIN YA BU DIYARDAN GIDECEKSIN.....AMA EGER KALMAYA KARAR VERIRSEN HIZMETCI OLARAK DEILDE ondan daha sahsıyetlı oldugun ve onun dusunemedıgı yavrunu dusundugun ıcın kalmalı ve bunları onun gozune gozune sokmalısın....yuce ALLAHyardımcın olsun ..ALLAH haksızlıgın cezasını verecektır ....

içinde bulunduğun durum gerçekten çokzor allah sabır versin ama bunu atlatmak zorundasın ona ihtiyacın olduğunu belli etme sakın senden özürde dilemiş kozlar senin elinde hiçolmadığın kadar güçlü ol karşısında sen o evin tek kraliçesisin sen annesin bir kere en üst nokta senin sarıl oğluna bak nasılpozitif enerji gelcek içine eşini bir anda affedemezsin tabiki onuda zamana bırak herkes bir şansı daha hakeder....

KADINLAR KADINLARI EZIYIYOR BURDA TUM IKINCI KADINLARA BU SOZUM BU DUNYANIN ÖBUR DÜNYASIDA VAR YAZIKLAR OLSUN BOYLE KADINLARA canım üzülme bencede evlılıgıne sahıp cık en ıyı erkek pişman olmuş erkektır

elbet gün gelir devran döner sen o evin hizmetçisi değil hanımısın asıl herkes haddini bilsin

canim ya cok uzuldum inanirmisin yazdiklarini aglayarak okudum..
yazik sana da cocuguna da ya..bir kadin icin gercekten bir yikim...
Allah kimsenin basina vermesin....
cocugun icin ayakta durmaya,guclu olmaya calis canim benim..
zaman herseyin ilacidir ....
Allah yardimcin olsun.

canım bak eşin anladığım kadarı ile gerçekten seni seviyor yoksa bir erkek kendine muhtaç olduğu bir kadın için bu kadar ezilmez ne olurr eşine dön onu tüm gücünle sık ve kalbine al erkekleri boş bıramaya gelmez ilk konuyu görünce dedimki yani evt erkekler bi an bile bekarlık gissine kapılmayı hak meden varlıklar değil ne olur çocuğuna kocana evine sahip çık inan bak onlrdan başkası yalan oluyor artık ne anne ne baba senin yerin artık eşinin yanı ikinizde birbirinize muhtaçsınız kırmayon birbirinizi kimler neler yapıyor büyütmemek lazım unut demiyorum bil ve temkinli ol yüzünü aka çıkarma ama karartmada eşinin :) öpüyorum ablacım

bende sizdenim bayanlar bende gidemeyenlerdenim. benim 2 çocugum var ve gitmeyi çok istememe ragmen korkularım gitmemi engelliyor.6 yıllık evliyiz ve şimdi eh işte ama dedigin gibi insanın içinden giden gittimi hiç bir şey eskisi gibi olmyor.aglama degmeyen birisi için yazık degilmi o göz yaşlarına ben hiç aglamadım çünkü artık onun için akıtacak gözyaşım yok degmez....

X