Aldatılıyorum... Eski sevgilisini arattığını gördüm

Arzusuu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2021
28
7
Mrb arkadaşlar eşim ile 6 yıllık bir birlikteliğimiz ve 2 yıllık bir evliliğinin var aynı zamanda 2 aylik bir kızımız var. Eşimin benden önce çok büyük bir ilişkisi olmuş kiz ile birbirlerini çık sevmişler ayrıldıktan 2 yıl sonra bizim birlikteliğimiz başladı geçen gece eşimin telefonunda eski face ve instegram hesabını buldum girdim birsey yoktu eşime sordum kapattığını kızımızın üzerine yemin ettiğini başka bir hesap kullanmadığını söyledi ben de konuyu çok fazla uzatmadan kapattım fakat gecenin ilerleyen saatlerinde tekrar telefonuna baktım ve ayrı bir face hesabının olduğunu ve hiçbir hareketliliğin olmadığını fakat eski sevgilisini arttığını gördüm. Bunu asıl kullandığı hesaptan bir kaç defa arttığını yakalamıştım her defasında bir daha olmayacağını belirtti bu sefer ne yapacağımı nasil davranacağını bilmiyorum Bi fikir verecek olan var mı acaba

Bir konuşma yakaladınız mı? Anlattıklarınıza göre aldatma değil eski sevgiliyi stalk var. Stalk etmesi de hoş bir şey değil tabiyki ama aldatma da diyemeyiz. Eğer bir konuşma yakalarsanız ekran görüntülerini alın
Yok yazışma görmedim belki de yapıyordur bilmiyorum

kızın son durumunu merak ettı sanırım nereden aklına geldıyse
konusma gorusme falan var mı bırılerıyle ?

Bazi insanlar hala duygu bagi oldugundan degil de "BENSIZ perisan oldu mu? Cöktü mü?" Diye de bakiyor. Ama esiniz hala sizin istemediginiz halde yalan söyleyip aratiyorsa bu ciddi bir sorun.
Asıl ciddi sorun ne yakalarsam yakalayanın kanitim da olsa inkar ediyor ve hiç birsekilde konusmuyor

Ee sırf bu yüzden gizli hesap açıp o kadar riske girilir mi
Senden korkuyor demekki yada istemiyordur bilmeni ayrıca adamın özeli yahu garıştırma kızzzz
Ne yapacak adamın aklına gelmiştir bakmıştır aldatmak o değil sen içini ferah tut

Yaş doğru mu? Doğru ise nerdeyse ömrünün yarısı sizinle beraber çocuklukta nasıl büyük bir iliski yaşanabilir?
Bende merakımdan bakıyorum öyle bir sevgi kırıntım oldugu icin degil. Normal diye düsünüyorum.

Senden korkuyor demekki yada istemiyordur bilmeni ayrıca adamın özeli yahu garıştırma kızzzz
Ne yapacak adamın aklına gelmiştir bakmıştır aldatmak o değil sen içini ferah tut
Bilmiyorum bir kızı olmasına rağmen halen mi unutamıyor halen mi aklinda

ama buna aldatma denmez kii , tabi hoş bi durum değil ama bence tetikte ol belli etmeden ara ara bak bakalım napıyor. soğukkanlı oll, eski sevgisili evlenmiş mi ?

Stalk, merak... Somut yazma gibi bir durum yoksa korkmayın aldatılmıyorsunuz. Bu tür konulara hep yazarım eski sevgilimin eski sevgilisinin eski sevgilisini bile bazen stalkluyordum neyse ki soyadını unuttum. Çok da şaapmamalı.

X