Aldatıldım

YaseminBekiroglu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
20
5
27
Merhabalar hanımlar,
Derdimi anlatacak insanlar var ama benim bir türlü psikolojim düzelmiyor. Çok yıprandım 1.5 ayda ömrümden seneler gitti. Severek evlendiğim ve 2.5 senedir evli olduğum eşim tarafında aldatıldım. Aslında hissediyordum ama yakıştıramıyordum yediremiyordum. 6 aydır il dışında ankarada çalışıyordu hafta içi gidiyor hafta sonu dönüyordu. 2 aydır soğukluk vardı eşimde 1.5 yaşındaki oğluna bağırıyordu beni tersliyordu. Hissediyordum ama dediğim gibi yediremiyordum. Taaa ki 4 hafta önce yanındaki arkadaşlarının biri (evli) onun telefonundan sevgilisine mesaj atana kadar mesajları telefondan silmiş ama saatinde kalmıştı (saatini doğum gününde hediye ben almıştım). Sabah uyandığımızda tersleyerek bağırarak uyandırdı uyku problemi olan bir bebeğim var geç uyumuştum oyüzden uyanamamıştım. Dışarda kahvaltı yapacağını söylemişti bende uyandım eğer o giderse bende gelirim diye kalktım saatine bakmak geldi içimden ve saatine bakınca kadınla mesajlarını gördüm dünyam başıma yıkıldı bittim ya canımdan çok sevdiğim eşim bana böyle birşey yapmıştı. Evet o yapmamıştı belki ama içimdeki his bitmemişti. Sürekli araştırdım ve 2 kere pavyona gittiğini pavyondaki kadınlarla mesajlaştığını onlara yürüdüğünü gördüm bu kadar ucuz olmamalıydı. Kadın istanbulda karın varmış bende ankaradaki olim demiş ben mesajı gördükten sonra yıkıldığım o zamanlardada gitmiş. Bu telefonundan mesaj atan adamla takılmaya başladığında başlamıştı ondan önce böyle davranışlarını vs görmemiştim, pavyonda çalışan kadınla da konuştum oda söyledi çok gelmediğini ama yapmıştı bile oğluna bağırmıştı bana bağırmıştı kuranın üstüne oğlunun üstüne yemin etmişti aldatmadığına aldatmayacağına. Evet çocuktan sonra çok saldım kendimi evet gece oğlumla sabaha kadar uyanık kaldım öğlene kadar uyudum çok kilo aldım xxl kadın oldum evet ama bunlar aldatılmam için sebep değildi. Yuvam yıkılmasın dedm evimizi ankaraya taşımaya karar verdik evimizi ankaraya taşıyoruz. Ankarada kimsem yok hiç kimsem hemde, kendimi yiyip bitireceğim saatte gördüğüm mesajlardan sonra hipertansiyonum çıktı hiç düşmeyen tansiyona sahibim ağrıdan ölecek gibiyim. Düşündükçe daha kötü oluyorum. Herşey düzelecek daha iyi olacak diyor ama bilmiyorum oğlum için katlanim babasız büyümesin derken annesiz büyücek diye korkuyorum. Ankarada yaşayıpda bana arkadaş olabilecek birileri var mı acaba ? Ben tek başıma yapamam bunu yuvam dağılmasın çocuğum eksik kalmasın diye buna dayanmayı göze aldım ama bu kadar yük bana zarar veriyor .

Merhabalar hanımlar,
Derdimi anlatacak insanlar var ama benim bir türlü psikolojim düzelmiyor. Çok yıprandım 1.5 ayda ömrümden seneler gitti. Severek evlendiğim ve 2.5 senedir evli olduğum eşim tarafında aldatıldım. Aslında hissediyordum ama yakıştıramıyordum yediremiyordum. 6 aydır il dışında ankarada çalışıyordu hafta içi gidiyor hafta sonu dönüyordu. 2 aydır soğukluk vardı eşimde 1.5 yaşındaki oğluna bağırıyordu beni tersliyordu. Hissediyordum ama dediğim gibi yediremiyordum. Taaa ki 4 hafta önce yanındaki arkadaşlarının biri (evli) onun telefonundan sevgilisine mesaj atana kadar mesajları telefondan silmiş ama saatinde kalmıştı (saatini doğum gününde hediye ben almıştım). Sabah uyandığımızda tersleyerek bağırarak uyandırdı uyku problemi olan bir bebeğim var geç uyumuştum oyüzden uyanamamıştım. Dışarda kahvaltı yapacağını söylemişti bende uyandım eğer o giderse bende gelirim diye kalktım saatine bakmak geldi içimden ve saatine bakınca kadınla mesajlarını gördüm dünyam başıma yıkıldı bittim ya canımdan çok sevdiğim eşim bana böyle birşey yapmıştı. Evet o yapmamıştı belki ama içimdeki his bitmemişti. Sürekli araştırdım ve 2 kere pavyona gittiğini pavyondaki kadınlarla mesajlaştığını onlara yürüdüğünü gördüm bu kadar ucuz olmamalıydı. Kadın istanbulda karın varmış bende ankaradaki olim demiş ben mesajı gördükten sonra yıkıldığım o zamanlardada gitmiş. Bu telefonundan mesaj atan adamla takılmaya başladığında başlamıştı ondan önce böyle davranışlarını vs görmemiştim, pavyonda çalışan kadınla da konuştum oda söyledi çok gelmediğini ama yapmıştı bile oğluna bağırmıştı bana bağırmıştı kuranın üstüne oğlunun üstüne yemin etmişti aldatmadığına aldatmayacağına. Evet çocuktan sonra çok saldım kendimi evet gece oğlumla sabaha kadar uyanık kaldım öğlene kadar uyudum çok kilo aldım xxl kadın oldum evet ama bunlar aldatılmam için sebep değildi. Yuvam yıkılmasın dedm evimizi ankaraya taşımaya karar verdik evimizi ankaraya taşıyoruz. Ankarada kimsem yok hiç kimsem hemde, kendimi yiyip bitireceğim saatte gördüğüm mesajlardan sonra hipertansiyonum çıktı hiç düşmeyen tansiyona sahibim ağrıdan ölecek gibiyim. Düşündükçe daha kötü oluyorum. Herşey düzelecek daha iyi olacak diyor ama bilmiyorum oğlum için katlanim babasız büyümesin derken annesiz büyücek diye korkuyorum. Ankarada yaşayıpda bana arkadaş olabilecek birileri var mı acaba ? Ben tek başıma yapamam bunu yuvam dağılmasın çocuğum eksik kalmasın diye buna dayanmayı göze aldım ama bu kadar yük bana zarar veriyor .
Başka bir iş bulamazmıydı , aldatmayı ankarada yapmış, ben olsam yaşamayı bırak, birdaha o ilden asla geçemezdim bileeeee , çok zor bi dueum yaşamadan bilemeyiz senin durumunu yargılayamamda,
Affedemiceksen birlikte olmak çok zor, her yüzüne baktığında aklına gelicek tiksiniceksin adamdan, hep aynı evde ,, inşallah düzelirsiniz ama baya bir zaman lazım malesefff ..

Aldatan o, hatalı olan o. Ama şehir değiştirme ile faturası size kesilmiş farkında mısınız? Bir bedel ödenmesi gerekiyorsa bu bedeli eşiniz öder, işini bırakır evine döner başka iş bulur. Olması gereken bu.
Ekonomi kötü işi orda kurdular ortağının çevresi geniş olduğu için evet biliyorum napacağımı şaşırdım kafayı yemek üzereyim:KK43:

Başka bir iş bulamazmıydı , aldatmayı ankarada yapmış, ben olsam yaşamayı bırak, birdaha o ilden asla geçemezdim bileeeee , çok zor bi dueum yaşamadan bilemeyiz senin durumunu yargılayamamda,
Affedemiceksen birlikte olmak çok zor, her yüzüne baktığında aklına gelicek tiksiniceksin adamdan, hep aynı evde ,, inşallah düzelirsiniz ama baya bir zaman lazım malesefff ..
Başka iş yapabilir ama şuan kazandığı paraları kazanamazdı keşke kazanmasaydı diyorum ama napıcağımı bilmiyorum hiç bilmediğim ayak bile basmadığım biyere gidicem kimsem de yok. Tek başıma yapayalnız kalıcam ailemin binasına taşınmıştık yalnız kalmiyim diye ama ne düşünüyor bilmiyorum :KK43:

Ankara da aldatılıp Ankaraya yerleşme fikri çok anlamsz degıl mi sizcede.
Bakın ya bu durumu kabullenmeyip boşanacaksnz ya da göz yumduysanız sürekli aynı konuyu gundeme getirmeyeceksnz.. Çok zor ve çok yıpratıcı gerçekten ne denir bilemiyorum..
Rabbim gönlünü yatıştırsın 😔🤲
Bende Ankara da yasıyorum bu arada.

Ankara da aldatılıp Ankaraya yerleşme fikri çok anlamsz degıl mi sizcede.
Bakın ya bu durumu kabullenmeyip boşanacaksnz ya da göz yumduysanız sürekli aynı konuyu gundeme getirmeyeceksnz.. Çok zor ve çok yıpratıcı gerçekten ne denir bilemiyorum..
Rabbim gönlünü yatıştırsın 😔🤲
Bende Ankara da yasıyorum bu arada.
Evet ailem de bu olaylar yaşanmadan ankara gitseydin tamamda bu olay yaşandıktan sonra ailemde korkuyor kabullenemiyorum kabul etmeye çalışıyorum olmuyor sığamıyorum hiç biyere nefesim kesiliyor. Oraya gidince nasıl olcak bilmiyorum. Ankarada nerede yaşıyorsunuz acaba ben keçiörene taşınıcam.

Başka iş yapabilir ama şuan kazandığı paraları kazanamazdı keşke kazanmasaydı diyorum ama napıcağımı bilmiyorum hiç bilmediğim ayak bile basmadığım biyere gidicem kimsem de yok. Tek başıma yapayalnız kalıcam ailemin binasına taşınmıştık yalnız kalmiyim diye ama ne düşünüyor bilmiyorum :KK43:
Eskilerin bir güzel lafı vardı annem söyler hep, kocanın parası sadece 1 ev bakabilicek kadar olsun yeter size diye🤦🏼‍♀️
Keşke bunun cezasını o çekseydi. Resmen tek bir şehire yaşamaya gidicez herkesden uzak çok zor bi durum gerçekden🤦🏼‍♀️

Evet ailem de bu olaylar yaşanmadan ankara gitseydin tamamda bu olay yaşandıktan sonra ailemde korkuyor kabullenemiyorum kabul etmeye çalışıyorum olmuyor sığamıyorum hiç biyere nefesim kesiliyor. Oraya gidince nasıl olcak bilmiyorum. Ankarada nerede yaşıyorsunuz acaba ben keçiörene taşınıcam.
Keçiören deyim bende. Hakkınızda hayırlısı olsun cok zor ve karmaşık Bi durum..

Merhabalar hanımlar,
Aldatan eşiniz bedel ödeyen sizsiniz, yorum yapamıycam...

Kalk ayağa kendine gel.Sen onların alnını karislayacakken ağlayıp çare araman olacak iş değil.Tamam ayrılma ama sana bunu yapana gözyaşı da dökme.Cocugun biraz büyüsün sen de biraz kendini topla ve yoluna bak.Yuz verme şu adama denklerini buldun madem öyle devam et de.

Merhabalar hanımlar,

Siz arkadasi falan bosverinde yuvam dagilmasin, cocugum eksik kalmasin yalanini bir kenara birakin. Boyle yaparsaniz tansiyonunuz da duser. Once kendinizi kandirmayi birakin.

Bunu düşünüyorum zaten alacaklarım var. Sadece biraz toparlanmam lazım boşanmak denilen şey çok kolay değil. Evlendim sıfır kaldım bişeyleri toparlamadan güçlü olamam. Çocuğum için okadar katlandıktan sonra sıfırda kalmamam gerekiyor 😞
Kalk ayağa kendine gel.Sen onların alnını karislayacakken ağlayıp çare araman olacak iş değil.Tamam ayrılma ama sana bunu yapana gözyaşı da dökme.Cocugun biraz büyüsün sen de biraz kendini topla ve yoluna bak.Yuz verme şu adama denklerini buldun madem öyle

Aldatilmayi kabul etmek çok zor olmalı.
Ama eşiniz bundan yüz bulacak bunu biliyorsunuz değil mi.
Bir kere affetti diyecek illaki.
Üstüne her haltı yediği şehre gidiyorsunuz.
Ne düşünüyorsunuz her gece eve gelecek ben o şehirde olacağım ve eşim beni aldatmaz mi.
Çok yanlış bu düşünce.
Kendinize gelin lütfen.
Kendinize saygınız olsun ki çocuğunuz da ileride bunları görmesin,size saygısı olsun.
Evet boşanmak çok zor.
Birde cocukla,parasız,çalışmadan ayrılmak çok zor.
Ama inanın herşeyin çözümü var.
Tek çareniz bu olmamalı.

Pardon da aldattığı kadın Ankara’da. Kocanız onun peşine Ankara’ya gelmiş olmasın? İşi bahane ediyor olmasın?
Evliliğinizin 2,5 senesinde size bunları yapan adamla nasıl ömür geçireceksiniz? Herşeyden önce özgüveniniz bitmiş. Psikolojik destek alın. Aldığınız kiloları verin. Aynaya baktığınızda kendiyle barışık bir kadın olur. Ve bu adamı acilen yollayın. Siz bunu hak etmiyorsunuz. Bakın bir evladınız varmış. Çocuğunuza örnek bir rol model olun. Kocanız olacak o pavyondan çıkmayan adamın olamayacağı kesin.
Bende 15 senelik evliliğimi bitirdim. Boşanınca insan ölmüyor. Dünyadaki tek erkekte size eziyet eden o koca olmuyor. Ben yeniden evlendim. Kendime yeni sayfa açtım.
Ailem Ankara’da yaşıyor. Keçiören Ankara’nın orta halli semtlerinden biridir. Belediye başkanı Turgut Altınoklar park, şelale filan çok yaptı. Ama sizin orda kendinize arkadaş bulma, sosyalleşme gibi bir ihtiyacınız yok. Acil tarafından bu hastalıklı durumdan kurtulun. Hayatınıza sahip çıkın.

X