Aldatıldım

notokey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2018
1.511
1.000
Buraya ilk defa konu açıyorum.

3 aylık bebeğim varken aldatıldığımı öğrendim.Normalde telefonunu sürekli karıştırırdım şifresini bildiğimi bilmez.Bu aralar yeni bebek olduğundan sürekli koşturmada olduğumdan bakamamıştım.Yanımda sürekli telefondaydı fakat oyun oynadığını düşünüyordum.Bir iş yaparken birden şeytan dürttü sanki, gittim telefonuna baktım.Bakmamla zaten başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki.Kadına seviyorumlar,senin için ölürümler neler neler.Bir de konuşmayı sessıze almış.O akşam sorduğu bişeylere ters cevap verdim,yanında yatmadım.Hiçbir şey de demedi neden yanımda yatmıyorsun diye.Zaten bir sorun olduğunda soramaz,sessiz kalmayı tercih eder.

Sabah olunca kendisi işteyken konuşmaların ekran görüntülerini attım,tabi şok oldu.Akşam eve gelme seni boşucam dedim,bir ton laf saydım.O akşamı yine de kendisini anlatması için dinledim onu.Ağlamalar,nasıl yaptım bilmiyorum,bende bunu kendimden hiç beklemezdim falan.Kadın iş yerinden sadece bir iş için bir konuşma geçmiş aralarında sonra nasıl ilerlediyse ilerlemiş.Telefonda mesajlaşmaya başlamışlar buluşma yok.birkaç haftadır konuşmaya başlıyorlar,zaten ben yakalıyorum sonra.Kadında ondan yaşça büyük dul biri.Amacını anladım zaten yatmak için olduğunu düşündüm,Kadında aslında istiyo ama o da onun yatmak amacıyla yazdığını anladığından inanmıyorum falan diyor.Kadının numarasını silmiş ve şifresi hala aynı değiştirmiyor.Ben affettim yeni doğmuş çocugum var diye.Birde ortada sevgi ve yatma olmadığından öyle teselli ettim sadece bir konuşma diye.Tabi ki artık güvenim kalmadı,çok pişman ama tekrar yaparsa diye aklıma gelmiyor değil.

Siz olsanız ne yapardınız ? çok pişman olduğu için bir kerelik affeder miydiniz ?

Düzeltme:KK70:ul diye belirtmem çok yanlış anlaşılmış,özür dilerim.Kadın güvenlik görevlisi aynı ortamda çalışmıyolar,hatta onun çalıştığı yerde değil,o şirkete bağlı başka yerde görevli.Eşimi bir evrak geldi diye bilgilendirme yapıyor telefonda öyle konuşmaya başlıyolar.Kadını inceledim sosyal medyada fotoğrafları,görüntüsü nasıl olduğunu belli ediyor.İki günde affetmedim tabiki başta yanımada yatırmadım.

Son düzenleme:
Kişiden kişiye değişir bu. Kimi affedemez kimi affedip evliliğine devam edebilir. Affetmeniz sizden bir şey eksiltmez kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın o yüzden.

Ben devam edemezdim. Sürekli hatırlatıp kavga çıkarırdım devam etmeyi denesem bile. Sonunda da rezil bir ayrılık olurdu. Unutup devam edebilmek çok zor geliyor bana.

Affetmezdim.
Görüşmedikleri ne malum,neden her dediğine inandınız
Kadını neden dul büyük biri diye damgaladınız
Eşiniz eşşşeğin teki
Yakalamasanız daha devam edecekti,affedecekseniz hiç kurcalamamalıydınız
Bir daha bu kırılan güvenle nasıl huzurla yatacaksınız? Allah yardımcınız olsun ne diyeyim.

Bu sorunun cevabı mesleğin var mi? Yeni bi hayat kurabilecek misin? Ailen yardımcı olur mu? Gibi şeylerin cevabına göre değişir. Bunların hepsi olumsuzsa şartları uygun hale getirene kadar idare et, çocuk az büyüsün iş bul para biriktir .zaten tekrar yapacak delil topla... Gibi

Affetmezdim.
Onun yüzüne bile bakmazdım, sen aynı yataga girmeye devam ediyorsun.
Seni ve bebegini dussunse zaten yapmazdı.
Dul oluncada ne oluyor? Hiç evlenmemiş olunca mı sorun olmuyor. Sorun kocanızda. Yine yapacaktır.

bir kaç haftadır konuştuğu kadını mı sevmiş :işsiz:

kendinizi kandırmak daha kolaysa...

dul kadar da başına taş düşsün emi kocanızın..
iş çıkışı bir yere gitmez,sürekli evdedir o yüzden yatma olduğunu düşünmüyorum.Ben seviyorumları,ölürümleri kandırmak için olduğunu düşünüyorum.Çünkü kadın yaşça büyük ve çok güzelde bir tarafı yok

siz başkasıyla böyle konuşsanız ve niyetiniz yatmak olsa, eşiniz sizi bi kerelik affeder miydi?

güven, haysiyet, onur, gurur... bunlar zaten bir kereliktir. iki kereliği olmaz.
Aynısını bende söyledim tabiki ses çıkaramadı.Farkındayım aynısını ben yapsaydım bu kadar çabuk kabul edemezdi.

iş çıkışı bir yere gitmez,sürekli evdedir o yüzden yatma olduğunu düşünmüyorum.Ben seviyorumları,ölürümleri kandırmak için olduğunu düşünüyorum.Çünkü kadın yaşça büyük ve çok güzelde bir tarafı yok
Duymak istediğiniz nedir tam olarak? Eşinizi bize savunmak için mi konu açtınız?

kandıramadığı için şükredin madem

Bu sorunun cevabı mesleğin var mi? Yeni bi hayat kurabilecek misin? Ailen yardımcı olur mu? Gibi şeylerin cevabına göre değişir. Bunların hepsi olumsuzsa şartları uygun hale getirene kadar idare et, çocuk az büyüsün iş bul para biriktir .zaten tekrar yapacak delil topla... Gibi
Her türlü imkanım var ondan daha iyi durumdayım.Fakat evliliği o kadar kolay bitiremiyosun

çok mu çaresiz kalmış kocanız yaşça büyük ve güzel olmayan kadını kandırmaya çalışmış..
aşık oldum dese daha onurlu olurdu.

Ailen arkandaysa, meslegin varsa boşan derim. Kolay mı dersen, bende evliyim 21 aylik kizim var. Şubat ayı eşimle aram cok kotuydu. Birkac kez video izledigini vs yakaladim. 4 yillik evliyiz buna benzer seyler hep yakaladim. Ama konuşma vs hiç yakaladim. Kendisine de soyledim elime gececek ilk firsati aleyhine kullanirim diye. Yani boyle bir durum olsa boşanırım

X