Aldatıldım..üzgün ve kırgınım.

Sevgili mavisaçlıkadın, beş kuruş parası yok işi yok.

Daha fazla ona zamanımı yıllarımı vermek istemiyorum. Evliyken hayrını görmedim koca parası yemedim. Hakkımla bileğimle çalıştım. O gidip elalemin karılarına paramı, hakkımı, rızkımı yedirmiş. Zehir zıkkım olsun. Yeterki beni daha fazla kandırmasın hayatımdan bir an önce defolup gitsin istiyorum.

Onun gibi evli barklı kadınlara bakan bir şerefsiz istemiyorum hayatımda daha fazla.
O zaman anlaşmalı boşanarak çok iyi yapmışsınız. Her ikisi de ne hali varsa görsün. Siz mutlu olun😍

Canım hiç kendini kötü hissetme, dünyanın çirkini filan değilsin,bununla alakalı bir şey de değil.
Bir arkadaşım var kendi öğretmen eşi doktordu.Ask evliliğiydi.Kadin güzel, bakımlı,sexi (hatta eşi ona sen sex kraliçesinin dermiş),düzenli, sosyal vs vs..fakat bu kadın da aldatıldı,hamileyken başlamış hem de.Adama baksan adam dersin ama böyle..arkadaşım dayak bile yemiş başka kadınlar yüzünden.Sonuc olarak boşandılar.Diyecegim o ki aldatma fiili kişinin hamuru ile alakalı.

Herkese merhaba, bugün saat 14:00 de boşanma davam var. Her anımı burada paylaştım tüm mesajlar bana ışık oldu içime umut oldu. Derdimi paylaştım. Şimdide lütfen duanızı eksik etmeyin. Güçlü olmak bu zor günü ve günleri geçirmek istiyorum...
Hakkınızda hayırlısı olsun canım 🙏 sonucu bizimle paylaşırsın

Herkese merhaba, bugün saat 14:00 de boşanma davam var. Her anımı burada paylaştım tüm mesajlar bana ışık oldu içime umut oldu. Derdimi paylaştım. Şimdide lütfen duanızı eksik etmeyin. Güçlü olmak bu zor günü ve günleri geçirmek istiyorum...
Allah bugün de bugünden sonra da hep yardımcın olsun.

Hayırlısı neyse o olsun hepsi geçecek

sizin utanacak bir durumunuz yok bırakın onlar utansın. Sonuçta seviyorsunuz insan yapmam dediği şeyleri yapıyor , ama bu saatten sonra kendi hayatınıza bakın derim kendi yolunuzu çizin illaki atlatacaksınız finansal özgürlüğünüz de var unutulur zamanla üzülmeyin böyle insanlara.

Herkese merhaba, o salona gidene kadar yazdıklarınız bana güç verdi. Bir damla göz yaşı dökmedim.

Ama eşim demek istemiyorum ama demek zorundayım şu an boşanmadı. Gittiğimde sürekli ağlıyordu..

Hakime ben karımı seviyorum bir şans daha istiyorum dedi. Hakim protokolüde beğenmediği için davayı 08 Şubata erteledi.

O yoluna ben yoluma gittim. İstanbuldaki kar dan dolayı 2 gündür evde sadece uyku hapı alarak uyudum. Unutmak istedim yaşadıklarımı..

• Beğen
Reactions: Cac
Herkese merhaba, o salona gidene kadar yazdıklarınız bana güç verdi. Bir damla göz yaşı dökmedim.

Ama eşim demek istemiyorum ama demek zorundayım şu an boşanmadı. Gittiğimde sürekli ağlıyordu..

Hakime ben karımı seviyorum bir şans daha istiyorum dedi. Hakim protokolüde beğenmediği için davayı 08 Şubata erteledi.

O yoluna ben yoluma gittim. İstanbuldaki kar dan dolayı 2 gündür evde sadece uyku hapı alarak uyudum. Unutmak istedim yaşadıklarımı..
Sevgilisi ve onun yetersiz kocasına yedireceği kuruş kalmadı, ondan ağlıyor. İnanma.

:) :) olabilir diyeceğim ama işine geri dönmüş galiba çokta dinlemedim kendisini.
Affedeceğinden değil ama inanmak istemişsin, içini soğutmak için. Ama bu adam seni kaybettiği için değil, ardını toplayan biri kalmadığı için pişman. Bunu da kabullenmek hayrına olacak.

Lütfen bir kez daha affetmeyin . bir kere şans verdiniz olmadı 2. yi verdiniz olmadı. tekmeyi atın gitsin. kadınlar isterse herşeyi başarır . güçlü olun ve kazandığınız paranızı kendiniz yiyin gezin tozun tatile gidin . sevgilerrr
birde özür dileyerek sormak istiyorum çocuk için neden tüp bebeğe gittiniz sağlık sorununuz neydi

Lütfen bir kez daha affetmeyin . bir kere şans verdiniz olmadı 2. yi verdiniz olmadı. tekmeyi atın gitsin. kadınlar isterse herşeyi başarır . güçlü olun ve kazandığınız paranızı kendiniz yiyin gezin tozun tatile gidin . sevgilerrr
birde özür dileyerek sormak istiyorum çocuk için neden tüp bebeğe gittiniz sağlık sorununuz neydi

Uzun süredir, olmuyordu. Daha ilk kez gidecektik, ne olduğunu anlamak için.

Yazın barıştığımızda dr'a gittik. Dr'un yaptığı ilk testlerde de bebek sahibi olmak için ikimizde de herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Rahim filmi çektirip gidecekken sonraki aşamalar nasip olmadı.

Buraya naif yazıp affedecek gibi dursamda, içim ezilse, parçalansam, ölsemde onu tekrar affetmeyi düşünmüyorum. Bu düşünce her kafamı yastığıma koyduğumda içimde eski yıllarımıza dönme,özlemi umudunu yaşasam bile olmayacağı gerçeğini çok iyi biliyorum.

Bir daha ne o eski o ne de ben eski ben olamayız.

Bir psikologun yazısında öyle diyordu. Eşler affetse evlerine dönseler bile 1.evliliklerinin bittiğini asla ama asla unutmamaları lazım o benim aklıma ve kalbime yatan bir cümle oldu. Son denememde yaşadıklarım o 2 ay kabus gibiydi tekrar onları kendime yaşatmaya hakkım yok. İçim elbet bir gün onu unutur diye düşünüyorum.

Acım ilk buraya yazdığım gibi değil zaman insana herşeyi alıştırıyor. Her onu düşündüğümde iyi anılar değil sadece kadınla çektirdiği fotoğraflar var artık gözümde .. :KK43:

Yazın barıştığımızda dr'a gittik. Dr'un yaptığı ilk testlerde de bebek sahibi olmak için ikimizde de herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Rahim filmi çektirip gidecekken sonraki aşamalar nasip olmadı.
Bu adamdan Allah tarafından hiç bir bağ kalmadan kurtuluyorsunuz, kıymet bilen bir adamla tanışıp o bebeği yapacaksınız, inanıyorum.

Uzun süredir, olmuyordu. Daha ilk kez gidecektik, ne olduğunu anlamak için.

Buraya naif yazıp affedecek gibi dursamda, içim ezilse, parçalansam, ölsemde onu tekrar affetmeyi düşünmüyorum. Bu düşünce her kafamı yastığıma koyduğumda içimde eski yıllarımıza dönme,özlemi umudunu yaşasam bile olmayacağı gerçeğini çok iyi biliyorum.

Bir daha ne o eski o ne de ben eski ben olamayız.

Bir psikologun yazısında öyle diyordu. Eşler affetse evlerine dönseler bile 1.evliliklerinin bittiğini asla ama asla unutmamaları lazım o benim aklıma ve kalbime yatan bir cümle oldu. Son denememde yaşadıklarım o 2 ay kabus gibiydi tekrar onları kendime yaşatmaya hakkım yok. İçim elbet bir gün onu unutur diye düşünüyorum.

Acım ilk buraya yazdığım gibi değil zaman insana herşeyi alıştırıyor. Her onu düşündüğümde iyi anılar değil sadece kadınla çektirdiği fotoğraflar var artık gözümde .. :KK43:
İnsanoğlu zamanla herşeye alışıyor zaten merak etmeyin. sizde zamanla önünüze bakacak geçmiş aklınıza bile gelmeyecek. Dik bir şekilde hayatınıza devam edin her zaman pişman olan hata yapandır . oda pişmanlıklarıyla kalacak. her ne kadar umrunda değilmiş gibi takılsalarsa at gibi giden it gibi dönmek ister ama siz ekmek le değil taşla bekleyen olun ✔❤

X