Aldatildim mi bilmiyorum kafam karisik

Esimle tam 10 yildir evliyim ondan 2 cocugum var ve biz aslinda iyi anlasan ciflerdendik. Esim kararlarima saygi duyar, bana kizdiginda oturur konusur ya da tartisiriz ama kavga etmeyiz, bana deyer verir, itifat eder, sevdigini bir sekilde gosterir ve beni kaybetme korkusu var. Biz esimle hic flort etmedik ben daha 15 yasindayken evlendik ve bastan beni aldatmisti ben hamileyken bende onu terk etmis ve cocugunu ona 2 yil gostermemistim. Tabi cok zor gunler gecirmistik. Bana tam 2 yil yalvardiktan sonra onu affetmistim ve oglumuz icin ona tekrar bir sans vermistim. Simdi ise bir kizimiz da oldu ben 25 yasinda iki cocuklu tesetturlu 5 vakit namaz kilan genc bir anneyim, esim ise dinden haberi olmayan ailesini seven ama icki icen gece gezmelerine giden 30 yasinda bir adam. Tabi ben bundan ciddi manada rahatsizim. Son zamanlarda telefonunu eve girer girmez kapatir ya da elinden hic birakmaz tovalete girerken bile telefonla girmeye baslamisti bende doal olarak supelenmeye basladim. Kuzenimi aradim o facebook islerinden pek anlar dedim ki -kuzen nasil ogrenebilirim kocam faceten kimlerle yazisiyo- dedi ki ben kiminle yazistigini biliyorum. Anlatmaya basladi telde bana iste soyle bir kiz var surekli telefonla bunlar konusuyormuslar yazisiyormuslar birlikte kahve icmisler dedi sen bunu nerden bilirsun dedigimde- senin kocanin metresiyle benim kiz arkadasim is arkadasiymislar- dedi bana. Tabi ben yikildim. Kocamla cok buyuk kavga ettik sonuna kadar inkar ediyor biz sadece arkadasiz diyor bana. Tabi ben bunun altinda kalmadim. Evi terk ettim pasaport yaptim cocuklara ve Almanyaya ailemin yanina gitmeyyi dusunuyorum. Esim her gun gelip bana yalvariyor,agliyor,yeminler ediyor ama benim kalbimdeki ofke dinmiyor. Sizce ne yapmaliyim????
Yapmaniz gerekeni yapmissiniz malesef bikere aldatinca bunun devami geliyor hic barismayacaktiniz pasaportlariniz hazirsa cikip gideceksiniz tabi birdaha affediceksiniz yazik cocuklsrin duzenini bozmayin kesin kararliysaniz bu yola cikin

Ben buraya ne kimseyi kandirmaya ne de duygu somurusu yapmaya falan gelmedim. Ayrica evet kucuk yasta evlenmis olabilirim hayatin zorluklariyla cok cabuk karsilasmis olabilirim ama her zaman dik durmayi da bilirim. Burda herkez kucuk evleniyor dinimizde zaten kizlar ergennik cagina girdigi zaman evlenmelerini emrediyor tabi dinsizler bunu nerden bilecekler?! Sadece dertlesmek ve akil almak icin uye olup konu acmistim ama yanlis insanlara cattim demek ki. Cocuklarima gelince ben resit degilken oglumu babam nufusuna almisti kizimi zaten 21 yadinda dogurdum. Utanacak bisey yapmadim!!!! Yuva yikanlar ve zor durumda kalip akil isteyen yardim isteyenlerle dalga gecenler utansin!!!
Her şey müstahak sana... CAHİL

Yazdığın her şey suç niteliğinde farkında mısın? Buraya yazdığın her şey delil niteliğindedir, ben seni ve aileni EGM'ye ihbar ediyorum. Fake üyeysen de karakolda misafir edilirsin artık insanları kandırdığın ve yalan beyanda bulunduğun için.

İhbar etmek isteyenler olursa isimsiz olarak mesajları buradan ekran görüntüsüyle edebilirler: https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx

Kk’da sizin varlığınızdan haberi olan fake hesaplar toz olucak bundan sonra:KK70::KK70::KK70:

En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Ben buraya ne kimseyi kandirmaya ne de duygu somurusu yapmaya falan gelmedim. Ayrica evet kucuk yasta evlenmis olabilirim hayatin zorluklariyla cok cabuk karsilasmis olabilirim ama her zaman dik durmayi da bilirim. Burda herkez kucuk evleniyor dinimizde zaten kizlar ergennik cagina girdigi zaman evlenmelerini emrediyor tabi dinsizler bunu nerden bilecekler?! Sadece dertlesmek ve akil almak icin uye olup konu acmistim ama yanlis insanlara cattim demek ki. Cocuklarima gelince ben resit degilken oglumu babam nufusuna almisti kizimi zaten 21 yadinda dogurdum. Utanacak bisey yapmadim!!!! Yuva yikanlar ve zor durumda kalip akil isteyen yardim isteyenlerle dalga gecenler utansin!!!

21de doğurdun 2 yıl göstermedin çocuğu
23 yaşında barıştınız
Şimdi 25 yaşındasın
İkinciyi ne ara yaptın hemen mi hamile kaldın?

Nufusta çocuğun annesi sizseniz bu durumda resmiyette çocuk sizin babanızla size mi ait gorunuyor
Devlet ensest kimliğe musade ediyormu?

Bu yorum topiğin kapatılması ve bir takım işlemler için yeterli.

Neden dini içerikli yazılar yasak ortada.

X