Aldatildim mi bilmiyorum kafam karisik

Bildiğim kadarı ile ebeveynlerden muvafakatname olmadan bir eş tek başına çocuğunu yurtdışına çıkartamaz.
Onu iyi araştırın.

Ayrıca, tekrardan başa dönecekseniz, çocuklarınıza bunu yaşatmayın.
Acabası yok bu işin, kabak gibi aldatmış sizi.

Ayrıca çocuk yaşta evlenip çocuk sahibi olmuşsunuz.

Seni çocuk yaşta kandırmış, kucağına da iki çocuk vermiş. Sen evde cebelleş, onun için uğraş ver.Adam gezsin tozsun gönlünü eğlesin. Şuan bana evliyim çalışıyorum çocuğumuz yok vs. demeni isterdim.Herşeyi gereksiz bir şekilde acele yaşamışsın. 15 yaşında bir kız çocuğu bak çocuk diyorum okula gider, arkadaşlarıyla gezer, ne bilim hayatını yaşar canım neden bu kadar erken sorumluluk sahibi oldun ki ?

Son ihtimal emin olmak için kızla görüşme yolunu da deneyebilirsin
Arkadaşız savunmasını neye göre yapıyor nasıl arkadaş olabiliyorlar ?

Aynen. Bir tek ben mi inanmadım diyordum ki mesajını gördüm.

Bana da kuzeninin o ana kadar soylememesi ama sorunca direkt anlatmasi inandirici gelmedi. Ne yalan soyleyeyim.
Kuzeni bunu o ana kadar sakladiysa konu sahibi sorunca hemen soylemesi tuhaf degil mi ,hadi madem hemen soyleyebiliyor o ana kadar insan buna goz yumar mi ?

çocuklara pasaport yapıp öylece almanyaya gidiliyor mu?
Esimle benim resmi nikahim yok cunku 15 yasinda burda kimse resmi nikah yapmana izin vermez oyuzden cocuklar babalarinin soy izmini almadilar ve guvenim olmadigi icin kocama hani 1 kez.beni aldattigi icin cocuklarida nufusuna almasini izin vermedim hakkim olarak cunku ortada resmi nikah yok aslinda ben burda biraz uyanikca davrandim ilerde yurdisina cocuklari cikarabilmek icin.

Esimle benim resmi nikahim yok cunku 15 yasinda burda kimse resmi nikah yapmana izin vermez oyuzden cocuklar babalarinin soy izmini almadilar ve guvenim olmadigi icin kocama hani 1 kez.beni aldattigi icin cocuklarida nufusuna almasini izin vermedim hakkim olarak cunku ortada resmi nikah yok aslinda ben burda biraz uyanikca davrandim ilerde yurdisina cocuklari cikarabilmek icin.
Okey resmi nikahiniz yoksa zaten o kisi esiniz olmuyor. Sevgiliniz,cocuklarinizin babasi. Hepsi o. Dolayisiyla aldatilmis sayilmazsiniz zira adam bekar siz bekar. Herkes baskalariyla bir seyler yasayabilir. Iciniz rahat olsun

o halde eşiniz değil. eşim deyip durmayın.
aileniz nasıl izin verdi peki bu duruma ? sonuçta onların yanına dönmeyi düşünüyorsunuz.

Okey resmi nikahiniz yoksa zaten o kisi esiniz olmuyor. Sevgiliniz,cocuklarinizin babasi. Hepsi o. Dolayisiyla aldatilmis sayilmazsiniz zira adam bekar siz bekar. Herkes baskalariyla bir seyler yasayabilir. Iciniz rahat olsun

sevgililer birbirini aldatabilir yani..
bekar olunca sadakat beklemesin mi insanlar:KK53:

15-16 yasinda nikahsiz dogum yaparken hastaneden kimse ilgili birimlere haber vermedi mi? Lutfen bunu da ayrintili olarak aciklar misin? Ayrica 15 yasinda nikah olmuyorsa ne acelen vardi cocuk dogurdun. Ailen bunlar yasanirken ne yapiyordu? Kimin soyadini aldi cocuklarin. Kimlik cikarirken yine sormadi mi kimse bu cocuklarin babasi kim. Nikahin yok yasin resit degil diye? Anlattiklarin hic inandiri i gelmedi.
Konu icerigi, cocuk gelin, cocuk anne, tesetturlu 5 vakit namazli es, aldatan icki icen es...
Resmen burada insanlarin hassas oldugu konulari derleyip polemik yasansin diye uyduruktan hikaye anlatmissin gibi geldi. Burada ne kadinlar neler yasadigi halde esini terketmeye cesaret edemiyor. Duzenini bozamiyor. MasAllah sen hem 15 yasinda hamile halinle terketmissin hem de simdi arkana bakmadan gidebilecek kadar cesursun. Hem de ailen yurtdisinda olmasina ragmen.

Bana da kuzeninin o ana kadar soylememesi ama sorunca direkt anlatmasi inandirici gelmedi. Ne yalan soyleyeyim.
Kuzeni bunu o ana kadar sakladiysa konu sahibi sorunca hemen soylemesi tuhaf degil mi ,hadi madem hemen soyleyebiliyor o ana kadar insan buna goz yumar mi ?
Kuzenimle pek fazla gorusemiyoruz hem ben ona cok kizdim nasil bu zamanakadar susarsln diye ama o -yuvanizin yikilmasina ben sebeb olmak istemiyorum-dedi cunku iki tane cocugunuz var dedi ama madem sen birseyler anladin ben sana anlatacam ama benden duymadin sanki dedi. Tabi ben kiyameti koparinca kocam anlamis nerden bilmem kuzenimin bana soyledigini ve onhnla dovusmeye kalkmis.

Konu sahibi,kuzeninize diyiverin,esiniz aslinda esiniz degil. Dolayisiyla esiniz baska birisiyle iliski kurdiysa o kisi de metres degil. Kavram kargasasi olmasin

Ben buraya ne kimseyi kandirmaya ne de duygu somurusu yapmaya falan gelmedim. Ayrica evet kucuk yasta evlenmis olabilirim hayatin zorluklariyla cok cabuk karsilasmis olabilirim ama her zaman dik durmayi da bilirim. Burda herkez kucuk evleniyor dinimizde zaten kizlar ergennik cagina girdigi zaman evlenmelerini emrediyor tabi dinsizler bunu nerden bilecekler?! Sadece dertlesmek ve akil almak icin uye olup konu acmistim ama yanlis insanlara cattim demek ki. Cocuklarima gelince ben resit degilken oglumu babam nufusuna almisti kizimi zaten 21 yadinda dogurdum. Utanacak bisey yapmadim!!!! Yuva yikanlar ve zor durumda kalip akil isteyen yardim isteyenlerle dalga gecenler utansin!!!

X