Aldatıldım. Bu acı gecer mi?

2 sene oldu o keyifle yaşamina devam ediyor.bense yatıp duruyorum kiloda aldım. Hayatâ küstüm. Artık inancım da kalmadı yuva yıkanın yuvası olmaz laflarina
Balim senino kadr anliyorum ki bak benim babam annemi terk etti giiti 5 cocukla baskasiyla evlendi annem bizi sefaletle buyuttu ama dusmedik bu yaa geldik babamin esi arada iki yetim birakakak oldu babmam annrme geri dondu ayni senin gibi ozluyirm dedi al sana koca babam hop gene aldatti annem de oldu hemde cok kotu bir sekilde... boyllerini mezar bile kabul etmeyeck sen annem gibi bu hatayya dusme hayatini yasa olur mu

Iyi geceler kk.senelerdir takip ediyorum.ilk defa konu acmak geldi icimden.2 sene olacak ben ayrilali.söyle gelisti olay.
-pislik imam nikahı kiymis bir arap kadına. Bana dokunmuyordu zaten aylardır. Sinyal veriyordu.sonunda da geldi karsima gecti anlatti bir bir.ya onu ya beni bosayacagini.kabul edersem onu.yoksada beni bosayacakms.bu teklifle geldi.pişmanım deme hic yok.ne yuzunde ne dilinde.hâlâ da demedi.onu sevdigini soyledi.hic tereddutsuz.sesi bile titremedi.vicdanı nasil kabul etti.hala sasiyorum.10 yillik evlilik hooop cöpe.gözümün onunde bosa onu dedim devam edicem.ama dokunazsin bana dedim.ne dedi biliyor musunuz.onu rencide edemem haketmiyor.ha dokundurmazsan baska kadina giderim.Allahım bunlari diyen benim kocam olamazdi hayaldi sanki hersey.o kadarcok guveniyordumki ona.
yapacağımı yaptım evet.öğrendikten 2 gün sonra zorla boşattım kendimi.midem almiyordu onla evli olmayı. Sonrada evi terkettim.şehri terkettim. 10 gun sonrada dava actim.tedbir bıraktım malına. Dava 2 yil olacak hâlâ sürüyor. Halen onun soyadını tasiyorum malesef.
Ayrıldıktan 6 ay sonra kanser olduğumu öğrendim.kemoterapiler ameliyatlar radyoterapiler.hepsini bir bir yasadim 11 ay surdu tedavi.hastanelerde gecti gunlerim.saçlarım gitti bir gunde.bu aciyi da yasamayan bilemez.saç nedir ki demeyin.seni sen yapan o sanki o zamanlar.ve bir yandan da o taraftan azarlanmalar.annesi babasi hic yanimda olmadi kizdilar birde.yuvama sahip cikacakmisim elimle etmisim.anladım ki insana önce vicdan gerek.kemoterapi alırken o şahıs da bana eşimle memleketteydim dedi.dedim ki bu beni öldürmek istiyor.
Inanin o hastane koridorlarinda yasli teyzelerin yaninda kocalari kosarken gerekli seyleri yapmaya.bizde ben kostum.ama canim nasil yandi anlatamam.annem vardi evet yanimda hamdolsun.bırak dedi otur ben yapatim.hayır dedim ben yapicam.o koridorlarda sessiz cigliklarimi tabiki bir ben bilirim.çok istedim gelsin elimi tutsun aglasin yurekten aglasin sevdigi gunler hatirina 2 kizinin annesi olmam hatirina gecordigimiz 10 yilin hatirina gonulden gecmis olsun desin ama yapmadi.dava gununde resmi bir sekilde gecmis olsun sonrada tedbiri kaldir dedi.ameliyat oldugum hastane ofisinin çok yakinindaydi ama gelmedi.
Gelin görun ki hâlâ aldatilmanin acısini atlatamadim.onu malesef özlüyorum.utanıyorum bunu demeye ama.ne yapıcam nasıl geceçek bu acı.bazen düşünüyorum acaba devam etsemiydim kaldıramam dedim böyle bir şeyi. Evliligimde Dayak vardı baskı vardı annesi vardı.hepsi olsun önemli değil o vardı çünkü. Ama başka kadına dokunması kaldıramam dedim.ama böyle de mutsuzum kendime yeni eşyalar dizdim babam saolsun.o bakıyor bana bu adı nafaka da vermiyor arada bir kafası eserse 1.500 falan yolluyor.ben Allahtan belami mi istiyorum acaba?

İçim yandı okurken inşallah sağlığına kavuşursun tez zaman da. Üzüntüden oldu değil mi. Sevdiği zaman insanın gözü birşey görmüyor ama size yaptığı kötülükleri hatırlayın daima. Lütfen özdeğerinizi kaybetmeyin. Evlatlarınız için

Bu mübarek günde allah yardımcınız olsun.2 yıl olmuş ve siz hala aynı yerde gibisiniz.Çoktan yeni hayatanıza adapte olmanız gerekirdi diye düşünüyorum.Bir insani ne kadar seversek sevelim ayrıldıktan sonra aklına önce hep kötü anılar geliyor insanın en azından benim öyle olmuştu.Yaşanan kötü anılar bütün güzellikleri alıp götürüyor sanki bu bence beynin savunma mekanizması.Sizde hiç kolay şeyler yaşamamışsınız.Böyle bir adamı özlüyor olmanız tamamen boşluktan olmalı.Yoksa böyle bir pisliği özlemenin başka mantıklı açıklaması olamaz bence
Haklisiniz.çalışmıyorum.kurup duruyorum.bende de tam tersi oldu.ölünce insan hep iyi anıları gelir ya aklına bunda da öyle oldu.kötü ani gelmiyor aklıma.

İçim yandı okurken inşallah sağlığına kavuşursun tez zaman da. Üzüntüden oldu değil mi. Sevdiği zaman insanın gözü birşey görmüyor ama size yaptığı kötülükleri hatırlayın daima. Lütfen özdeğerinizi kaybetmeyin. Evlatlarınız için
Çok saolun.dedim senin yüzünden hasta oldum.ne dese beğenirsiniz.Allahtan geldi.benle alakası yok.piskin resmen

Haklisiniz.çalışmıyorum.kurup duruyorum.bende de tam tersi oldu.ölünce insan hep iyi anıları gelir ya aklına bunda da öyle oldu.kötü ani gelmiyor aklıma.

Çalışsanız,kursa gitseniz,sosyal çevreniz genişlese yeni insanlar tanısanız atlatması daha kolay olur.Aklınıza güzel anılar geldiği zaman size yaptıklarını düşünün bir süre sonra o güzel anılardan önce kötüler gelecek

Balim senino kadr anliyorum ki bak benim babam annemi terk etti giiti 5 cocukla baskasiyla evlendi annem bizi sefaletle buyuttu ama dusmedik bu yaa geldik babamin esi arada iki yetim birakakak oldu babmam annrme geri dondu ayni senin gibi ozluyirm dedi al sana koca babam hop gene aldatti annem de oldu hemde cok kotu bir sekilde... boyllerini mezar bile kabul etmeyeck sen annem gibi bu hatayya dusme hayatini yasa olur mu
Allah korusun.zaten beni istemiyor gelmez gelsede ben kabul etmem.biliyorum çünkü mutlu olamam ben kafasını ütüler dururum yaptikarını.
Annenize çok üzüldüm. Şimdi nasıl peki.babanız aynı kadına mi gitti.o kapıyı açan devamınida getirir

Çok saolun.dedim senin yüzünden hasta oldum.ne dese beğenirsiniz.Allahtan geldi.benle alakası yok.piskin resmen

Allah merhamet sahibi insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Üzgünüm gram vicdanı yok. Ne olur sen kendini düşün çok ağır şeyler yaşamışsın imtihan denilende bu zaten ki. Şuna çok çok emin olarak söylüyorum onlarca kitap okudum örneğini gördüm tecrübe ettim. Şuan hayatını yaşıyor ama Rabbim zamanını bekletiyor. Er geç yaşadıklarını çekecek yüzde yüz kesin.

Çalışsanız,kursa gitseniz,sosyal çevreniz genişlese yeni insanlar tanısanız atlatması daha kolay olur.Aklınıza güzel anılar geldiği zaman size yaptıklarını düşünün bir süre sonra o güzel anılardan önce kötüler gelecek
Geçen sene çalıştım daha iyiydim. Sonra is yeri kapandı.kursa başvurdum haftada beş gün 1-5 arası. Ne bu işe mi gidiorum devamsizlikta yokmuş baslamadim

Allah merhamet sahibi insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Üzgünüm gram vicdanı yok. Ne olur sen kendini düşün çok ağır şeyler yaşamışsın imtihan denilende bu zaten ki. Şuna çok çok emin olarak söylüyorum onlarca kitap okudum örneğini gördüm tecrübe ettim. Şuan hayatını yaşıyor ama Rabbim zamanını bekletiyor. Er geç yaşadıklarını çekecek yüzde yüz kesin.
İnşallah çok isterim görmeyi.

Allah korusun.zaten beni istemiyor gelmez gelsede ben kabul etmem.biliyorum çünkü mutlu olamam ben kafasını ütüler dururum yaptikarını.
Annenize çok üzüldüm. Şimdi nasıl peki.babanız aynı kadına mi gitti.o kapıyı açan devamınida getirir
Yok balim gorusmuyorum acikcasi yillardir gormuyorum annem yogun bakimdayken yuzune soyle okkali tukurdum eserinle gurur duy .. yani anlayacagin babam.olcak kisiliksiz karektetsiz kimse tarfindan sevilmiyor hic bir kardesi onu sevmiyor onu sildi kardrslerim zaten gorusmuyor anlayacagin bir hic sonuc olark annemde annemin yuvasini dagitan kadinda oldu

Yok balim gorusmuyorum acikcasi yillardir gormuyorum annem yogun bakimdayken yuzune soyle okkali tukurdum eserinle gurur duy .. yani anlayacagin babam.olcak kisiliksiz karektetsiz kimse tarfindan sevilmiyor hic bir kardesi onu sevmiyor onu sildi kardrslerim zaten gorusmuyor anlayacagin bir hic sonuc olark annemde annemin yuvasini dagitan kadinda oldu
Ne iyi olmuş. Karaktersiz insanlar bunlar

Allahım bunlari diyen benim kocam olamazdi hayaldi sanki hersey.o kadarcok guveniyordumki ona.

Evliligimde Dayak vardı baskı vardı annesi vardı.hepsi olsun önemli değil o vardı çünkü.
Ama başka kadına dokunması kaldıramam dedim.ama böyle de mutsuzum kendime yeni eşyalar dizdim babam saolsun.o bakıyor bana bu adı nafaka da vermiyor arada bir kafası eserse 1.500 falan yolluyor.ben Allahtan belami mi istiyorum acaba?

Neyine güveniyordunuz acaba?
2 kızının annesini döven adam başka kadına bakmaz mı sanıyordunuz? 2 kızının annesini döven adam gelip "geçmiş olsun" der mi sanıyordunuz?
Gerçekten belanızı istiyor gibisiniz.

Böyle bir pislikten kurtulmanıza az kalmış.
"İyi ki aldatmış da ömrümü çilekeş bir şekilde yaşamaktan kurtuldum" diye sevineceğinize "devam mı etseydim" diyorsunuz.
Kendinize gelin lütfen. Kendinize acımanız yoksa kızlarınız için silkelenip kendinize gelin.
Onların gözünde "her şeyi sineye çeken kadın" mı olmak istiyorsunuz yoksa "güçlü" bir kadın mı?
Kızlarınıza örnek olmak sizin vazifeniz. İsterseniz her şeyin üstesinden gelirsiniz.

Ne iyi olmuş. Karaktersiz insanlar bunlar
Sende iyilesmene bak hayat cokkk iki kizin var daha onlari gelin edecen anne anne olcan kim bilir belki seninde gonlune yeni biri girerr. Hayatini yasa bak kanser sters yuzunden oluyor cocuklarin ovin mucadele et inan sizin icin dua edecegim

Başın sağolsun Allah rahmet etsin 😔

Siz sadece sevmek sevilmek istiyorsunuz ve bunuda eşinizle yaşadığınız için aklınıza sadece o geliyor ve canınız acıyor.
Sevilmeye değmeyecek, bu haketmeyecek olduğunun sizde farkındasınız ama işte kalb bu onun sevgisine alışmış bi kere.
Ama artık unutmaya çalışın ve başkalarını sevmeyi deneyin, ozaman aradaki farkı göreceksiniz.

Ben artık hiç bir erkeğe güvenmiyorum aile kavramına hiçbirine yok ya böyle olamaz başıma ağrı girdi sinirden biz böyle yetiştirilmedik bundan mı bağımlı kalıyoruz böyle adamlara size de kızamıyorum yetiştiriliş tarzımıza kızıyorum bir evlilik en iyi şartlarda beş yılda oturuyor 10 yıl adamı anasını dayağını çek sonra da tam rahat edecekken çok üzgünüm sizin adınıza tek başına ağır bi yük en azından devlet hastanesine gidip psikolojik destek alın bu kötü adamı unutmanız dileğiyle

Sen imtihanını vermissin .Çok şükür en kötülerini geride bırakmış sin. Çoğu gitmiş azi kalmis.Biraz daha sabir İnanç ini kaybetme ne olur.Gün gelecek emin ol seni bulup yalvararcak.Allah adıldır ve mazlumun yanindadir.Lütfen su niki nide değiştir .gelecek benim de mutluyum umutluyum de.Nasıl düşünürsen onu ceker onu yaşarsin.Allahım tez zamanda seni aydinlatsdin İNSAALLAH

Bende diyorum bazen sen ayrılmayı isteyen biriydin.ee niye bu acı. Sanırım ben o eski hayatımı ozluyorum.aldatilmayi hazmedemedim
Aynen ne güzel yazmışsınız aldatilmayi hazmedemedim diye
bak canım eşim olacak adamın başka kadınla sevisme videosunu gördüm hemde benim evimde benim aldığım koltuğumda ilk birkaç gün şoku atlatamadım hatta burda konu da açtım daha yeni bu olay, peki şuan umrumda mi hayır üzüldüm mu evet ama gecti zaten boşanacaktım karşıma bu cıktı, şuan 2-3 ay daha beklemek zorundayım maddi durumlardan dolayı o benim bunu bildiğimi bilmiyor, yüzüne bile bakmak istemiyorum ama hiçbir şeyi belli de etmiyorum
sonra bana cinsel yolla bulaşan bir hastalığı olduğunu söyledi güya benden geçmiş alakası yok adamla 2 yıldır yan yana bile yatmıyoruz
Ilahi adalet dedim ya eskortlardan buna geçmiştir
Ne yapayım ben sence üzülüp kahrolup agliyim mi
Onu ilk evliligimde yapmıştım ordan zaten kendimi hastanede buldum ölümden döndüm
Neyse bunları boşver
Canım kusura bakma da açık açık düşüncemi yazicam seninki biraz şımarıklık ego kibir gibi birşey gururuna yediremiyorsun yapılanları ama inan bana
SAĞLIK GURURDAN DAHA ÖNEMLİ
Ki sen zaten yaşamışsın benden çok daha iyi biliyorsun cektigin acıyı

X