Aldatılan Kadın Çocuklarının Önünde İntihara Kalkıştı

SheZofren

.....
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2011
6.112
6.883
Adana'da kocası tarafından aldatıldığını söyleyen kadın, iki çocuğunun yanında intihara kalkıştı. "Ona cep telefonu, bana elektrikli süpürge aldı" diye isyan eden kadın kurtarıldı.

Adana'da kocası tarafından aldatıldığını söyleyen kadın, iki çocuğunun yanında kendini köprüden nehre atarak ölmek istedi. Son anda çocukları ve çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarılan kadın kocasına, "Beni neden aldatıyorsun, benim ondan neyim eksik, ondan daha güzelim" diye isyan etti.

EŞİ ALDATTI

Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Tepebağ Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Mikail D. ile 16 yıl önce evlenen Aysel D.'nin (31) bu evlilikten B.D. (14) isimli erkek ve M.D. (10) isimli kız çocuğu dünyaya geldi. Ancak bir süre sonra Mikail D. eşini bir kadınla aldatmaya başladı. Aysel D. bu durumu öğrenince eşiyle arasında problem çıktı.

ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE İNTİHARA KALKIŞTI

Aysel D. eşinin kadınla ilişkisini bitirmesini istedi ancak bu olmayınca Aysel D.'nin psikolojisi bozuldu. Ne yaptıysa bu ilişkinin önüne geçemeyen Aysel D. intihar etmek amacıyla iki çocuğunu da yanına alarak evden çıktı. Seyhan Nehri üzerindeki Girne Köprüsü'ne gelen genç kadın, burada çocuklarının gözü önünde köprünün demir parmaklıklarının üzerine çıkarak kendini nehre atmak istedi.

VATANDAŞLAR TUTUP ÇEKTİ

Bu sırada çocukları annelerine sarılarak "Anne atlama" diye ağlamaya başladı. Bu sırada genç kadın atlamak için aşağı doğru hamle yaptığı sırada çevredeki vatandaşlar yetişerek genç kadını tutup aşağı çekti. Daha sonrada vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ancak genç kadını ikna etmek kolay olmadı. Genç kadın köprünün demir korkuluklarından tutarak ölmek istediğini ambulansa binmek istemediğini söyledi. Genç kadının şoka giren çocukları ise annelerinin ne yaptığını anlamaya çalışıp gözyaşlarını tutamadı.

"ANNELER GÜNÜ'NDE SEVGİLİSİNE CEP TELEFONU BANA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ALDI"

Genç kadın polislere, "O beni aldattı, beni meme kanseri yaptı. 3 sene önce de aldattıAntalya'da. 'Bir daha yapmayacağım' dedi. 2 yıldır aynı iş yerinde o kişiyle görüşüp duruyordu. Bana yazık değil mi ruh hastası oldum. Ben eşimin her şeyini yakaladım, fotoğraflarını bile yakaladım. Yapıyor sonra inkar ediyor. Kendimi buradan aşağıya atacağım, herkese ibret olsun yapmasın bir daha. Benim günahım neydi? Bütün kadınlık görevimi yaptım, kaç sefer dedim beni istemiyorsan, sevmiyorsan bırak diye ama olmadı. Bırakın beni kendimi atıp kurtulacağım, suçum neydi namuslu olmak mı? Benim suçum kocamı mı sevmekti ne istedin benden? Anneler Günü'nde ona cep telefonu aldı, bana elektrikli süpürge getirdi. Ne sevgi ne de şefkat var. 8 sene çamurlu, fareli evde oturdum, bütün erkeklere ibret olsun. Aldatmayın karılarınızı istemiyorsanız boşayın günahına girmeyin" dedi.

Kadını polis ikna ederek ambulansla hastaneye götürdü.

http://www.haberler.com/aldatilan-kadin-iki-cocugunun-yaninda-intihara-8498432-haberi/

Nasıl bir mantık bu çocuklarının gözü önünde uçkuruna düşkün herif için intihar girişiminde bulunmak. Sadece çocuklara üzüldüm yazık hayıflandığı şeye bak o kadına cep telefonu almış ona elektrikli süpürge ondan daha güzelmiş miş Allah akıl fikir versin ebeveyinliği de hak edene versin inşallah

Yahu bu kadınlar çocuklarını neden düşğnmeS,tek dertleri kocaları,anamda öle kadın,ahhh ahhh

Bu kadınlar nasıl bu kadar güçsüz oluyolar gerçekten anlamıyorum tamam üzülürsün ağlarsın ama intihara kalkışmak nedir yazık değil mi o çocuklara???

Hep diyorsunuz ya yapana değil yaptırana bakın diye.
Peki bu kocanın hiç mi suçu yok?
Kadın kaç defa demiş, boşanalım diye. Belki tehditle falan boşamadı kadını.
Hem boşamıyor hem aldatmaya devam ediyor. Şimdi bu kadını bu hale kim getirdi?
Kadın normal değil, hiç normal birisi çocuklarının önünde canına kıymaya çalışır mı? Kadın kanser olmuş, önce bedeninden sonra da ruh sağlığından olmuş. Kimin yüzünden?
Ve evet, o ruh halindeyken metresine aldığı hediye de gözüne takılır elbet. Benim de takılırdı.
Kadını suçlayamıyorum çünkü çökmüş artık, ruh sağlığı yerinde değil. Yargılanması gereken biri varsa o da kocadır.

Yaa çok üzücü gerçekten, çocuklar için ayrı üzüldüm... Kadın o kadar çaresiz hissediyor ki kendi gücünün farkında değil, nerden baksan elle tutulur gözle görülür bir yanı yok.. Nasıl düzelir bilmem ama birisinin o kadını o hayatttan çekip psikolojisini düzeltmesi lazım. Ayrıca buzlu görüntü kadının yüzü belli oluyor, asıl adamın yüzünü verseler keşke!!!

Kadin 15 yasinda mi evlenmis?
Ömrünü vermis. Sorun elektrik süpürgesi telefon degil. Sadece hediye meselesin de bile kadini evi temizleyen biri olarak görmesi. Ancak kadin is görsün. Kalbine ruhune hediye yok. Cocuklarinin önünde yapmasi cok kötü. Ama bilincli yaptigini düsünmüyorum

Bu ne rezillik ya kocayıda kadinida gectim biri 14 biri 10 yasinda cocuklarin gözleri önünde anneleri yerlerde ayilip bayiliyor ölcem diye biyerlere filan cikiyor. Yazık cidden bunu yaşamamaliydilar.
Bazı kadınlar koca diye deliriyor . Bu cocugum olmasa bir dakika durmam diyenlerde genelde kendileri kocadan geçemiyor, cocugu umursadigindan değil.

Adam en az 3 yıldır aldatıyor.
2 yıldır kiminle aldattığını bile kadın biliyor. Her şey elinde, fotoğraflar bile var.
Adama "beni bırak" demektense adamı bırakmak daha doğru değil mi?

Adamın iflah olmayacağı 2 yıldır karısı kiminle olduğunu bile bildiği halde göstere göstere aldatmasından belli. Bunu bile bile adamdan ayrılmıyorsa zaten görünen köy kılavuz istemez.

Adam tabii ki hiçbir şekilde haklı değil ama kadın da mantıklı değil.

Neyse, geçmiş olsun. Çocuklara bir travma daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…