Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Bence öyle. Benimki de evlendi çocuğu da var diyodu. Ben bi kız buldum bikaç özellik dışında herşeyi tutuyo bulduğum kızın. Kız bekar ve çocuğu yok. Ama bulduğum kızın kardeş sayısı memleketi burcu falan da uymuyo. Yani uyan özellikler tesadüf olamaz bence bizimki hedef şaşırttı ya da hayali karakter. Bilemiyorum
resmen şeytanın avukatı gibi yaa.nasıl bir kafa hey allahım?düşün düşün kudur yani.

Ama sen onu tamamen bitirdiğini söylemek için mesaj atarken bile o bu kız hala peşinde diye. Düşünür. Hiçbirşey söylemeden sağdan soldan engellesen daha çok merk eder durup dururken biye engelledi diye. O sana blöf yapmıştır ya evlencem vs diye hiçbir akrep tamamen ilişkisini oturmadan tamamen guvenmeden evlenmez bianda. Hatta çoğu akrep çok geç evlenir

Yaa dgru diosun da bu takmsti kafaya.yasim gecio diodu halbki dha 27yani.nse o son msjdi ztn.dha yazmam.ama engelledm de.face kapattm canm.bzm araya baya zaman grdi iki ayi gecti.yne etkili olr mu blmiorm

Bence öyle. Benimki de evlendi çocuğu da var diyodu. Ben bi kız buldum bikaç özellik dışında herşeyi tutuyo bulduğum kızın. Kız bekar ve çocuğu yok. Ama bulduğum kızın kardeş sayısı memleketi burcu falan da uymuyo. Yani uyan özellikler tesadüf olamaz bence bizimki hedef şaşırttı ya da hayali karakter. Bilemiyorum

Anladm da nye bole oyun oynuolr bi anlasam.nasl bi kafadr yaa.seviyomuyuz yksa tel ayarlryla mi ugrasiorz anlamiorm bzn.adam gbi soyle yni.bn fzla acik sozluyumdr.neyse derim yani.yalan soylemeye ne grk var.brz adam olsalrdi ztn

Numarasını değiştirecek olsa duyurmadanda değiştirir. Niye numara değiştireceğini uluorta senin göreceğini şekilde yazmiski? :KK70: çokta gözümuzde buyutmeyelim ya şunları.

X