Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Aynen bu akrepler kendilerinin zeki sanıyor. Akrebe akrep gibi davranicaksin sokup sokup kacacaksin. Onların kafasi anda nasıl kirk tilki dolasiyorsa sen de öyle bir kadın olacaksın. Ama belli etmeden. Cin fikirli sinsi kafasında her dk plan kuran bir yılan gibi olacaksın ama onun yüzüne masum bi melek gibi goruneceksin. Onları cezbeder genelde öyle tipler.

Eh artık fırsat olur mu bilmem bu şekilde davranmaya:)düşünmeyeceğim diyorum yine aklıma takılıyor.seninki de kendi kendine ayrılıp gitti demek.ne kadar sürdü bu durum?

Valla ilk iki kere kendisi ayrıldı uç gün sonra geri dondu ben üstüne dusmeyince. Sonraki ayriligimzda iki uç kez ben ayriliyordum kendisi terk edilen taraf olunca gurur yapıp dönmüyordu bi iki hafta sonra ben pişman olup geri dönüyordum affediyordu. Ama o süreçte birkaç kez kendini kanıtlardır açıklamalar yapardı baktı dönmüyorum sonra oda alakasını keserdi. O öyle yapınca ben dönüyordum geri bakıyorum artik beni takmiyor merakimdan geri dönüyordum. Onlarda iste bunu yapıyorlar. Neyse bazen naza çekiyordu. Özür diletiyordu vs. Ama en sonunda barisiyordu. Benim ayrildgm zamanlar atriligimz 1-2 hafta sürerdi. En son gecen ay tartismisyik face twtr kapatmıştı ama instagrami vardı bende onuda kapat dedim sonra o açık kalsın bari deyince zaten en kötüsü o milletin fotolarina mi bakacan özel olarak oturup takip etmek istediğin kişilerin adini aratacaksin bu belki bayan olur ve ben kiskancim vs o yüzden sen onu kapatana kadar gorusmycem seninle dedim.ayrıldım birkaç gün açıklama yaptı. Ama hala kapatmadi . snra yine baktım sessizlesti özür falan edilemiyor yazmiyor aranıyor hatta benden sogumustu o sırada. Hic yazmiyodu artik. Yani tamamen bittiğini düşünüyordum. Bir hafta nete göremedim tel bozulmuştu whatsapp falan girmedim sonra aradı hayrdir birşey mi var dedi yok ama uç gundur takilmiyorum yenimi farkettin dedim yok belki bana kizmissindir diye girmiyosndur düşündüm ama günlerce girmeynce başka birseymi oldu diye merk ettim vs dedi. Snra yine tatlıya bağlaşık iste. Ama ne bilim zar zor toparlyorum eskisi gibi beni alttan almıyor nazimi çekmiyor biktirdim adamı. Her dk sorgu sual. Bikmisti. Simdi ise hic ilgilebmjyotum yazmiyorm vs simdi o ilgili. Demek ki bunlara hic ilgi gostermeyeceksn anacim arada tatlı falan yap götür , biraz yakinslas cilveles tamam.

yok ya cilveleşecek birşey yok.istemiyor ki aramıyor.1 hafta oldu.nesine yakınlaşacağım ki?

İphone da olmuyor o ya:) eğer oluyorsa nasıl oluyor anlatır mısın

yok ya cilveleşecek birşey yok.istemiyor ki aramıyor.1 hafta oldu.nesine yakınlaşacağım ki?
Ddaha hic fazla olmamış merak etme. Ya da onu zayıf noktasından yakalayıp mesaj atican canım. Bende o taktiği buradan uyguladm hemen yazdi. Onlar cinselliğe ilgisi çok ya sende çok açık olmayan ama erotik olan bir fotonu yolla ona yazar sonra tatlıya baglarsinz:) tabi cesaret isi bu ben yapamam günah falan deme. Benimle erotik şeyler konuşmak gunahta çıkmak flört etmek gunah degilmi dye lafı koyar sana. Öyle keskinler. Onlara sadece kendilerine ait olduğunu hissettirdikten sonra istediğini yap yasa asla senin hakkında kotu düşünmezler çünkü sadece onunla o özel şeyleri yasiyorsun ona guveniyorsun onlarda asla ozellerini başkasıyla paylaşmazlar rahat ol. Cesaret edip bence öyle birsey yap. Ardından yine cesurca bir mesaj at. Ama eğer bugune kadar arka arkaya arayıp mesaj atmadiysan bunu yap . simdi hergun arayıp yazıp bir sonuç alamadiysan arksından bunu uygularsan diycek her yolu deniyoru bu kiz. Komik gorunursun. Bunkad rzmn aramadiysan simdi bunu yap bence. Zaten uzun zaman ortada yoktun birden bu şekilde çık karşısına.

Olmadı valla canım mesaj ekrana düşmedi. Hem de gönder tuşu grileşti gönderilmedi
Kız olur ben bunu iphonede yapıyordum. Veri ya Wi-Fi hangisi kullaniyosan diyelim whatsapptan mesaj geldi hemen açma mesajı ince netini kapat sonra whatsappa gir millete cevap yaz çık, son kullanilan uygulamadı kapat sonra geri netii AC. Mesajlar iletilmiş oluyor zaten. Girerken kapat çıktıktan sonra AC. Boyle sanki günlerce girmiyomusngivi gorunuyrosun

Ayrıca benimki svgikiyiz bazenngunlerce atamaz yazmaz. Bunların huyu bu. Her dk aşamazlar. Hele ayriyken sende ses yoksa ondada ses olmaz. Üzerine düşünce ya boğulur kaçar. En iyisi günlerce yazmiycan aramiycan birkaç hafta sonra kendini ufacık bir gösterip tekrar kaubolcan

Ya iyi bir fikir gibi gelmedi banaevet aramadım yazmadım bir haftadır.ama ne diyeceğim şimdi.kaçan kovalanırmış,öyle diyor.kaçıyor gel beni kovala mı demek istiyor?hiç sanmıyorum.ay keşke buluşabilsek seninle,istanbul da mısın?

Bilmiyorum nasil fikir ama zayıf noktaları olduğu için koşa koşa geliyorlar. Ama sen sadece bi foto atıp yokolucan belki günlerce yazmayacaksin girmeyeceksin Kendini onun aklına getirmiş olacaksın helede öyle bir fotoyla cildidir sana ulaşmak için. . yok canım.ben hataydayim. (

Tüh çok üzüldümneyse yani kararsız kaldım bu fikre aslında ama biraz da gurur meselesi oldu.elim gitmiyor bir türlü.

Ne gurur canim ya onlar kadar gurursuzu yok benim sevgilim ilk zamanlar gururluydu sonra ayrılır iki gün sonra geri dönerdi. Hemnsenn günlerce yazmayarak gurur bingöl yermiş oldunb zaten şimdilik sadece bidefa kendini ona farkettirip yok olacaksın

Ya iyi de tatlım ne yapacağım,nasıl?

yok denedim ben de olmuyor,gönder tuşu gri

Yaaa yazdklrn icn cok taekkurler.hepsni okudum.benm durumum soyle.bn en son fzla ilgilenemedm onunla.o da bikc bast seyi bhane etti ayrldi.bn tbi cok iyiyken ayrldgi icn anlam veremedm sasrdm.aradm msjlr attm kizdm uzucu seyler soyledm uzun muddt.o arada glba bryle konusmya basldi.yani oyle soyledi bana.sen yazdkca senden tiksnyrum.seviyodum ama artk uyu olyrum dha yazma demsti.bn uc gun yazmsam ertesi gun yaziodum dyanamayp.once engelledi face whatsap vs.snra kaldrdi.en son da nisanlandm dedi ama hc ole bi belrti goremedm.yne en son soyledklrm icn ozur diledm sevdgmi soyledm.hc cvp vermedi.oyle kaldi.smdi ne yapmam lzm.onu artk istemedgmi soyleyp ilglnmsni mi saglamk lzm.yksa oyle kalsn mi.ama gozunde de dusmus oldum bi kre.enazndan grurumu geri kazanym.ay hc bole dgldi yaa.o yalvarirken ayilip bayilrken ne hale geldm hala inanamiorum.basta ck zor davrandm.glba oyzdn dikktni cektm smdi avucndaym.napmalym blmiorm.suan hcbiyerden engellemems.resm vs gornmyo ama facete devmli resm koymalara basldi.kafam karsti napcm :-(

valla ben akıl veremem sana,zira aynı durumdayım.ama yazma bence,bana diyordun,bak ben devam ediyorum,sen de öyle yap.ama diğer arkadaşlar daha tecrübeli,bakalım onlar ne yazacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…