Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

çok samimi söylüyorum karnım çatlıyo ne oldu demekten. Sormazsamda neden sormadın diye küsüyor. birde onunla uğraş :))

benim eşimde akrep burcu genel özelliği kinci, kıskanç, yaşadığı olumsuzlukları unutmuş gibi göstersede aslında unutmayan ama aynı zamanda biraz sert romantik birazcıkta şeye düşkün:kedi:

çok samimi söylüyorum karnım çatlıyo ne oldu demekten. Sormazsamda neden sormadın diye küsüyor. birde onunla uğraş :))

kavga edelim bir bakmışım kavgayı başka noktalara getirmiş eski defterleri açmış. birde dili pabuç gibi laf yetiştiremiyorum çünkü baskınlığıyla beni eziyor sanırım bütün akrepler aynı.

benim eşimde akrep burcu genel özelliği kinci, kıskanç, yaşadığı olumsuzlukları unutmuş gibi göstersede aslında unutmayan ama aynı zamanda biraz sert romantik birazcıkta şeye düşkün:kedi:

ya o düşkünlük varya :))) geyşa olduk çıktık :)))

benim sevglimde akrep ama ona aşık olmamdaki en büyük etken gizemli ve duygularını aşırıda yaşamasıydı ama inatçı ve kinci olduğuna katılyorum ayrıca 6.hisleri çok kuvvetli ve yalanı dolanı şıp diye anlıolar kandırılmaz aslaaklinialirimsmile

kavga edelim bir bakmışım kavgayı başka noktalara getirmiş eski defterleri açmış. birde dili pabuç gibi laf yetiştiremiyorum çünkü baskınlığıyla beni eziyor sanırım bütün akrepler aynı.

hehe kesinlikle aynı :)))

ben bu tarz bişileri ilk ablasının yanında beni birden öpünce anlamıştım höö olmuştum hehe:KK1:

ben dah rahatım o konularda
öpüşmeye bıle karsılık vermeyınce ne kavgalar cıkıyor
onu hıc dusunemıyorum bıle

canım bekarken öyle oluyor ama seni evlenince görecem. biz sevgiliyken ilk öpmesine karşılık vermedim diye benimle iki gün konuşmadı. bende bir gün evine gidip baskın yaptım kucağına atlayıp kendim öptüm çok şaşırmıştı. sonra sürekli devamnı istedi sürekli bunlar yüzünden kavga ettik.

ama neden o kadar şüphecisiniz merak ettim. Tatmin etmiyor cevaplar hiçbi şekilde. dediğim dedik çaldığım düdük :))

kurabıye valla cocugun anasından emmıdiği sutu burnunden getırıyor dıyım o derece
şaka kızz oda hakedıyor valla

bılmem bızımkı boyle ısteksız gıbı gorunmeye calısır bu konularda benden bekler ıcten ıce bende cok odunumdur
işte kendını tutamayıp ılgısını gosterdıgınde eger karsılık goremezsee Allah kavgasını eder yanı

X