Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

bir kere kızlar ne alakası var kıskançlıkla sevginin ?

adam akrepse zaten ne hissettiğini bir kendisi birde allah bilir,nereden mi biliyorum,bende akrebim çünkü,kan yutar kızılcık şerbeti derim,duygularımın anlaşılması benim için hem zayıflık hemde sıkıntı vericidir.

cimrilik konusuna gelince;kesinlikle doğru her akrep çok zengin olmak ister ve öldürseniz ,kendisi çok istemedikçe tasarruflarına dokunamassınız,her zaman parası vardır,az veya çok.

canım adamda sıfır kıskanclıksa sahıplenme ıcgudusu zayıfsa ıster ıstemez sevgının azlıgı yada yoklugu ılk akla gelenlerden...
cımrılık konusuna gelıncede oyun ıcın kendıne 400,500 tl lık seyler alıp banada hedıye olarak bı cd alan bırı buda bana garıp gelıor bı erkegın bole cımrılık yapması :1shok:

benimkiside çok kıskanç değildir,ama bazı konularda bilirim ki hassaatır,mesela çok açık yaka giymemden hiç hoşlanmaz.
cimrilik konusundada harcamaya ben alıştırdım diyebilirim,yani erkekler bazı şeylere zamanla adapte oluyorlar,inşallah sizinkide öyle olur.

evt akrepler burjuvadır güzeli iyiyi severler bunlardan kolay kolay vazgeçmezler olacaksa en iyisi olsun derler . çalışmayı severler ama keyiflerine düşkündürler. bişeye canı sıkıldımı motivasyonu çabuk gider bezgin kendini bilmez halde dolanırlar toparlamak gaz vermek kadına düşer parayı severler ama onu hayatın keyfi için araç olarak görürler şimdilik bu kadaar kaydirigubbakcemile5

hımm benımkı hıc kıskanc deıl işte
umarım bakalım hayırlısı olsun

bu yorum ıyı oldu canım tesekkurler

ya aslan burcu ile anlaşamıyor mu?

pırlanta84 cımrılık konusuna degınmıssın ben kendı erkek arkadasım ıçın şöle dıyebılırım......eger parası varsa benım ıcın mıktara bakmadan harcar .Yemek içmek gezmek gıbı.....ama asla benım ıcın gıdıpte özel bırseyler aldıgını bılmem..cunku bu onun yapısında yok.yanı akrep erkegı ıle yenı bır ılıskıye baslayanlar varsa ilk ethapta bu hedıye konusunda tedırgın olmasın derim çunku bu konuda cok ruhsuzlar,romantıklık sıfırın altıında malesef..ama ben bır BALIK olarak bile bu yonune alsıtrdm kendımı cunku sevıyorum.bunun ıcınde yıpratmıyorum kendımı..neden daha fazla özel seylr yapmıo benım ıcın dıyerek..örnek vereyım;bir keresınde özel bı günde kuzenıne gttık ve bende mutfakta yıyecekler yemekelr hazırladım masayı süsledim MUMlar koydum masaya ..ve gelip masadakı mumları gorunce gülme krızıne gırmişti...gelll de sınır olma....ama yınede aşığım hergeleye yanı cımrılılk ise sezmedım aksine gıcık oluyorum 100 mılyonu mu var cebınde gıder anında harcar deli olurum bendeee tabii

benımkıde hedıye konusunda cimri birazmirmirmirmir

benimde eşim Akrep.
Benim eşim çooook cimridir.
Annesinden bile bu yaşta 10 lira koparsa mutlu olur ki, durumumuz gerçekten fena değil yani.
Ama konu ben ve çocuklar olunca, dünyanın en bonkör insanıdır o.
Ben çok kocacı bir eş değilim ama bu konuda hakkını yersem Allah bile kızar.

bizim için sınırsız para harcar, herşeyin en iyisini alır, asla ucuz mal almaz, bizi mutlu edecek bişey çıkmasın ağzımızdan, hemen kafasına takar, alana kadarda rahat edemez.
Ama evet yani öyle romantik bir hediye aldığını bilmem.
Hep bana sorar ne alıyım, ne istiyorsun diye.
Yada ben derim, sevgililer günü için hediye bunu aldım kendime, anneler günü için hediye bunu aldım vs.yerimseniben

ya aslan burcu ile anlaşamıyor mu?
Anlaşır anlaşır, merak etme.
Ben aslan eşim akrep burcu.
Biraz fırtınalı olur ama çok tutkuludur aralarındaki ilişki.
11 yıldır evliyiz ve kolay kolay boşanacakmışız gibi görünmüyor durum.kaydirigubbakcemile3
Evliliğin ilk yılları biraz zordur, alışana kadar ama sonrasında sizi ne kadar sevdiğini anladığınızda bazı huylarını görmezden gelip, mutlu olabilirsiniz.

bu cumleye kesinlikle katiliyorum
babam aslan burcu ve hic anlasamazlar, benim oglum da aslan burcu simdi anlasamiyacaklarindan korktum

benim esim cok inatcidir, ama bazen de cok duygusaldir
dinlemeyi sever, cok anlayislidir
ama cok dik kafalidir bildigini okur
caliskandir
eli aciktir kesinlikle cimri degil
sezgileri cok kuvvetli
sevgisini belli etmez
romantik degil
dostlarina cok duskundur, kesinlikle yari yolda birakmaz

kötü hiç birşeyi unutmaz, kızgınsa gözleriyle zehirler gerçekten.eli açık hiç para tutmayı bilmez..iyi dinleyici yön verici .... romantiklik sınırlı evet :)) hediye alır ama almasa daha iyi :))))) beceremiyolar demekki

işte sevgısınden emın olsam buyuk ıhtımal bu kadar sorun etmem de
ben cok takılıyorum hemen guvenemıyorum ınsanlara
maşallaj canım benım
ama bız bazen catısıyoruz burclardan galıba ben benım dedıgım o benım dedıgım olsun dıyor sız bunu nasıl aştınız?

bu cumleye kesinlikle katiliyorum
babam aslan burcu ve hic anlasamazlar, benim oglum da aslan burcu simdi anlasamiyacaklarindan korktum

canım belkı bı taraf bayan aslan dıger tarafta erkek akrep ve aralarında duygusal ılıskı olunca durum degısık olabılır ne dersın?

Aranızda hiç bizim gibi olan varmı bilmem ama biz eşimle aynı gün doğmuşuz kaydirigubbakcemile5
Aramızda 3 yaş var.Üstelik eşimin yükselenide aslan.yani siz düşünün artık halimi.....sositososito
Ama bu meseleye bir haşiye düşmek isterim...Evet çok uyumlu bir çiftiz...bekarken eşimin hep akrep olmasını istedim,beni daha iyi anlar diye düşündüm.Ama karıştırmamak lazımmış onlar erkek bizler bayanız...Aramızda FARK var....kaydirigubbakcemile
Yine de herkes bizim gibiyse dünya saadet yuvasına döner....kaydirigubbakcemile2Şeniz
Aman nazar değmesin....alkisalkisalkis:asigim:

Allah daım etsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…