akrep erkeğiyle başa çıkamıyorum offf

Ya yorumlari okuyup çok gülüyorum ya .Ne eziyyetmiş sizinkide kardeşim)) bir az esnek olun kadınsı olun olur biter bu kadar planlar projeler çizmeniz gerekmez . Kendisi ölür bitir her dediginizi yapmak için))

Esneklikten kasıt ? Örnekleme mevcut mudur ?:ıslık:
Yani monoton bir kasın olmayın esnek karakterli kadınlar hep başarır genel olarak.Yanı erkegin burcun ne olursa olsun . Mesela kapeislerine aldırmayın .Bir örnet söğleye bilirim. Dikkat etmişsinizdir .Bir bebek düşünün bir şeyi yere atar kaldırırsan yine atar kaldırırsan yone atar .Senin limitinin nerede bittigini denemek ister. Bazı erkekler kaprizinin geçdiyi yerde daha fazlasını yapar . Esnek kadınlar durumu nasıl manupule edeceğini bilir

Benimki oğlak ayyyyy :KK43:
Aynı anlattıklarınız gibi kızlar hiçbir zaman bana sen haklısın demedi hep ben haklıyım sen suçlusun sen yapıyorsun..
Ve hep bana der ki sen alttan al kadın alttan alır tamam alırım da haklı olduğum zamanlarda niye ben alttan alıyorum? :)
Bide çok çabuk sinirlenir ve siniri kolay kolay geçmez
Kızlar size taktik hep sen haklısın diyin siniri geçene kadar idare edin sonra zaten peşinizde dönüyo o an konusun haklı olduğunuzu anlatın naz yapın yani konuyu hemen kapatmayın yoksa tepenize çıkar bide asla inatlaşmayın
Benimki aşırı inattır bazı şeyleri zorla kaç kez diyerek yaptırıyorum ama ben de inat edince yapmıyor ben de ters psikolojiye başladım misal kendime illa şunu alcam dediğimde eğer bana kızgınsa Yok alma diyo ama şunu kendime alcaktım da almasam da olur boşver dediğimde al diyor :) :)

Zor seven ben bugün itibari ile el insaf dedim
Daha pess demedim ama .Kendim de bir akrep'im lakin böyle savunmasiz kalabileceğim aklima gelmezdi

her şeyde kendini haklı gören, ipleri durmadan elinde tutmak isteyen, sinirli tavırda bulunan akrep erkeğiyle nasıl başa çıkılır? inada binmesi ve geri çekilmesinde mesaj atmamasında kendini geri çekmesinde neler yapılır lütfen tavsiye verebilir misiniz?

Sinirli tavrı geçmiyor. Ama onun dışında herşeyi törpüledim. Kendini sürekli haklı görüyorsa asla geri adım atmıcaksın. Haklıysan. Başta hatasını kabul edip sonra tekrar seni suçlayabilir. Yani psikolojik olarak seni çökertmeye çalışabilir. Haklıysan asla adım atma,konuşma yat uyu bu kadar diyorum. Bir kaç gün sonra yada bir saat sonra gelip ne yaptım konuşmuyorsun dersede sebebini sakince söyleyin. Mutlaka kavga çıkarmaya çalışacaktır dikkat edin tongaya gelmeyin.haklıykem haksız yaparlar. Sebebini söyleyin ve kavga etmek istemediğinizi söyleyin. Hatasını anlamasını beklediğinizi söyleyin. Haksız olduğunu söyleyin ve odayı değiştirin. Asla kavga etmeyin. Asla birşey yokmuş gibi davranmayın. Valla çok çektim tek çözüm yolu bu. Ve vazgeçilmez olmadığını net bir şekilde hissettirin hatta söyleyebilirsiniz. Tabi tartışma zamanlaro dışında. Kaybetme korkusu her daim olmalı.

Yani monoton bir kasın olmayın esnek karakterli kadınlar hep başarır genel olarak.Yanı erkegin burcun ne olursa olsun . Mesela kapeislerine aldırmayın .Bir örnet söğleye bilirim. Dikkat etmişsinizdir .Bir bebek düşünün bir şeyi yere atar kaldırırsan yine atar kaldırırsan yone atar .Senin limitinin nerede bittigini denemek ister. Bazı erkekler kaprizinin geçdiyi yerde daha fazlasını yapar . Esnek kadınlar durumu nasıl manupule edeceğini bilir
Evet asıl ve doğru özet sizinki.ama bunun için bir kaç sene içinde anca öğreniyorsun. Karşındakini takmamak ve asla geri atmamak lazım. Tüm erkeklerde geçerli. Ama işte artık laf anlatmaktan bıktığın noktada hanımfendinin dediği gibi anca oluyorsun :KK66:

X