akrep erkeğiyle başa çıkamıyorum offf

Alttan aldığında daha da kötü biliyor musun.. Kendini hep haklı sanacak ve bu şekilde üstünde baskı kurabilecek. Haklıysan arkasında dur. Ben kaç kere ayrılmıştım yalvardı kapılarıma geldi. Ama dengesizler işte. Bu kadar sevdiğini söylediği insana Her türlü haksızlığı da yapıyordu. Hatam yokken birsürü paronayakça davranışlar.. Yani alttan alma. Ya da al. Ama iki türlüsü de seni çok yoracak biliyorum. Ah ne diyeyim lütfen çok sevme ve zamana bırak
valla adamın karşısında ağladım bile bebişim daha ne diyim ki hatamı düzeltmek için gittim diye azar yedim çocuk gibi. ben baya geç kaldım sanırım. sen bilirsin yazdım diye burnumdan getirdiği oldu daha dün

Şöyle anlatayım, eşim arabalara çok düşkündür.
Bu hayatı boyunca böyleydi.
Ve sevgiliyken kullandığı arabasını çizmiştim bir güzel.
Herkes bitti bu iş, seni görse öldürür dediği halde; arayıp sormayan, ilişkiyi bitiren taraf oldum bu olay üzerine.
Sonuç olarak tıpış tıpış 1 ay sonra geldi.:eğlence:
Maalesef kontrol delisi gibi görünseler de, kendilerine diş geçirteni severler.
ya geçiriyorum da bak bana sert yapma daha sert tarafımı görürsün sen böyle biri değildinden giriyor bilmemneden çıkıyor ama

ya geçiriyorum da bak bana sert yapma daha sert tarafımı görürsün sen böyle biri değildinden giriyor bilmemneden çıkıyor ama
İşte insanın hamurunda olmadıktan sonra, başedilmesi zor.
Siz naif bir insansınız anladığım kadarıyla ve böyle şeylere alışkın değilsinizdir muhtemelen.
Ben o lafı yesem mesele 'senin sertin benim fırtınımda yaprak düşüremez, akıllı ol' der; racona bağlarım.:KK73:
Dediğim gibi, çok fazla bir aşk, sevgi yoksa uzaklaşılması gereken erkektir.

İşte insanın hamurunda olmadıktan sonra, başedilmesi zor.
Siz naif bir insansınız anladığım kadarıyla ve böyle şeylere alışkın değilsinizdir muhtemelen.
Ben o lafı yesem mesele 'senin sertin benim fırtınımda yaprak düşüremez, akıllı ol' der; racona bağlarım.:KK73:
Dediğim gibi, çok fazla bir aşk, sevgi yoksa uzaklaşılması gereken erkektir.
hahahahahahha ya bunların dışında çok fedakarlık yaptı ama çok düşünceli davranışlar gösterdi işte onları da görünce bi insan seviyo be kaybetmek istemiyo, etraf leş kargası kıçını dönüp yatan erkekle dolu. değerli hissettirene denk gelmesi çok zordu benim için, bu da öyle olunca bi yapamıyorum

hahahahahahha ya bunların dışında çok fedakarlık yaptı ama çok düşünceli davranışlar gösterdi işte onları da görünce bi insan seviyo be kaybetmek istemiyo, etraf leş kargası kıçını dönüp yatan erkekle dolu. değerli hissettirene denk gelmesi çok zordu benim için, bu da öyle olunca bi yapamıyorum
Yapar, yapar bilmez miyim?
Dünyada tek kadın sizmiş gibi hissettirir, sonra bunu bir anda elinizden alır.
Dünyanız yıkılıyor gibi hissedersiniz, o uzaklaştıkça nefesiniz kesilir.
Bir bakarsınız ondan mükemmeli yoktur ve çok mutlusunuz, bir bakarsınız cehennemi yataşan zebani olur.
Mesela eşime bir süredir kızgınım ve sadece ev arkadaşı gibi davranıyorum.
Bu aralar yine peşimde, çiçekler böcekler, iltifatlar, hediyeler, yemekler vs.
Bir yüz versem, hop geri dönecek o burnu kaf dağına.
Şuan ipler bende, ama ona geçtiği an aslan gibi kükreyecek.

Zor, cidden çok zor.
Gelecek düşünmediğiniz bir adamsa, bırakın orada.
Birkaç zaman üzülür ağlarsınız ama hayatınız boyunca kovalamaca oynamaktan kurtulursunuz.

Yapar, yapar bilmez miyim?
Dünyada tek kadın sizmiş gibi hissettirir, sonra bunu bir anda elinizden alır.
Dünyanız yıkılıyor gibi hissedersiniz, o uzaklaştıkça nefesiniz kesilir.
Bir bakarsınız ondan mükemmeli yoktur ve çok mutlusunuz, bir bakarsınız cehennemi yataşan zebani olur.
Mesela eşime bir süredir kızgınım ve sadece ev arkadaşı gibi davranıyorum.
Bu aralar yine peşimde, çiçekler böcekler, iltifatlar, hediyeler, yemekler vs.
Bir yüz versem, hop geri dönecek o burnu kaf dağına.
Şuan ipler bende, ama ona geçtiği an aslan gibi kükreyecek.

Zor, cidden çok zor.
Gelecek düşünmediğiniz bir adamsa, bırakın orada.
Birkaç zaman üzülür ağlarsınız ama hayatınız boyunca kovalamaca oynamaktan kurtulursunuz.
ay kahretsin be aynı benim yaşadıklarımı tarif etmişsin bu kadar olur. adam yaptı yaptı bi çekti kendi kendine uydurduğu bi şeyden daha da toplanamadık kafayı yedirtti bana. az önce o kadar özür diledim alttan aldım yatıyorum dedi bi baktım instagrama benle konuştuğu dkkadan sonra 2 tane kezban fotoğrafı beğenmiş, tansiyonum fırladı. benim bunun gizli gizli burnundan getirmem şart ama çok zeki kahpe ne yapsam anşıyor

Daima o ne yaparsa, iki katını yapacaksınız.
Sevgi mi gösteriyor, alasını yapın.
Kavga mı ediyor, cıngar çıkarın.
Mesaj mı atmıyor, o yokmuş gibi davranın.
Bu akreplerin dozu böyle, kendi tahtlarından ancak bu şekilde inerler.
Eşim akrep, ben akrep böyle yaşayıp gidiyoruz.
6 srnelik evliyim 3 yılda birlikteliğimiz olmuştu bu dediklerinm hepsini denedim ama bizde ters tepiyo :KK70: Hatta bazen haklıyken bi bakıyorum en haksız benim adam yağ gibi üste çıkmış:KK70::KK70:

Insana illallah ettirirler bu akrepler birde hicbir seyi unutmazlar yeri geldimi laf sokarlar bi güzel. senin burcun ne?

ya sana şöyle söyliyim sırf beni yanlış anladı diye iş yerine ondan habersiz gidip konuşmaya çalıştım onunla, sırf o yüzden bile azar yedim neymiş babacım nasıl o istemediği halde gelirmişim hakimiyeti almaya çalışırmışım onu dinlemezmişim
Bu anlattıklarınız sadece akrep burcu erkeğine özel davranışlar değil ki. erkeklerin çoğunluğu bu özellikleri taşıyor.burcu ne olursa olsun.üzerine fazla dusulmesinden hakimiyeti kadına kaptırmaktan izlemekten takip edilmekten vs. erkeklerin çoğu nefret eediyorlar. akrep erkeğinin farklı özelliği çapkınlık diye biliyorum.bahsettiğiniz şeytan tüyünü taşıdıkları için tek bi kadına uzun süre bağlanıp kalamiyolar :KK66:

Bu anlattıklarınız sadece akrep burcu erkeğine özel davranışlar değil ki. erkeklerin çoğunluğu bu özellikleri taşıyor.burcu ne olursa olsun.üzerine fazla dusulmesinden hakimiyeti kadına kaptırmaktan izlemekten takip edilmekten vs. erkeklerin çoğu nefret eediyorlar. akrep erkeğinin farklı özelliği çapkınlık diye biliyorum.bahsettiğiniz şeytan tüyünü taşıdıkları için tek bi kadına uzun süre bağlanıp kalamiyolar :KK66:

Bağlandıklari seye inanilmaz sahip çıkarlar. güven onlar icin en büyük seydir. karsilikli olarak güveni önemserler :)
Capkinlik degil de sadece libidolari biraz yüksek oluyor :KK70:

akrep erkeği hayvani yapısı ile her şeyi haklı görür.zıddı boğa erkeğinden farkı her kızdığınıza alınır sabırı tahammülü azdır.illa bir şeyde kuralları kendi koyar kendi kurallarının geçerli olmadığı işlere girmez hep bir işe girerken ilerisini gördüğünü idda eder.uğraşması zor ama onun bu kuralcı yapısını ön görü patlamasını özgüven patlamasını imha edecek bir kadının köpeği olur.genlerinizde doğanızda yoksa zor. en ufak bir yapmacıklıkta ölüm tehdidi bile mümkün.onu sizden başkasının çekemeyeğine inandırıp bağlamanın çözümleri aranmalı

Akrep erkeği mi? En sevdiğim :KK37: ama sevişmekten başka bir işe yaramıyorlar :KK70:

Bir başak kadını taklidi yapın ))) Ya bilemiyorum bu burc konuları ne kadar ciddi ola bilir ama gercekten başak burcunda olan bir kız biliyordum dersinden ölen adamların çoğu akrep erkegiydi. Ne yapiyodu bilmiyorum ama adamlar mum gibi oluyordu o kizin yanınsa öl desen oleceklerdi .Hep ona yaranmaga çalışıyorlardı . İnsanı çıldırtanda hiç kızın umurundalarmıydı ? Hiç yanı .
Ama önunde kukla gibi oynuyorlardı resmen

Bende akrebim görüştüğüm insanda akrep. Size gelmiyorsa sizin gitmeniz gerek inada bindirdi mi kötü oluyor. Sorunlarınızı yargılamadan anlatmanız gerek anlayacaktır umarım

her şeyde kendini haklı gören, ipleri durmadan elinde tutmak isteyen, sinirli tavırda bulunan akrep erkeğiyle nasıl başa çıkılır? inada binmesi ve geri çekilmesinde mesaj atmamasında kendini geri çekmesinde neler yapılır lütfen tavsiye verebilir misiniz?
Kendi haline bırakılırsa 1 haftada.Ustune gidilirse 1 ayda düzelir. ama aynı zamanda ilgi de bekler .önemli olduğunu hissettirmelisiniz.
İnat konusunda ise aman diyorum . Zor kelimesinin karşılığı akrep olmalı :KK17:
Ama yine de akrep candır ( canını da çıkarabilir )

Hicde zor degiller ya kesinlikle .Bana en cok akrep burcundan erkekler ilgi gosterdi.Her kaprizimi cekerler her huyuma dayanirlar. Zorlar diyemem yani bawaklara cok duwkunler

X