akrep erkeğiyle başa çıkamıyorum offf

Başak burcu demeye çalışmış. Başak kadını salt akrep erkeğini elde edemez. Doğum haritasına bakmak gerek :)

Elde etmeye gerek yok kendileri mıknatıs gibi yalan dememe gerek yokki .sevgilim yengeç mesela. Onun akrep arkadaşı aramıza girmeye çalışıyor .Daha öncede 4 -5 tane akrep burcundan sevenim dersem az olur harbiden sevgisi ile qına getiren adamlar oldu.Akrekpler belalım her ne kadar ignor edeyim kaçayım kurtulamiyorum.Bende merak ettim bu harita olayini baka bilen arkadaş varmı ?

Elde etmeye gerek yok kendileri mıknatıs gibi yalan dememe gerek yokki .sevgilim yengeç mesela. Onun akrep arkadaşı aramıza girmeye çalışıyor .Daha öncede 4 -5 tane akrep burcundan sevenim dersem az olur harbiden sevgisi ile qına getiren adamlar oldu.Akrekpler belalım her ne kadar ignor edeyim kaçayım kurtulamiyorum.Bende merak ettim bu harita olayini baka bilen arkadaş varmı ?
Canım beni de akrepler çekiyor ilgileniyorlar ama başak değilim alakası yok başak olmakla. Bakan arkadaşlar olabilir burada bilmiyorum kendin de açabilirsin

benim sevgilimde akrep burcu gerçekten zor bir erkek bir de karadenizli :) kendini geri çekerse bende kendimi tutup ilgilenmiyorum sonra kendi kendine düzeliyo çok takmamak lazım :)

ben başak burcuyum nişanlım akrep :) valla biz çok iyi anlaşıyoruz. he dediğiniz gibi çabuk sinirlenmeler falan var ama o bndede var. ama dediğiniz gibi trip vs atmaz öyle en çok ben trip atarım.alttan almsını bilir vs nabza göre şerbetliyiz ikimizde çok şükürr :KK70:ilgili alakalı düşünceli anlayışlı herşey mevcut nişanlımda valla bilemyrm ama başakla akrep olmaz yazmşlar sanırımda bende bi yazmak istedim bal gibi oluyorrrr :) aslında burca bakmaamk lazım kişilik yetişme tarzı önemli ama yinede insan bi yerde bakıyor :)

Bir başak kadını taklidi yapın ))) Ya bilemiyorum bu burc konuları ne kadar ciddi ola bilir ama gercekten başak burcunda olan bir kız biliyordum dersinden ölen adamların çoğu akrep erkegiydi. Ne yapiyodu bilmiyorum ama adamlar mum gibi oluyordu o kizin yanınsa öl desen oleceklerdi .Hep ona yaranmaga çalışıyorlardı . İnsanı çıldırtanda hiç kızın umurundalarmıydı ? Hiç yanı .
Ama önunde kukla gibi oynuyorlardı resmen

sanırım cazibeden ötürü geliyor :KK70: ben başak nişanlım akrep :KK70: akrep cilvedir cazibedir sever zaten en çok seksi seven burçlar. bnde olası bişi yapmıyorum sonuçta daha nişanlııyz seviyeli olmak lazım ama arada cilve vs yapmak hoşuna gidiyor sanırım başak kadını içgüdüsel olarak cazibeli :)

Meraba kizlar.evet benim esimde akrep kiskanc inatci tum kararlari o alsa bencil ve cok baskın karekter.akrep burcunun tum ozelligi var yani.mecbur alttan aliyorum.

X